Eponka Eponka komentáře u knih

Terienina minulost Terienina minulost Michaela Burdová

Tak na tuto knížku se moc těším Michaela Burdová píše knížky úplně dokonala a její křišťály moci byli prostě bomba tak že se nemůžu dočkat až si to přečtu :-)

20.01.2014

Dcera hvězd Dcera hvězd Michaela Burdová

Je to žánr co mám ráda četl se lehce a rychle. Spíš mě vadí že uplynulo dost let a zatím další díl nikde. Začátek byl takový vlažný ale čtivý. Teprve ke konci to začalo být více bojovné a pár zvratů. No uvidíme co další díl. Nejhorší na tom ale celém bylo je materiál knížky tyhle měkké knihy nemám ráda nedá se to vůbec pohodlně číst. To je za mě velké mínus.

02.12.2021 5 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Za mě velice slabá knížka od autorky vůbec nevím jestli chci číst další díl. Grace je sice 33 ale tím jak se furt chválí a chová a mluví mi přijde tak na 15 :/ což není nic moc. Jinak od poloviny knihy jsme se musela nutit abych to vůbec dočetla. Za mě velká nuda a zklamání.

10.11.2021 1 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Trochu změna od autorky ale bylo to hezké čtení ze začátku trochu za mě nuda ale pak se to od poloviny rozjelo a bylo to i z detektivního hlediska zajímavé.

06.08.2021 4 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Po delší době zas kniha která se čte sama zápletky příběh ano je to podobné lehce knížce Rudá královna ale jenom lehce. Tenhle žánr i příběh mám ráda dobře se to četlo až jsem si říkala proč to má tak málo stránek. Když se tam něco vysvětlovalo nebylo to nudné ale krásně stručné a zábavné. Ani chvilku tam nebyla pasáž kdy jsem se nudila což velice oceňuji je to těžký dar psát knížku aby měla obsah a nebyla ani trochu nudná. Postavy za mě byli velice dobré a zajímavé. Uvidíme co přinese druhý díl.

15.06.2021 5 z 5

Praštěný Praštěný Kevin Hearne

Zatím nejlepší díl :)

04.09.2019 5 z 5

Odpuštění Odpuštění Lauren Kate

Nebylo to špatné ale byla to občas až moc zbytečná omáčka :P. Čekala jsem to lepší

17.07.2019 3 z 5

Srdce ze zlata Srdce ze zlata J. R. Ward (p)

Jako vždy super čtení :).

19.06.2019 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Moc hezké ale štvalo mě že vždy nějaký příběh nakousnou a nedokončí tak že sice hezké ale mohlo to být prostě delší a vůbec bych se nezlobila kdy by to byla celá kniha vždy o jedné postavě :D

18.02.2019 5 z 5

Temný Říman Temný Říman Sylvain Reynard

Konec mě lehce zklamal čekala jsem úplně jiný :(

13.02.2019 4 z 5

Město schodů Město schodů Robert Jackson Bennett

Začátek je zdlouhavý a nudný. Pak se to docela rozjede ale čekala jsem víc moc mě to neuchvátilo některé pasáže byli zajímavé a dobře se četli a některé ne :/. Čekala jsem větší zvraty a napínavější příběh. Takové oddechové čtení části o božstev byli zajímavé.

11.02.2019 3 z 5

Magie spojuje Magie spojuje Ilona Andrews

Kdo četl všechny předchozí díly tak ví že tyhle knížky se čtou samy opět nezklamala. Čtivé napínavé a dost se toho tam dělo tak ze, žádná nuda . Plně doporucuji :)

18.01.2019 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Nebylo to špatně čtení dost mě to bavilo ale něco tomu občas chybělo možná ty zdlouhavé nutné úryvky co se tam nachází. Doufám že další díl bude lepší ????

12.01.2019 4 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Nejlepší díl s celé série prostě pokud jste nečetli první díl tak tahle série vážně stojí za to úžasně napsané hrozně čtivé prostě za mě top :)

10.05.2018 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Tak za mě ten to díl zatím nejvíce napínavý :) konečně se to pořádně rozjíždí a hlavní hrdinka jde konečně do sebe a ne že se furt tomu vyhýbá :) líbí se mi že i když si myslíte že hlavní nebo důležité postavy by měli vydržet na živu tak to tady není :D furt mě to překvapuje :)

02.05.2018 5 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Konečně zas po dlouhé době něco jiného :). Líbí se mi že hlavní hrdinka našemu idolovi neskočila kolem krku během 5 stran :) ale odolává. Velice čtivá a napínavá knížka která vás bude furt překvapovat. Tak že plně doporučuji všem co mají rádi krásné kluky a romantické scény :)

12.04.2018 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Velmi čtivá knížka. Knížka vám zajistí, napínavý příběh který se furt zajímavě mění a vyvíjí. Hlavní hrdinka Celaena je hrdinka ale ne tím přeslazeným způsobem což je za mě plus. Tak že láska, boj, intriky, lehce fantasy možná kdy by věk postav byl větší bylo by to asi lepší ale zas jejich náhlé a zajímavé rozhodnutí dost sedí na jejich věk ;) za mě knížka kterou rozhodně budu mít ve své knihovně a ráda si ji přečtu znovu.

14.03.2018 5 z 5

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Přijde mi jako by se autor řešil nějaký svoje komplexi že musí prát parodii na trilogie od autorky E. L. James. Ano její knihy jsou úžasný, a jsou napsaný tak jak to není ve skutečnosti ale nejsou takové všechny knihy ? Nechceme my čtenáři utéct občas od reality a předčíst si něco u čeho budem slintat aby jsme to taky měli ? Tahle kniha co napsala Rossella Calabró je bez humoru bez všeho nejhorší kniha ani jsme jí nedočetla takové knihy rozhodně číst nechci chci číst knihy co mě zaujmou a né něco co se snaží pošpinit jinou skvělou knihu !!!

05.12.2014 odpad!

Kořeny Kořeny Andrea R. Cremer

To bylo takové zklamání knížka se celou dobu hrozně táhla, pak jsem celou dobu musela přemýšlet kdo všechno jsou jaký postavy........zdlouhavé a nudné žádná pořádná akce....hrozné zklamaní po prvních třech dílech které jsem zhltla tohle byl propadák doufám že pátý díl bude lepší tohle bylo zklamání...

13.10.2014 2 z 5

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Jsem velice zvědavá na tuto knihu ale předem už vím, že nebudu zklamaná autorka Richelle Mead mě totiž ještě nikdy nezklamala :-)

20.01.2014 5 z 5