ErčaV. ErčaV. komentáře u knih

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Sérii jsem dočetla, ale trvalo mi to déle díky stylu psaní. Celý třetí díl jsem čekala trošku napětí nebo něco a to bylo jen na chviličku. Ale co bylo po tom dítěti to bylo děsné. Kate se chovala jako 3 leté dítě kterému nechci dát hračku. A Dominic se aspoň změnil a díky tomu dávám knize 4*.

13.07.2021 4 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

Pokračování bylo lepší a i lépe se mi četlo, než prvni díl. Sérii dočtu do konce, jsem zvědav jak to s nimi dopadne.

08.07.2021 4 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Kniha je opravdu podrobná 50 odstínů šedi, jen je kratší. Dobře se četla, ale občas jsem musela kroutit hlavou nad postavami. Jednou byly jako normální lidi a jindy byly zase k nesnesení. Tak uvidíme v dalších dílech.

02.07.2021 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Zakončení série bylo opět super čtení. Vůbec nelituji toho, že jsem se do série pustila.
Čtení bylo napínavé a koncem jsem byla mile překvapená.

17.06.2021 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Další bezva kniha. Úžasné čtení a i když mi bylo jasné kdo za vraždami stojí, tak jsem byla koncem naprosto překvapená.
Celý příběh je čtivý a napínavý.

25.05.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Jako další kniha co mě velmi bavila a četla se sama jako celá série. Už se moc těším na další díl.

20.05.2021 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Pro mě další skvěle čtivý příběh ze série. Až do konce jsem čekala jak příběh dopadne, ale takový konec jsem nečekala.

15.05.2021 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Super kniha, velmi napínavý a čtivý příběh, od kterého se nejde jen tak odtrhnout.

13.05.2021 5 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Kniha se pěkně četla a je to taková ta odpolední oddechovka.

09.05.2021 3 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Kniha se četla dobře, ale jelikož jsem četla Božského bastarda asi před 3 lety, tak bylo těžké touto knihou navázat. Ale určitě dočtu celou sérii.

07.05.2021 3 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Kniha se mi moc dobře četla a určitě se k celé sérii vrátím. Příběh se mi moc líbil, i když člověk ví jak to dopadne, tak přesto jsem to četla jako bych to nevěděla. A u tohoto dílu jsem se přesvědčila že jak jde o lásku jde v vše.
Moc se mi líbil epilog, prostě takové to krásné zakončení celé party. Klidně bych si přečetla i nějaké pokračování třeba o 10 let později.

07.05.2021 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Kniha se mi pěkně četla. Je dobře napsaná. Příběh se mi líbil.

03.05.2021 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Kniha se mi četla úplně sama. Nejprve jsem si myslela že je to typické love story, ale postupně to bylo úplně jinak až jsem sama byla hodně překvapená koncem. Takový závěr jsem nečekala.

27.04.2021 5 z 5

Hra na smrt Hra na smrt Asa Avdic

Kniha je velmi pěkné psaná a dobře se čte. Bavila mě od samého začátku až do konce. Samotný děj byl velmi zajímavý a napínavý a kladla jsem si jedinou otázku: Jak tohle asi dopadne?
Knihu doporučuji přečíst.

22.04.2021 5 z 5

Zvolila jsem lásku Zvolila jsem lásku Scarlett Lewis

Kniha se mi moc líbila. Je za mě dost emoční, protože jako máma 2 dětí si dovedu představit tu ztrátu.

17.04.2021 5 z 5

Drž mě pevně Drž mě pevně David Levithan

Taková oddechovka. Dobře a rychle se četla.

13.04.2021 3 z 5

Pochybnost Pochybnost C. E. Tobisman

S knihou jsem velmi spokojená. Velmi dobře se mi kniha četla a má napínavý příběh od samého začátku až do konce.
Určitě si od autorky přečtu i další knihu.

11.04.2021 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Kniha mě chytla hned na začátku. Četla se mi moc dobře. Děj byl sice rychlí ale zase jsem ráda že to nebylo moc obsáhlejší a bylo by to pořád dokola to stejné. Takže za mě doporučuji.

05.04.2021 5 z 5

Sestrám by se milenci krást neměli Sestrám by se milenci krást neměli Sophie Ranald

Kniha se moc pěkně četla. Je to parádní oddechovka na zkrácení chvíle. Takže pokud si chce člověk oddychnout a přečíst si u toho něco nenáročného tak moc doporučuji.

31.03.2021 4 z 5

Ženich na zabití Ženich na zabití Sophie Ranald

Kniha je pěkně čtivá a super oddechovka. Žádný přeplácaný děj. Kniha je taková jako deník ze života (chvílemi mi to připadalo jako z mého vlastního).

16.03.2021 5 z 5