Evelin2506 Evelin2506 komentáře u knih

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Hezky napsané, zajímavé a překvapivé rozuzlení. Časová linie minulost - přítomnost se mi líbila.

22.06.2020 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Kniha se mi líbila, hezky se četla, líbilo se mi propojení s předchozím případem. Vadila mi urputnost až zaslepenost při snaze usvědčit otce - syna za každou cenu. Těším se na další pokračování.

22.06.2020 4 z 5

Manželé z Cedrové uličky Manželé z Cedrové uličky Anna-Lou Weatherley

Kniha se mi líbila, přečetla jsem velmi rychle.

04.06.2020 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha se hezky četla, ale děj byl dost předvídatelný.

04.06.2020 3 z 5

Večerní škola Večerní škola Lee Child

Tento díl se mi hodně těžko četl. Konec mě vysloveně nebavil a dočíst jsem se donutila.

25.05.2020 3 z 5

...a pak přišlo ráno ...a pak přišlo ráno * antologie

Byly povídky, které se mi četly hezky, přiznávám, že dvě jsem přeskočila.

27.04.2020 3 z 5

Taková je vražda Taková je vražda Ann Granger

Oddechové čtení, rozuzlení jsem ale nečekala.

27.04.2020 3 z 5

Minulost Minulost Lee Child

Za mě jeden ze slabších příběhů s Reacherem. Děj byl dost předvídatelný, pomalý. A co ten konec - ...něco jako dovolená, zasloužíme si ji... Tohle mi moc nejde k mé představě drsňáka a samotáře Reachera. Ale i tak se na další knihy těším.

24.04.2020 3 z 5

Ten žena a ta muž Ten žena a ta muž Pavel Kohout

Začátek docela dobrý a vtipný, prostřední část docela dobrý, konec se mi četl dost těžko.

16.04.2020 2 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Přesně jak jsem očekávala - dobré čtení.

13.04.2020 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Docela dobré čtení, jen ten konec mi připomíná červenou knihovnu.

13.04.2020 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Hmm, podle mě děj hodně zdlouhavý, ale konec překvapil.

07.04.2020 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Čekala jsem trochu něco jiného, hlavně ten konec.

07.03.2020 3 z 5

Půlnoční linka Půlnoční linka Lee Child

Zajímavá zápletka, ale víc se mi líbí, když Reacher vystupuje jako vlk samotář. Navíc akcí v garáži sněžných pluhů mě Jack zklamal - pro mě už za čarou. Následující noc v motelu mi přišla nesmyslná. V celé knize jediná narážka na vzájemné jiskření - na tyhle dveře bych zaklepal - a pak tohle. Za mě slabší díl, ale i tak se těším na další pokračování.

05.03.2020 3 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Knihu jsem si pořídila jako audioknihu do auta. Začátek byl dost těžkopádný, s každou další kapitolou se děj zrychloval. Zcela jsem postrádala nějaké řešení smrti bývalého vedoucího základny - sice to byl padouch, ale mě to tam chybělo. Moc mi nesedělo měnění hlasu pro ženské postavy.

25.02.2020

Tajemství tří Tajemství tří Stella Phillips

Nenadchne ani neurazí.

18.02.2020 3 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Od první kapitoly až do konce jsem se nemohla odtrhnout. Četla jsem všechny knihy ze série Harry Hole a jsem zvědavá, kde se Harryho boj s pitím zastaví. V každém pokračování je to horší a horší. Tak uvidíme...

17.02.2020 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Tuto knihu jsem četla před nějakou dobou a moc se mi líbila. Napínavá od začátku do konce. Během minulého roku jsem se dívala i na film, který byl podle knižní předlohy natočen a udělala jsem chybu - ani jsem nedokoukala.

17.02.2020 5 z 5

Kabinet kuriozit Kabinet kuriozit Lincoln Child

Začátek byl podle mě dost nijaký, ale v průběhu bylo víc a víc napětí. Nebylo to špatné čtení, jen já osobně nemám ráda rozuzlení, které je podle mě nepravděpodobné. Ale podle komentářů, které jsem si přečetla, budu se snažit sehnat celou řadu a vzít to od začátku.

17.02.2020 4 z 5

Ta lepší z nás Ta lepší z nás Alafair Burke

Hezky napsané, od první do poslední kapitoly. Asi největší překvapení pro mě bylo chování Adama ke své ženě (první i druhé) - to jsem nečekala. Doporučuji.

14.02.2020