Kůly v plotě

„Za všechno může Lenora. Totiž, abyste rozuměli, nemyslím ,lenost‘, kterou mám v sobě pevně vrozenu až zakódovánu, nýbrž kamarádku Lenku Maureryovou, která si čertvíproč říká právě Lenora a která si čertvíproč kdysi řekla, že bych právě já byl vhodným adeptem k sepisování sloupků pro deník Metro. Pracovala tam kdysi jako hledač ryzích talentů, a protože s ryzím talentem nemohla zřejmě nikoho najít a já ji vždy na nějakém večírku blažil kravinama, tak si vystačila se mnou. A hle?! Vyplatilo se! Díky tomu spatří světlo světa tento literární skvost!“ Kniha obsahuje humorné příběhy a postřehy ze života, které vyšly jako fejetony v deníku Metro, i některé dosud nepublikované texty....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/407010/kuly-v-plote-mf8-407010.jpg 4.54
Fejetony, eseje, Humor, Literatura česká
Vydáno:, Brána

Kniha Kůly v plotě

PetraN17
včera

Pana Koháka mám ráda jako člověka, i jako herce. Vzpomínám si, jak jsem ho poprvé viděla v nějakém klipu, hrál tam mentálně zaostalého... a chvíli jsem byla přesvědčená, že vůbec nehrál:)
Jeho humor mi sedí, jsem ráda že sloupky jsou vydané hezky pohromadě a opravdu hezky se čtou.

oblakaknih

Musím přiznat, že mě překvapila.
Kniha je členěná na jednotlivé sloupky.
U autora nikdy nevíte, co myslí vážně a co ne. Pro mě je to plus, protože jsem se (nejen) díky tomu ohromně bavila. Některé sloupky (možná většina?) věnoval autor určitým lidem.
Četlo se to úžasně, od knihy jsem se nemohla odtrhnout.
Kniha je vtipná, milá, občas i dojemná. Dokonce jsem se smála nahlas.
Každý sloupek byl něčím originální, výjimečný a skvělý.
Chci další, prosím.

Jakub Kohák