Modrý kód: Když jde o život

Modrý kód: Když jde o život https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396948/bmid_modry-kod-VXV-396948.jpg 3 20 10

Jste zpět na urgentu a začíná boj o život! Vraťte se do nemocnice Rubava a využijte jedinečné možnosti podívat se na pokračování případů, které se už do seriálu nevešly. Přemýšleli jste nad tím, jak to s některými pacienty dopadlo? V této knize se dozvíte, co se jim dělo dále, a to jak ze zdravotního hlediska, tak i v osobním životě. V knize také najdete příručku první pomoci od Českého červeného kříže, díky které si budete umět poradit v každé situaci.... celý text

Emik87
24.02.2024 3 z 5

Knížka k seriálu. Je to pár přepsaných případů doplněných o tom, jak to dopadlo. O postavách a vztazích v rámci seriálu se nedozvíte nic.

evca7271
19.02.2024 3 z 5

Kniha se mě docela líbila,četla se sama.

nufula
01.02.2021

Tato kniha mi nic nového nepřinesla, pošlu ji hned dál. Ač s podivem, seriál mne svými příběhy oslovil a ráda jsem ho shlédla. Našla jsem si k němu cestu až nyní na podzim 2020 a fakt mne bavil. Kniha bohužel vůbec, velmi amatérsky dopsané linky pacientů, škoda, myslím, že mohlo být daleko lepší...

veverrka11
24.01.2021 2 z 5

Kniha mi přišla poměrně povrchně napsaná, očekávala jsem od ní něco úplně jiného. Knihu jsem přečetla za cca tři hodiny, četla se opravdu rychle, ale chyběla mi tam jakákoli hloubka. Upřímně, knihu jsem dočetla před několika málo minutami a už si z ní nepamatuju ani Fň. Knihu jsem četla vlastně jen díky čtenářské výzvě, jinak bych se do ní nikdy nepustila, jednu hvězdu navíc přidávám za příručku první pomoci.

Hermiona419
06.05.2020 5 z 5

Jsem trochu zklamaná z toho co se týče postav a jejich osudů. Kniha ,ale byla čtivá. Knihu hodnotím spíše průměrně.

EvieS
16.04.2019 odpad!

Takovou blbost jsem opravdu nečekala

Vendy956
09.04.2019 5 z 5

Mě to přijde docela zajímavý, přečetla jsem na jeden zátah ????

Viki0
16.03.2019 1 z 5

Podle mě je to úplně zbytečná kniha. Osudy postav jsou vždy shrnuty na půl stránky, jinak jsou celé příběhy pouze přepsané podle seriálu. Velmi mě vytáčely hovorové výrazy a nespisovná slova v přímé řeči, bylo to přehnané. Jediná věc, kterou oceňuji, je příručka první pomoci, díky které dostala kniha alespoň 1 hvězdičku. Kniha samotná je absolutní blbost.

Tyrkysovka
24.01.2019 4 z 5

Tato kniha navazuje na některe příběhy ze seriálu Modrý kód.Bylo to zajimavý,něco z mí profese.

Martiiiik
20.01.2019 2 z 5

Si někdo chtěl na seriálu přivydělat, tak opsal scénář a připsal pár vět :-) víc netřeba dodávat :-)