eva2114 eva2114 komentáře u knih

Vše, co jsme si nikdy neřekli Vše, co jsme si nikdy neřekli Celeste Ng

O tom, ake tazke je byt iny, ake tazke to je, ak nezapadate. Ake tazke je plnit ocakavania.

14.07.2018 4 z 5

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

Trosku lepsia, nez priemerna. Lepsia nez Modra od tejto autorky.

14.07.2018 4 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Nerozumiem velmi tym vysokym hodnoteniam. Za mna - vôbec to nie je kniha, ktoru by ste nevedeli pustit z ruky. Skor som sa nutila citat, ze ved nieco na nej musi byt pri takom vysokom hodnoteni. Za mna - nebolo. Priemerna.

14.07.2018 3 z 5

Ententýky Ententýky M. J. Arlidge

Vyborna. Podobna ako knihy od Karin Slaughter - vela brutalnyhc vrazd. Pohlti ma to, neviem prestat citat, kym sa nedozviem, kto to robi a preco.

22.04.2018 5 z 5

Na koho to slovo padne Na koho to slovo padne M. J. Arlidge

Aj druha cast vyborna, autorka pise podobne ako Karin Slaughter - vrazdy brutalne a je ich vela, ale cloveka to pohlti, nevie prestat citat, musi sa dozvediet, kto TOTO tym ludom robi a preco.

22.04.2018 5 z 5

pohodova kniha, obcas vtipne hlasky, citala sa dobre a lahko...ale raz staci :)

07.03.2018 3 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

citat sa to dalo, ale ku psychothrilleru ma daleko .......skoda.

27.02.2018 3 z 5

Dozvuky mých lásek Dozvuky mých lásek Graeme Simsion

uplne suhlasim s komentárom predomnou :)

27.02.2018 3 z 5

Lži Lži T. M. Logan

takýto záver som neočakávala. Ufff, dobré čítanie.

02.02.2018 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Citalo sa to dobre a lahko, ale na rozdiel od knih Hana a Slepa mapa mi v tejto nieco chybalo. To "nieco", co mi nedovoli pustit knihu z ruky a citat a citat az kym nedocitam celu.

02.02.2018 3 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Precitana jednym dychom, za jedno popoludnie-vecer. Autorkine knihy mi pripominaju knihy J. Archera, 2-3 generacie jednej rodiny na pozadi svetových udalosti.

28.01.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

jedna z knih, ktore proste MUSITE citat...aj ked su uz 2 hodiny rano ...az kym ju nedocitate :) Krasna. Smutna. A na konci aj smutno-vesela.

28.01.2018 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

waw! To sa dobre čítalo :)

19.01.2018 5 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

moja prvá od autorky. Prijemne prekvapila, pobavila, lahke citanie.

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Tak slubne vyzerala ukazka, ako hrozne sa to citalo. Des, nestastie, dlhe vety, malo dialogov, pochmurne, depresivne, donutila som sa docitat, ze snad sa to zlomi a zmeni na nieoc lepsie, ze treba len vydrzat. Nestalo sa tak.

19.01.2018 2 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Tato jedina kniha od autorky sa mi naozaj, naozja pacila. Citala sa lahko, rychlo, tahalo ma to citat dalej, za mna super.

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

noooo.... dala sa precitat.

19.01.2018 3 z 5

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Nick Spalding

Pačila sa mi.

Láska na třetí Láska na třetí Nick Spalding

ja som sa dobre bavila na oboch dieloch.

Splnené želanie Splnené želanie Jeffrey Archer

hmm...a ostava mi cakat a cakat kedy (a ci vôbec?) vydaju nasi dalsie casti....