Fazolecek Fazolecek komentáře u knih

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Líbily se mi všechny tři knihy.Nedá se říct, která více či méně. Tato poslední kniha líčila o životě Louisy v New Yorku. Prostředí i postavy se dle mého názoru povedlo autorce ztvárnit tak, že byly jako skutečné. A nejvíc mě bavila vizáž a povahové rysy mopslíka =)

27.01.2020 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Stejně jako první díl se mi líbil i tento. Možná i o trochu víc, proto mě překvapuje tak nízké hodnocení. Ani chvíli jsem se nenudila, v knize byla pořád nějaká akce. A moc pěkný závěr, skoro jako bych tam byla =) hurá na poslední, poté změna autora =)

26.12.2019 4 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Moc se mi líbila jako všechny knihy od Deavera. Napínavá od začátku do konce. Konec nepředvídatelný. Autor pokaždé překvapí =) Mohu všem milovníkům napětí doporučit =)

18.06.2018 5 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

U téhle série je opravdu zapotřebí ji číst od prvního dílu postupně, tak jak jdou knihy za sebou.
Tento díl byl opět perfektní. Jak detektivní zápletka, tak i vztahová linka. Pořád si říkám že to bude poslední díl, ale ten konec mi nedovolí nesáhnout po dalším =)

08.08.2021 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Super jako předešlé díly. Jednu hvězdičku ubírám za začátek. Kniha mě nebavila rovnoměrně. Prvních 150 stran se nic nedělo a četla jsem je dlouho, zbylých 150 stran jsem zhltla za dva dny. Na všech knihách Klevisové se mi líbí, že nemusí být brutální a přesto super detektivka.

09.08.2020 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Moc dobře se četla. Knihy paní Klevisové čtu postupně. V minulém díle Bergman plynule mluvil pouze německy, nyní s ním ale všichni ochotně mluví anglicky. Naštěstí má kniha rychlý spád událostí, takže ať mluví jak chce, jste až do konce napnuti jako struna a kniha Vás nepustí...

03.07.2020 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Právě jsem knihu dočetla. Ze začátku jsem se nemohla začíst cca do strany 80. Nic převratného se nedělo a dokonce mi to přišlo podobné knize Kroky vraha. Ale nakonec se mi kniha líbila a zbylé strany už jsem přelouskala s chutí. Můžu doporučit všem, kteří mají rádi detektivky.

22.03.2020 4 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Po předchozím dílu (Pokoj smrti), které mě moc nebavilo, mě Deaver opět potěšil a musím říct, že knihu hodnotím jako jednu z lepších o Lincolnu a Amélii. Pokud se někdo teprve chystáte číst, doporučuji číst sérii postupně. Přece jen, ač je každý případ jiný, se v knize prolíná vztahová a dějová linka. Jsem ráda, že opět můžu dát svému oblíbenému autorovi všechny hvězdy =)

20.04.2019 5 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Po deváté musím zhodnotit jako SUPER =) Devět knih od tohoto autora přečteno a všechny byly výborné. Nejvíc mě baví, že všechny se vztahovaly k jinému tématu. Tento k elektrice. A ten konec.... I když znáte Deaverovy konce, přesto Vás zase doběhne a překvapí, teda alespoň mě =) Opravdu stojí za přečtení, Doporučuji číst sérii od prvního dílu, přece jenom se v knihách prolíná vztahová linka.

04.01.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Začínám si na Eriku zvykat. V tomto díle mi byla sympatičtější než v předchozích. Slušné krimi, já jsem spokojená =)

07.01.2024 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Kniha se dobře a rychle četla. Děj tak nějak přitažený za vlasy, ale jako oddechová četba fajn. Ella je sympatická, zbytek postav pro mě zatím divný...

17.12.2023 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Příběh jako takový mi přišel přitažený za vlasy a na Eriku si stále ještě zvykám =D ale hodnocení nemůžu a nechci dát jiné než 5*

*SPOILER
Nechápu proč Erika přijala pozvání k Marshovým na vánoční oběd

21.11.2023 5 z 5

Moc hezky napsaná kniha. I slza ukápla a to hned několikrát a to se mi to běžně nestává. Škoda,že nejde dát více hvězd.

12.06.2022 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

(SPOILER) Původně jsem chtěla dát jen tři hvězdy, závěr knihy to vylepšil na čtyři.
Musím se přiznat, že začátek mě nebavil. Jakmile se Nora dostala do půlnoční knihovny byl děj zajímavější, ale při střídání životů jsem zase začala ztrácet pozornost a zájem dozvědět se víc, jelikož jsem tušila, kam to vše směřuje.
Konec, cca posledních 100 stran byl docela fajn.

22.05.2022 4 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Paráda. Tuhle sérii je potřeba číst postupně od prvního dílu. Budete tak mít přehled o tom kdo je kdo a zvyknete si na skoky v časových liniích. Kniha byla perfektně promyšlená a vše do sebe zapadlo. Líbila se mi, bavila mě a nic mi v ní nechybělo 5*

10.04.2022 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Asi tím, že jsem před touhle četla Pacienta, jsem tušila jak to celé bude a z větší části jsem se i trefila, ale to nic nemění na tom, že Terapie je skvělá kniha a můžu ji doporučit všem milovníkům psychothrillerů... 5*

02.02.2021 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Má první kniha od tohoto autora a hned si musím pořídit další jeho počin =)

Čeho bylo v knize příliš, tak to byla agresivita a násilí, nedoporučuji citlivým osobám =)
Co mě dostalo byl závěr. Před samotným čtením jsem měla přečtené komentáře ke knize, takže jsem věděla že to nebude jen tak, ale tohle mně vážně nenapadlo =)
Zajímavé a originální dílo 5*

15.01.2021 5 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Kniha se velmi dobře četla. Kapitoly odsýpaly. Zajímavý námět. Jediné co mě rušilo byly přeškrtnuté jména u kapitol s poznatkem zemřl/a. Jelikož mě to svádělo přeskakovat a číst co se asi s dotyčným stalo... Celý životní příběh Doris, mi přišel hodně smutný...

31.05.2020 4 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Knihu mám z antikvariátu. Po přečtení jsem si musela ověřit, jestli mi nějaké strany nechybí. Konec byl otevřený. Kniha se mi líbila, ale nebyla to tutovka, proto dávám 4 hvězdy =)

23.06.2019 4 z 5

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Samozřejmě pět hvězd, jinak to ani nejde =) Pokaždé říkám, že to byl nejlepší díl, ale on opravdu byl =) Velmi zajímavé a chytlavé téma. Závěr malinko překombinovaný, ale to je prostě Deaver. Už se moooc těším na další díl =)

04.11.2018 5 z 5