Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

No tak to bylo hodně překvapující. Tak strašně móóóc jsem se těšila na tento díl a rozhodně nezklamal. Dokonce bych řekla že mě zaujal nejvíc. To co si Jesse prožila by většinu žen zlomilo(abych řekla pravdu,když vyprávěla co ji udělali, tak mě z toho bylo zle.
Jelikož se to bohužel opravdu děje) ,ale ona to dala. Bane je prostě miláček♡ Jesse a Bane jsou dvě zlomené duše co se hledali, aby se dali dohromady . Další série kterou přihazuji mezi mé oblíbené. Vtipné a zároveň smutné čtení

28.08.2020 5 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

No nebylo to něco,z čeho bych se posadila na zadek. Každopádně to je svižná a odpočinková kniha. Jinak obálka je moooc povedená;)))

25.08.2020 4 z 5

Zajatec noci Zajatec noci J. R. Ward (p)

Nemůžu jinak než dát 5☆zbožňuju sérii BČD. Jak je již psáno, první příběh byl opravdu rychlovka. Přesto čtivá. No a Trez.....přece to dopadlo dobře, ufffff;) moc jsem se na tento příběh těšila. Tato série je jedna z mých srdcovek❤,které bych mohla číst opakovaně. No a velká radost ....Lassiter,pošuk a miláček v jednom ;)))

24.08.2020 5 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Ačkoli dle názvu si člověk myslí, že to bude cukrová romantika,tak hned na začátku to přehodnotí;) Ano,je tam taky něco z romantiky,ale jinak je to vášnivá jízda. Je to tak ujetě vzrušující příběh který vás pohltí (teda aspoň já se od něj nemohla odtrhnout ) Ale SAKRA ten konec!!! Už se nemůžu dočkat pokračování a že to bude dlouhé čekani
PS:kam se hrabe 50 o.š.;) a rozhodně to není čtení pro puritány

15.08.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Nečekala jsem ani nic jiného než pohodovou jízdu;)))E. Kennedy mám ráda, takže jsem se na tuto knihu těšila.....a kniha potěšila. Už se nemůžu dočkat dalších❤

14.08.2020 5 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Jelikož série Božský je moje srdcovka ,tak nemůžu jinak než dát 5☆....je příjemné znovu si to oživit.

12.08.2020 5 z 5

Láska a jiné lži Láska a jiné lži Tarryn Fisher

No kruci,to byla emocionální horská dráha!!! Vůbec jsem nic takového od této knihy nečekala a opravdu mě mile překvapila. Parádně propracovaný příběh,který člověka nutí číst a číst. Ten konec jsem nečekala a musím říct že chvilkama ukápla slza. Knihu mohu jen doporučit a už se moooc těším na další knihy od této mé nové oblíbené autorky;)))

12.08.2020 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Sice je to mé věkové hranici hooodně vzdálené:))),ale bylo to neuvěřitelné čtivé a svižné a opravdu zábavné. Hned jsem to přelouskala, za mě super oddychovka.

10.08.2020 5 z 5

Holka, kterou kdysi znal Holka, kterou kdysi znal Tracey Garvis Graves

(SPOILER) No tak to bylo velké překvapení. Rozhodně to byla dojemná a čtivá kniha. Bylo děsivé znovu zavzpomínat na 11. září. Bylo fajn poukázání na autismus,za mě zajímavé a překvapující čtení.
Jinak obálka k tomuto příběhu teda opravdu nesedi:(

04.08.2020 5 z 5

Láska a iné slová Láska a iné slová Christina Lauren

Po pravdě,kdyby to nebylo od těchto autorek tak dám asi 3☆. Příběh se táhl,bylo tam moc z minulosti a čekala jsem nějaké velké odhalení:( Sice odhalení bylo smutné, ale vysledek tak trochu na hlavu . No každopádně se těším na další knihu a budu doufat že se zadaří;)

02.08.2020 4 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

No to zase byla lahůdka!!! Na Aidena jsem se fakt těšila ....vysokej, vymakanej, potetovanej,sexy a k tomu inteligentní. No kdo by odolal ;))) Opět naprostá spokojenost,příběh luxusní. Obálka také povedená. Už jsem jen zvědavá na modelku Madoxe:)))
Jj kluci z BAM jsou k pomilování❤

30.07.2020 5 z 5

44 kapitol o 4 mužích 44 kapitol o 4 mužích B.B. Easton

Ještě nikdy jsem nečetla knihu táááák dlouho!!!! Každopádně to byla hrůza a maximální zklamání:((( Při prvních stranách jsem se občas i zasmála, ale když to pokračovalo tak už jsem si u toho rvala vlasy. Za mě blbost a 1☆ za odvahu a pokus

17.07.2020 1 z 5

Ten muž bude môj Ten muž bude môj Kristína Lipová

No to teda byla blbůstka. Podle mě to nemělo ani hlavu ani patu. Přišlo mě to jak vyprávění nějaké puberťačky a ne ženské, které táhlo na čtyřicítku. Anotace mě docela zaujala,ale příběh byl lajdáckej:( Ale zase byly pasáže u kterých jsem se i zasmála, proto aspoň ta 1☆

03.07.2020 1 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

No tak musím říct že tento díl byl povedenej. Sice jsem to ořvala, ale stálo to za to. Je super vidět jak je potřeba mít kolem sebe takovou podporu,obvzlášť po takovém neštěstí. Příběh byl hodně emotivní a tak trochu povzbuzující. Prostě se hned nevzdávat. Obálka povedená a vystihuje příběh
OS:na můj vkus zbytečně mockrát opakující mořská hvězdice;)

29.06.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Jůůů to bylo sladké. Přečteno za jeden den. Bulela jsem u toho jak želva. Ještě že pohádky mají dobré konce;) Příjemná, oddechová četba.

25.06.2020 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Mafiánské téma je nekonečné.... sexy zlí hoši,komu by se to nelíbilo;) Ve skutečném životě bych je ale pověsila za koule do průvanu. Každopádně kniha byla čtivá, sexy a napínavá. Mám ráda toto téma a taky jsem si to naplno užila. Rozhodně se těším na další knihy od této autorky♡

24.06.2020 5 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Bezva počteníčko♡bylo to vtipné, milé, dojemné a hlavně odpočinkové.

21.06.2020 5 z 5

Obchůdek na rohu Obchůdek na rohu Nicola May

Co k tomu...Příběh se táhl a nic co by ohromilo

10.06.2020 2 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Noooo SAKRA TO BYL NÉŘEZ!!! Musím říct že jsem s tím bojovala...hodně. Z této knihy mám v sobě tolik pocitů. Ze začátku mě nakopla, ale když jsem četla dál tak jsem ji nenáviděla. No a konec mě odrovnal,protože to jsem opravdu nečekala! Smekám před autorkou a její představivostí. Mě osobně to děsí,jelikož jako matka bych na něco takového ani nepomyslela. Chvilkama jsem měla chuť to ani nedočíst,ale zvědavost byla silnější. Konec byl jaksi otevřenej,ale hodně překvapivej. Tentokrát autorka překvapila jedinečností,každopádně sice dávám 5☆,ale jedno vím určitě. Tuto knihu už číst znovu nebudu.
PS: Obálka povedená a vystihuje tu temnotu v příběhu

05.06.2020 5 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Jelikož Božský bastard je moje srdcovka ♡tak musím dát 5☆. Sice nic moc překvapujícího,ale prostě bylo fajn nahlédnout zpět. I když jsem čekala asi něco jiného,šokujícího;)))

03.06.2020 5 z 5