ErčaV. ErčaV. komentáře u knih

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Kniha se mi dobře četla, děj byl zajímavý a určitě si přečtu i pokračování.

26.06.2022 4 z 5

Vertigo Vertigo Patrik Girgle

Kniha se četla dobře, ale občas jsem nevěděla kde jsem. Znovu bych se do knihy nepustila.

15.06.2022 2 z 5

Procházky s Peetym Procházky s Peetym Eric O’Grey

Kniha se dobře četla a opravdu má velice silný a dojemný příběh. Pro Erica palec na horu, protože to chce opravdu hodně sil pustit se do takové změny a velký potlesk že to dokázal.

15.06.2022 5 z 5

Utajená dcera Utajená dcera Kelly Rimmer

Kniha se mi velmi dobře četla, děj plynul. Nedovedu si podobnou situaci představit, že se opravdu něco podobného dělo. A musí být opravdu děsné pro mámu vzdát se dítěte, i když si ho chce moc nechat.

08.06.2022 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Od knihy jsem čekala víc. Ze začátku jsem si myslela že knihu ani nedočtu, ale dala jsem jí šanci. Konec byl zajímavý, ale celkově byla kniha slabší. Veliké plus za takové prolínání osudů, člověk musí i zapojit mozkové závity.

31.05.2022 3 z 5

Nejúžasnější den Nejúžasnější den Kaira Rouda

Ze začátku mě kniha nebavila a myslela jsem si, že ji odložím. Ale dala jsem ji šanci. Byla pro mě zdlouhavá, ale musím uznat, že konec mě opravdu bavil a byla jsem hodně zvědavá, jak tohle dopadne.

22.05.2022 2 z 5

Léto plné neskutečných věcí Léto plné neskutečných věcí Rowan Coleman

Kniha byla velmi zajímavá. Pár stránek bych klidně vynechala, ale přesto se dobře četla.

09.05.2022 5 z 5

Krvavý pomeranč Krvavý pomeranč Harriet Tyce

Ze začátku mě kniha hned neoslovila, ale jak se děj začal pořádně rozjíždět, tak jsem změnila názor. Kniha je čtivá a napínavá. Ten závěr super.

09.05.2022 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Kniha se velmi dobře čte, je velmi napínavá.

28.04.2022 5 z 5

Jak potvrdit lásku Jak potvrdit lásku Meg Cabot

Za mě tedy nejslabší díl. Na formu, kterou jsou knihy psané jsem si zvykla, ale tato je prostě "děsná". Kdyby to zůstalo u stylu jako ostatní díly, tak bych dala víc hvězdiček.

19.04.2022 2 z 5

Jak začíná láska Jak začíná láska Meg Cabot

Parádní oddechovka do tohoto aprilového počasí, hlavně pro mladší čtenářky je to super kniha.

19.04.2022 4 z 5

Jak neztratit lásku Jak neztratit lásku Meg Cabot

Jako oddechovka opravdu super....

19.04.2022 4 z 5

Měsíční údolí Měsíční údolí Melanie Gideon

Kniha mě ze začátku moc nebrala, ale po pár dalších stránkách mě docela dost vtáhla do děje. Něco podobného čtu prvně a hodně mě to bavilo. Místy byla kniha opravdu hodně napínavá a i slaza ukápla. Jako oddechovka opravdu super a není nějak moc náročná. A jsem ráda že když cestuje Lux časem, tak že se vrací na farmu a ne do nějakého smyšleného světa.

15.04.2022 5 z 5

Dívka, která četla v metru Dívka, která četla v metru Christine Féret-Fleury

Za mě kniha opravdu nee. Do čtení jsem se musela nutit a to hodně. Kniha není nejhorší, ale mě nesedla. 100 lidi, 100 názorů.

08.04.2022 2 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Kniha se mi dobře četla, děj pěkně plynul a hezky se rozjížděl. Takže samotný začátek byl pro mě nudný, ale bylo to takové seznámení s dějem. Pak se to začalo vše vysvětlovat, že jsem se nemohla odtrhnout.

04.04.2022 4 z 5

Pronásledovaní Pronásledovaní Mark Edwards

Tahle kniha je opravdu super. Napínavá od samého začátku do konce. U knihy jsem se fakt nenudila, občas jsem se i "bála", protože se to nejhorší odehrává v lese. Konec byl tedy fakt něco, už jsem si myslela že je to takový ten závěr jak občas bývá, ale i poslední stránky jsem takhle nečekala. Opravdu doporučuji přečíst.

31.03.2022 5 z 5

Provaz lží Provaz lží Christopher J. Yates

Kniha není úplně nejhorší, ale není ani zrovna nejlepší. Co mi nejvíce vadilo, tak byly rozhovory a taky tedy neustále dokola se opakující řekl jsem, řekl jsi..... Pak mi občas prošlo, že děj opravdu hodně skáče. Jednou se baví o tom a z ničeho nic jsou jinde. Po přečtení knihy jsem byla "zmatená" a měla jsem hodně smíšené pocity z celého děje. Dočetla jsem knihu ze 2 důvodů - nemám ráda nedočtené knihy a čekala jsem kdy se děj trochu změní na pořádný thriller. Za mě bych se ke knize už nevrátila a myslím si že kdyby byla kniha o polovinu tenčí, tak by byla zajímavější.

17.03.2022 2 z 5

Báječné dny Báječné dny Raphael Montes

Kniha se dobře rozjíždí a opravdu mě chytla od samého začátku. Teo byl opravdu psycho a dost by se líbil doktorům. Děj byl velmi napínavý a moc mě vtáhl, dokonce na tolik že jsem nechtěla knihu odložit. Jen ten konec byl najednou hodně rychlí sešup.

13.03.2022 4 z 5

Plán úniku Plán úniku Steve Hamilton

Druhý díl byl o dost lepší a i víc napínavější. Některé scény nebyly tak předvídatelné. Kniha se moc dobře čte.

11.03.2022 5 z 5

Druhý život Nicka Masona Druhý život Nicka Masona Steve Hamilton

Je pravda že podle hodnocení jsem čekala něco z čeho si sednu na zadek, ale zase špatné čtení to nebylo. Kniha se četla dobře, děj byl zajímavý a děj zaujal.

09.03.2022 3 z 5