EvieS EvieS komentáře u knih

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Pro mě zatím nejslabší ale stále krásný příběh. Ze začátku jsem měla docela guláš kdo je kdo.

24.01.2020 4 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Zajímavý příběh. Závěr mě hodně překvapil jen škoda, že ho autor více nerozvedl, takhle působí tak nějak nedokončeně.

12.10.2019 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Stejně jako "Hana" ani tato knížka nezklamala. Krásný příběh, jen je škoda ukousnutého konce.

29.09.2019 5 z 5

Kůly v plotě Kůly v plotě Jakub Kohák

Příjemné a oddechové čtení ve formě sloupků, které vycházely v deníku Metro.

07.09.2019 4 z 5

Muž a chlapec Muž a chlapec Tony Parsons

Obyčejný příběh ze života

25.08.2019 3 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Knina nenadchne ani neurazí, autorův styl psaní ani humoru mě neoslovil. Daleko víc jsem se bavila u knih Dominiky Gawliczkové a jejích cestách na motorce.

06.07.2019 3 z 5

Blb na zahrádce Blb na zahrádce René Melichar

Od knihy jsem čekala něco jiného. Za celou dobu jsem se zasmála asi jenom dvakrát. Autorův styl psaní mě absolutně nezaujal, většinu času jsem ani nevěděla o čem čtu.

25.06.2019 2 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Ke knížce mě přivedl seriál, který je stejně povedený.

07.05.2019 5 z 5

Modrý kód: Když jde o život Modrý kód: Když jde o život kolektiv autorů

Takovou blbost jsem opravdu nečekala

16.04.2019 odpad!

Všichni naši ex Všichni naši ex Eva Woods (p)

Kniha sice nanaplnila mé očekávání ale i tak se pěkně četla. Takové nenáročné oddechové čtení

12.04.2019 3 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Přes první částí jsem se nějak nemohla prokousat. Pak už to začínalo být zajímavější.

16.02.2019 3 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

K tomu mám asi jen toto...WTF? :D

03.06.2018 5 z 5

Před pádem Před pádem Noah Hawley

Nuda...jedna hvězdička za posledních pár kapitol.

28.04.2018 1 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Hororová povídka? Někdo asi musel prohodit obal od opravdové hororové povídky a dát ho této. Jinak si to co jsem přečetla nedokážu vysvětlit. Ještě že to má tak málo stránek. Vyhozené peníze a ztráta času. Jedna hvězdička za to, že se od půlky začlo dít něco zajímavého.

17.03.2018 1 z 5

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

První jsem viděla seriál, který mě úplně pohltil, takže jsem pak samozřejmě sáhla i po knize. Ta pro mě bohužel byla zklamáním. Většinou platí, že kniha je lepší než film. Tentokrát je to ale bohužel naopak.

15.03.2018 3 z 5

Final cut – Vrah z internetu Final cut – Vrah z internetu Veit Etzold

Uff tak tohle byla hodně velká slabota. Měla jsem chuť knihu odložit a už se k ní nikdy nevracet. U většiny kapitol jsem usínala. Nudné, nezáživné. Posledních pár kapitol tomu dalo docela život.

29.12.2017 2 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha nebyla špatná ale přesto jsem nebyla úplně spokojená. Jak už psaly uživatelky předemnou, neúplný konec, nesympatické postavy, ze kterých se nakonec vyklube banda bláznů. A zařazení pod detektivky? To vůbec. Styl psaní bych ještě i přežila, četla jsem mnohem horší (viz Přítelkyně smrti). Další co mi vadilo, byly pasáže v cizí řeči, ten konec tomu opravdu nasadil korunu.

13.08.2017 3 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

K této knize mě přivedl trailer na film, pro jistotu jsem od ní nic nečekala a o to víc byla překvapená, jak mě dokázala pohltit. Nádherný příběh plný úsměvných ale i srdceryvných momentů. Už dlouho jsem nenarazila na tak báječnou knížku a stoprocentně se k ní jednou vrátím :)

22.02.2017 5 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Sophie Kinsella (p)

Film mám o něco raději ale i tak to bylo zábavné a oddechové čtení, každopádně po dalších dílech už asi nešáhnu.

05.11.2016 3 z 5

Komisař Rex Komisař Rex Gaby Schuster (p)

Rexe jsem zbožňovala celé dětství takže jsem měla radost, že jsem konečně sehnala i knížku. Moc hezky napsané a okamžitě jsem si vybavila jednotlivé díly :)

31.07.2016 5 z 5