EvieS EvieS komentáře u knih

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Souhlasím s ostatními, že tento díl je ze všech nejlepší. Při čtení všech dílů jsem měla pocit, jako bych koukala na seriál, vše skvěle popsané, detailní ale ne přeplácané. Překvapivý a uspokojivý konec. Velice oceňuji krátkost série, v nejlepším se má přestat a to autorka splnila do puntíku. Těším se na její další díla.

21.12.2023 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Autorku mám moc ráda, ale toto je bohužel první kniha, které mě moc neoslovila.

28.07.2021 3 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Po knize Není úniku jsem se na další těšila ale tato bohužel zklamala.

05.04.2021 3 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Dle vysokého hodnocení jsem čekala daleko víc. Kniha mě neoslovila

17.03.2021 3 z 5

Žít jako single Žít jako single * antologie

Tato sbírka zatím nejslabší. Jediná povídka, která mi utkvěla v paměti byla "Žít jako singl", ostatní jsem při čtení pomalu ani nevnímala.

22.02.2021 1 z 5

Nemilosrdné Nemilosrdné Sara Shepard

Konečně konec! Musím říct, že uzavření knižní série bylo daleko lepší než to seriálové.

15.02.2021 5 z 5

Smrtelné Smrtelné Sara Shepard

Tento díl byl skvělý a klidně by mohl být i poslední. Jsem tedy zvědavá o čem budou ještě poslední dvě, snad se z toho nestane slátanina.

28.01.2021 5 z 5

Napálené Napálené Sara Shepard

Příběh na lodi mě moc nebavil ale konec teda opět nečekaný. Už se těším až celou sérii dočtu, docela mi to leze na mozek

01.01.2021 4 z 5

Hledané Hledané Sara Shepard

Já zírám, to je psycho! :D

07.11.2020 5 z 5

Bezcitné Bezcitné Sara Shepard

Stále nemohu uvěřit jak moc je to rozdílné od seriálu ale baví mě to! Vzhůru na další díl

04.11.2020 5 z 5

Hříšné Hříšné Sara Shepard

Hvězdička dolu za neustálé opakování děje z předchozích dílů. Když knihy čtete hned po sobě, leze to na nervy.

12.10.2020 4 z 5

Roztomilá malá tajemství Roztomilá malá tajemství Sara Shepard

Čte se rychle ale jinak nic moc. Příběhy nejsou moc zajímavé (Aria WTF? Spencer jakbysmet. Někdy mě opravdu překvapuje bezmozkové chování hlavních hrdinek :D). Za mě zbytečná vsuvka.

04.10.2020 3 z 5

V bílém plášti V bílém plášti * antologie

Tato sbírka povídek byla daleko zajímavější než "Rodinné povídky"

07.08.2020 4 z 5

Rodinné povídky Rodinné povídky * antologie

Neurazí ani nenadchne. Na zahnání nudy dobrý.

05.08.2020 3 z 5

Nejsem hrdina Nejsem hrdina Mark Owen (p)

Knihy o Navy SEALs mám ráda ale toto je první, která mě moc neoslovila. Nemohla jsem se ji prokousat.

03.08.2020 3 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Zajímavý příběh, knížka se mi líbila ale od odhalení vražedkyně mi to pak už přišlo zbytečně natahované.

05.06.2020 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Opět krásná knížka. AM zatím nikdy nezklamala. Doufám, že se v dohledné době můžeme těšit na další

24.05.2020 5 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Tak já patřím do té skupiny lidí, které kniha zaujala. Je v ní spoustu zajímavých informací.

15.02.2020 4 z 5

Ten, kdo tě miloval Ten, kdo tě miloval Marie Poledňáková

Nevím co je horší, jestli kniha nebo film. Neskutečná kravina.

24.01.2020 odpad!

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Pro mě zatím nejslabší ale stále krásný příběh. Ze začátku jsem měla docela guláš kdo je kdo.

24.01.2020 4 z 5