Jak potvrdit lásku

Jak potvrdit lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346177/bmid_jak-potvrdit-lasku-phW-346177.jpg 3 45 10

Boy series série

< 4. díl

Slavný profesionální golfista Reed Stewart před lety odešel z městečka Bloomville a zůstalo tam po něm kromě rodiny i jedno zlomené srdce; patřilo Becky Flowersové, ale ta se nakonec z nešťastné lásky vzpamatovala a nyní úspěšně podniká. Ovšem stojí před velesložitým úkolem: vyřešit prekérní situaci, do níž se dostali Reedovi rodiče, a pomoci jim se stěhováním na slunnou Floridu. Při tom je setkání s Reedem nevyhnutelné. Jak se ti dva dokážou popasovat s tím, že se zase uvidí? Co s nimi udělají vzpomínky na osudovou noc, co znamenala konec jejich veliké lásky? Nejen oba bývalí milenci, ale ani Reedovo a Beckyino příbuzenstvo z vidiny nového setkání zrovna nejásá... no a vzhledem k tomu, že sourozenci jsou podobně praštění jako rodiče, všechny zúčastněné čeká perný týden.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

The Boy Is Back , 2016

ErčaV.
19.04.2022 2 z 5

Za mě tedy nejslabší díl. Na formu, kterou jsou knihy psané jsem si zvykla, ale tato je prostě "děsná". Kdyby to zůstalo u stylu jako ostatní díly, tak bych dala víc hvězdiček.

vera5841
17.11.2021 4 z 5

Kniha psaná v textovkách a emailech je příjemné osvěžení, rychle plynula, avšak jsem ráda, že se tento styl nechytil, více takových bych číst nechtěla. Stejně tak si myslím, že si tím trochu znepříjemnila psaní i autorka a co nešlo dát jinam dala do "recenzí", což působilo velmi nereálně.
Myslím si, že bohužel každá rodina má nějakou svoji Trimble ;)

Angelika92
10.02.2020 3 z 5

Téma a děj knihy se mi líbil, každopádně by si zasloužil lepší zpracování. Rozhodně bych děj více rozvinula a konec byl moc rychlý! Kniha psaná v textovkách a emailech není nic pro mě. Ale kniha se rychleji četla.

liletka_a
22.05.2019 2 z 5

Emailovky jsem si stejně jako ostatní oblíbila hned od prvních dílů, ale tento byl jaksi divný. Nejdřív docela pomalý začátek, než se vysvětlilo vše, co se potřebuje vysvětlit a nakonec už skoro svatba.. Alespoň, že to rychle utíkalo, fajn jako oddychovka, ale pokud někdo četl předchozí díly, tak je čeká spíš zklamání....

SBH
10.06.2018 2 z 5

Když jsem někdy před šesti lety četla první román od MC v smskách a emailech Jak začíná... dokázat... atp. lásku, přeukrutně se mi tento koncept líbil. Ale jako všechno na hraně, velmi rychle se "okoukal". U této knihy jsem si už říkala - proboha, o čem to vlastně je? Potkají se a hurá do manželství? Já čekala happy-end, ale takovou prostotu přece jenom ne. Největším zážitkem byly slzy smíchu nad Marshallovými zkomoleninami. Taky mám kamarádku, která není schopná napsat smysluplnou SMS kvůli překlepům. Autorka si evidentně musí vydělat "na nájem". Snad abych ji konečně začala ignorovat?

luciefeix
24.04.2018 2 z 5

Oproti ostatním to bylo slabé

greetchen
03.01.2018 3 z 5

Slabší než zbytek série, romantická lovestory se rozmílá v každodenní šedi, chybí tomu humor. Ale stále se příjemně čte, jako oddechovka na pár dní splní účel.

alzbeta4340
04.11.2017 5 z 5

Není tak vtipná, jako předcházející knihy v sérii. Už pro samotné téma - péče o stárnoucí rodiče, kteří přestávají zvládat praktický život, to úplně humor není.
Ale je to velmi milý román, který se mi dobře četl a potěšil mě.

alisie
02.11.2017 4 z 5

Netypický formát psaní příběhu pomocí - sms, facebooku a mailů. V převážné části knihy nebylo toto na škodu, v závěru by si některé pasáže zasloužily obyčejný text. Kniha byla poutavá, což se o většině knih "náhodný výběr v knihovně" nedá říci.

keiko33
11.09.2017 3 z 5

Celkom prijemna, vtipna a priemerna oddychovka. Ale je zvlastna tym, ze bola pisana smskami, mailami, chatom, uryvkami z dennika a novinovymi clankami. Nebolo to zle, ale cela kniha pisana takouto formou, nema az taku stavu, ako ked je pisana klasicky, alebo aspon striedavou formou.

Meg Cabot
americká, 1967
2004  87%Krajina plná stínů
2012  74%Mezi láskou a smrtí
2001  76%Princezniny deníky
2004  87%Andělé smrti
2011  66%Nenasytná

Kniha Jak potvrdit lásku je v