Sestrám by se milenci krást neměli

Elliina mladší sestra má, zdá se, všechno. Je krásná, elegantní a randí s okouzlujícími milionáři, zatímco Ellie se spokojí s televizními večery na pohovce se starým kamarádem Benem. Když se ale jednou s Rosiiným přítelem seznámí, je to chtíč na první pohled. I když si Ellie uvědomuje, že se řítí do průšvihu, nemůže si pomoci a udělá všechno, aby Olivera získala. Vzdá se svých zásad, neposlouchá přátele, ale koneckonců – co je špatného na tom, začít běhat, nosit jehlové podpatky, změnit účes a stát se roztomilou dívkou… vlastně stát se Rosie. Když se ale Ellie opravdu vydá na Rosiinu cestu (dokonce v jejích botách), uvědomí si, že najít lásku by mohlo znamenat, že ztratí tu nejdůležitější věc na světě…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/232363/sestram-by-se-milenci-krast-nemeli-6fY-232363.jpg 3.566
Literatura světová
Vydáno:, Grada

Kniha Sestrám by se milenci krást neměli

Hasanka
16.11.2017

Oddychová knížka na dovolenou.

Ali71
12.04.2017

Příjemné, oddechové čtení, při kterém se člověk odreaguje a nemusí moc přemýšlet. Také by se mi líbilo, kdyby změna vizáže a životního stylu byla tak jednoduchá a bezproblémová.

Siu83
07.04.2017

Hezké oddychové čtení.

Ivuska.09
26.01.2017

Tuto knihu bohužel doporučit nemůžu - nudila mě už po pár stránkách, přemýšlela jsem, zda mám vůbec pokračovat ve čtení. Pokud bude někdo chtít přečíst něco absolutně nenáročného, možná se mu zalíbí, ale mě příběh ničím nezaujal. Ani autorčin styl mi příliš nesedl - dlouhé věty v dlouhých odstavcích a minimální množství dialogů.

hruskovalucie93
05.08.2016

Nebylo to vůbec špatné. Žádné náročné čtení, spíše humorná oddychovka. Příjemný konec.

evelýny
26.04.2016

Docela milé čtení o tom, jak si někdy zablokujeme život svými obavami. V této knize byly zablokovány všechny ženské postavy. I když na konci knihy všechny hrdinky najdou ty správné ,,betablokátory" a kniha končí velikým happy endem, tak z mého pohledu pouze průměrné hodnocení, protože knize chybí jiskra ( proto jsem si od ní v průběhu čtení na chvíli odskočila k jiné knize). Pár vtipných situací zde i tak najdete.

ZuzanaL
11.02.2016

Kam se hrabe stará známá Bridget Jonesová! Tuhle knížku by si měly vzájemně darovat všechny sestry a nejlepší kamarádky.

Bablu
03.01.2016

Slušná oddechovka, nic náročného, ale číst se dá.

milacicka
13.10.2015

Přečteno za 3 dny. To už se mi opravdu dlouho nestalo.. Moc krásný příběh. :D

jasmína
16.06.2015

Hodně dobrá relaxační kniha, a naštěstí pro mě i překvapivý a milý konec.

Jem mi Ellie někdy připadala se svými nápady jako puberťačka.....

shey
29.05.2015

Kniha se mi ze začátku celkem líbila, pořád jsem čekala až se příběh rozjede, kdy mě pořádně chytí a já nebudu moc přestat číst....a rozjel se na posledních dvaceti stránkách. :) Konec byl šíleně rychlý, ale hlavně splácaný.

Knihomolka :)
28.05.2015

Hezká oddechová kniha :)

Knihomolka :)
28.05.2015

Hezká oddechová kniha :)

kakunaa
08.04.2015

Knížka se dobře čte, je pěkně napsaná (líbily se mi poznámky v závorkách). Ale řekla bych, že ten konec je trošku přitažený za vlasy. Zdá se mi, jako by se do toho autorka zamotala a nevěděla, jak z toho ven, tak to ukončila první věcí, co ji napadlo. A ještě k tomu klasické klišé. Ale celkově se mi kniha líbila.

ZdenkaN
29.03.2015

První polovina knihy byla pro mne taková hodně zmatečná - vůbec jsem netušila kam nás chce autorka dovést, ale naštěstí se to v druhé polovině otočilo a příběh rozumné Ellie a lehkovážné Rose se velmi zajímavě dobral ke šťastnému konci.

bookcase
23.03.2015

Milá pohodovka, dobře napsaná.

Mikik
16.01.2015

Nevím, co přesně mě na téhle knize zaujalo, ale přečetla jsem ji jedním dechem. Je to klasická romance, jedna má štěstí a krásu, druhá je spokojená s tím, co má ona a změní se to kvůli krásnému chlapovi.:-) Ale konečná zápletka je moc pěkná a tahle kniha je prostě jako stvořená na odpolední čtení s kávičkou nebo nějakou dobrůtkou:-))

Sophie Ranald

Sophie Ranald