EvieS EvieS komentáře u knih

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Bohužel mě knížka nezaujala :( Čekala jsem víc, děj se neskutečně táhl a až posledních pár stránek se něco začlo dít. Horší 3*

04.05.2016 3 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Na knížku jsem se těšila ale upřímě mě hrozně zklamala. Celý děj se nesnesitelně táhl. Kapitoly s policejním vyšetřováním byly tak nudné, že jsem měla chuť je přeskočit. Půlka knížky za mnou a stále se nic nedělo až jsem si říkala, jestli knížku nemám odložit. Pár kapitol od konce se začínal děj sice rozjíždět ale poslední kapitola to celé zabila. Žádná sláva.

16.01.2016 2 z 5

Pearl Harbor Pearl Harbor Steven M. Gillon

Knížku jsem začala číst asi před rokem, bavila mě ale nebylo to ono a nemohla jsem se ji prokousat a tak zůstala cca od poloviny rozečtená. V září se mi splnil sen a já se vydala na Hawaii a návštěva Pearl Harboru samozřejmě nemohla chybět. Zážitek opravdu neskutečný a když jsem se vrátila domů, hned jsem knížku vzala a jedním dechem dočetla.

10.12.2015 4 z 5

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Knížku jsem si koupila protože film se mi velice líbil. Byla jsem zklamaná když jsem zjistila že s filmem nemá nic společného ale úpěšně jsem se prokousala začátkem a celou dočetla. Z některých příběhů mám ještě teď husí kůži.

01.11.2015 5 z 5

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Od začátku bylo jasné jak to dopadne :D ale i tak se mi knížka moc líbila. Četla jsem ji v originále.

25.05.2015 4 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Knížku jsem četla v originále. Musím říct, že romány nejsou zrovna můj šálek čaje ale u této knihy jsem vydržela a opravdu se nasmála. Ale už od začáku bylo jasné jak to dopadne.

15.02.2015 4 z 5

Pastýř smrti Pastýř smrti Ethan Cross

Velmi chytlavá knížka, četla se opravdu sama jen to rozuzlení mě trochu zklamalo

19.01.2015 4 z 5

Operace Redwing Operace Redwing Patrick Robinson

kniha se mi opravdu moc líbila,četla se jedním dechem a dokonce ukáplo i pár slz. obdivuji všechny, kteří se rozhodnou a nakonec dostanou k SEALs.

01.01.2014 5 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

úžasná kniha, do poslední chvíle se neví jak to dopadne, přesně takovéhle knížky mám ráda

01.01.2014 5 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

První jsem viděla film, který mě vůbec nezaujal a tak jsem se dlouhou dobu knížce vyhýbala. Byla to chyba protože je opravdu nádherná.

04.09.2013 5 z 5

Game Game Anders de la Motte

Děj byl opravdu tak trochu zrychlený ale i přesto mě kniha velice zaujala, o konci nemluvně :). Těším se na pokračování

20.07.2013 5 z 5

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

Tak tenhle díl se mi líbil zatím nejvíc. Konec je velice napínavý od několika posledních kapitol jsem se nedokázala odtrhnout. Do té doby než vyjde další díl se asi zblázním :D

22.07.2012 5 z 5