Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

No tak to byla ,jízda!!! Za mě nejlepší kniha od této autorky. Bavilo mě to jejich popichování a ty dopisy. Cartra a Ari jsem si hned oblíbila. Akorát mě bylo líto Seana,to byla trochu prasárna,chudák. Josh byl taky vtipnej,zkrátka kniha co stojí za přečtení. DOPORUČUJI ❤
No a ta obálka hmm♡;)

08.11.2020 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Velmi dojemná kniha. Moc jsem si čtení užila, mohu jen doporučit. Krásný příběh jak si dvě zlomené srdce najdou k sobě cestu. Prostě pohádka jak má být. ♡

07.11.2020 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Opět nádherná kniha i když jsem si díly otočila :),ale vůbec ničemu to nevadilo. Sice Rev mě přirostl k srdíčku víc, ale i Declan byl zlatíčko. Na jejich věk toho měli bohužel dost za sebou. Chvilkama mě přišlo vyprávění jak od mnohem starších postav a ne od sedmnactiletých puberťáků. Ale o tom to je ,že život člověka naučí

03.11.2020 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Popravdě nemám slov!!! Myslím že je to dost poučná kniha pro mládež a vlastně ne jen pro ní. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Smutnej a vlastně reálnej příběh,o to víc to člověka děsí. Jsem ráda že to zkončilo happy endem. Rozhodně doporučuji

31.10.2020 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

No co k tomu dodat,opět pecka u které jsem se nasmála a poplakala. Prostě to jejich hašteření nemá chybu a tak by to mělo v přátelství chodit. Baví mě že příběh se motá kolem všech,takže se člověk nenudí. Už se nemohu dočkat aktéra Reida♡

30.10.2020 5 z 5

To se může stát jen ve filmu To se může stát jen ve filmu Holly Bourne

Kniha velice překvapila. Bylo to hodně citové, ale také jsem se u toho dost zasmála. Bohužel je v tomto příběhu dost poukázáno,co dokáže udělat rozvod za bordel.O to horší když matka je takové psycho . Obdivovala jsem Audrey jak to s ní zvládala. Harry byl takovej vyhulenej miláček,i když to podělal. Každopádně,konec překvapil. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout,rozhodně zajímavé čtení k zamyšlení

28.10.2020 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Kniha která se dá očekávat od těchto autorek. Sice byla slabší,ale i tak si u ní člověk odpočine. Aubrey mě neuvěřitelně štvala, Chance byl vtipálek s velkou výdrží. No řekněte, kterej chlap by vydržel tak dlouho uhánět ženskou:) No a na závěr, nejlepší na celém příběhu byla koza :)))

26.10.2020 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Moc pěkné čtení. Sage mě bylo líto, i když za to ukončení bych ji nakopala. Umírám zvědavostí na pokračování, protože takovéhle otevřené konce mě fakt ničí:(((( Rozhodně kniha co stojí za přečtení,já osobně jsem se nemohla odtrhnout.

19.10.2020 5 z 5

30 dní touhy 30 dní touhy Christine D’Abo

Jsem velmi mile překvapena,rozhodně moje další oblíbená autorka. Emotivní,vtipný a vzrušující příběh. Epilog pěkně naznačil pokračování;) a už teď to bude dlouhé čekání. Obálka také moc pěkná. Doporučuji, super oddychovka

15.10.2020 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

No to byla jízda!!!! Dlouho jsem se u knihy takto nezasmála,obzvlášť na konci. Musím souhlasit že tento díl je více povedený. Williama jsem si hned zamilovala, je to takovej pošuk že to ani jinak nejde . S Hailey tvořili parádní páreček ,který mě fakt bavil. No a bábí, to byla třešnička na dortu:))) Doufám že se brzy dočkáme nějakého nového kousku od této autorky. Přelouskano za jeden den,rozhodně doporučuji

10.10.2020 5 z 5

Nahá pravda Nahá pravda Vi Keeland

No nevím, tentokrát mě tam chybělo to šimrání v břiše když čekám na něco z čeho padnu na zadek. Až si říkám, to fakt psala V.K.??? Nebyl to propadák,ale také to nebylo něco k čemu se budu vracet. Taková oddychovka co neurazí a ani nenadchne. Přesto se těším na další knihy;)

09.10.2020 3 z 5

Americký princ Americký princ Sierra Simone

Tato série je sice perverzní, ale naprosto pohltí čtenáře. Není to asi pro každého;) Rozhodně něco takového neodsuzuji,soukromí a chutě jsou každého věc. Děj mě pokaždé pohltí i když se nám to začíná zamotávat. Už jen čekat na pokračování a doufat že se dá trojka zase dohromady:)

05.10.2020 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Inu,i mistr tesař se někdy utne. Doufala jsem zas a znovu že se to konečně rozjede,bohužel přišlo velké zklamání. Opravdu jsem se nemohla dočkat konce,toto byl rozhodně nejhorší díl. Žádná akce jen se to tak nějak táhlo.

03.10.2020 2 z 5

Past lží Past lží Tarryn Fisher

No kruci,tak musím říct že toto, je 2kniha u které jsem cítila nenavist k hlavní postavě a to k Leah. Už v prvním díle jsem věděla že je to mrcha,ale toto bylo konečná. Matku roku by rozhodně nevyhrála a nejraději bych ji zakroutila krkem. Docela jsem s tím bojovala ,ale zvědavost mě nedala. Těším se a zároveň mám hrůzu z toho co nás čeká ve 3d. Jinak 2☆proto že se mi Leah hnusila a kniha mě dala zabrat

28.09.2020 2 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

No číst tuto knihu bylo jako plout na růžovém obláčku:)Bylo to trochu přeslazené, ale co už,u pohádek to tak chodí. Dala jsem to na jeden zátah,ufffff. Prostě to nešlo přestat:)))Gavina a Raven jsem si hned oblíbila,takže za mě parádní oddychovka. No a obálka je už jen taková jednohubečka;)

27.09.2020 5 z 5

Krízový plán Krízový plán Michaela Zamari (p)

Za mě nejvíc povedená kniha kterou jsem četla od této autorky. Sice zbytečně dlouhá,ale bavila mě. Nejvíc jsem si užila poslední stránky. Doufám že bude pokračování Tami a Erika. Jelikož ten konec je sakra otevřenej:) Jinak největší miláček byla Eli
PS:povedená obálka a kdyby to bylo v ČJ bylo by to ještě lepší

26.09.2020 4 z 5

Posvátné místo Posvátné místo Audrey Carlan

Rozhodně zajímavé čtení co se týká tantrycké jógy. Dash byl miláček;),ale Amber mě hooodně vadila s tím jejím náboženstvím. To už bylo přitažené za vlasy. A nakonec...tichá voda břehy mele. Na to že odmítala sex a oháněla se bohem,tak byla docela vášnivka;) No každopádně to byla nábožensky přeslazená jednohubka. Kterou nebudu mít potřebu znovu slupnout, ale obálka se velice opět povedla

09.09.2020 2 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Krásná, emotivní kniha. Kdo čeká erotiku bude velmi zklamán. Každopádně se to četlo samo. Dvě zlomené a přitom silné duše,které se hledali až se našli. Moc pěkně napsaná kniha,sice smutná a přitom i vtipná . Bavilo mě to jejich hašteření. Mohu jen doporučit ♡

03.09.2020 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Noooo kruci to byl úlet!!! Jako fakt miluju erotické knihy i ulítlé er.knihy,ale tohle bylo SAKRA UJETÉ. Jakože fantazii se meze nekladou, ale autorka asi frčela na tripu 8-)))) Chvilkama jsem se přemáhala to dočíst,ale zvědavost mě nedala. Bylo to chvilkama až vtipné a měla jsem co dělat abych hlavou nemlátila o zeď. Takže 1☆autorce za její nekonečnou fantazii ;)

02.09.2020 1 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Romantická,smutná a velmi čtivá kniha se sladkým koncem. Co jiného od těchto autorek očekávat♡Postavy jako den a noc ....a přece to dopadlo dobře. Mimochodem...obálka je velmi koukatelná;)

31.08.2020 5 z 5