Eponka Eponka komentáře u knih

On On Elle Kennedy

Tak poprvé jsem četla erotickou knihu kde jsou dva muži a můžu vám říct bylo to moc fajn počteníčko :D . To že jsou ještě k tomu hokejisti byl bonus. Vážně se to moc fajn četlo a po erotické stránce to bylo perfektní. Gayové mi nevadí ale nečekala jsem že mě to bude tak bavit. Zas něco jiného. Jsem zvědavá na další díly.

17.08.2020 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Dobré počtení pohodička která je moc dobře napsaná a nechybí ani sexuální podtext a pár svalovců. :D Je to napsané čtivě, vtipně a má to i zajímavou zápletku. Jsem ráda když narazím i na knížku co mě pobaví a třeba i lehce vzruší. Mám ráda když se napíše i něco chytrého o sportovcích že to nejsou jen tupé hlavy. Tak že za mě vřele všem doporučuji.

21.04.2021 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

(SPOILER) Za mě super čtivé a zajímavé. Zápletky jak mají být a doplňky ohledně mody jen velký bonus. :) Trochu mě štve konec že byl tak useknutý čekala bych více třeba o tom jak Fitz vezme novou práci a jak to bude probíhat. A ohledně Huntera ráda bych taky věděla jak to mezi všema dopadne jestli se vážně usmíří. Tak že doufám že další díly to přiblíží více. Jinak Kennedy se drží podobného scénáře hezký holky namakaný kluci a často pikantní sexuální scény, které umí napsat velice podrobně. Knížka u které můžete vypnout mozek a nechat se unášet představami o sexy hokejistech co nemají úplně v hlavě nasr..o. :D

10.02.2021 5 z 5

Gabrielovo inferno Gabrielovo inferno Sylvain Reynard

Tahle kniha je psaná velice specificky proto že, plno lidem přijde to jak tam jsou přidané odstavce o nějakým umění nebo různé úryvky z knížek nudné divné atd... Ba naopak pro mě to bylo úžasné poučné a velice romantické ale hlavně to bylo originální. Julia se mi líbí proč všechny holky by měli být jak kurvy nebo dračice mě se její nevinnost líbí a kéž by takových bylo víc. Gabriel je lehce kretén ale to je snad každý chlap a jestli se to snaží pak zlomit a napravit proč ne to že má plno prachů je super aspoň se dá vymýšlet plno věcí co pro ni muže udělat. Pro mě tato knížka byla super těším se na další díl. Jinak já před touhle serii jsem četla The Raven tak že o existenci Julie a Gabriela jsem věděla ale tohle jsme nečekala jak se k sobě dostali. Za mě super knížka a čte se úplně sama.

28.02.2019 5 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha II. Spát v moři hvězd. Kniha II. Christopher Paolini

Určitě zajímavější než první díl. Je to čtivé zajímavé a hlavně občas i zábavné. Uvidíme jestli nás čeká ještě jeden díl. Rozhodně doporučuji začít knihu číst až si přečtete dodatek který je na konci knihy pak všemu více budete rozumět. Škoda že to bylo na konci a já si toho dříve nevšimla.

15.07.2022 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Musím říct že druhý díl byl snad ještě lepší než ten první. Rozhodně byl zábavnější. Ale furt mě trochu dráždí jak potenciál knihy je dost bržděn. Za mě velké plus je chrlič Xemerius bez něj by polovina děje byla nuda.

22.04.2022 5 z 5

Sladké poklady české a moravské kuchyně Sladké poklady české a moravské kuchyně Roman Vaněk

Nehlepší kuchařka co jsem měla možnost zkusit. Jsem totalní nekuchař ale díky této kuchařce udělám vše rychle a chutne zatim 14 receptu a vse top. Doporucuji ☺️

26.01.2020 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Styl autorky je porad stejne uzasny tak ze za den knizka prectena.

07.08.2019 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Pro mě super čtení dost mě to bavilo a to jsem to četla jakoby po druhé. Poprvé s pohledu Camerona (Důvěřuj mi) to mě taky bavilo ale ne tolik jako s pohledu Avery. Romantická pohodička která, měla pár zvratů.

22.01.2019 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Pokud chcete román a čtivou knížku kde je úžasný sex jen do toho :) začala jsem ji číst v 10h večer s skončila ve 4 ráno :D

27.10.2018 4 z 5

Sny andělů a chimér Sny andělů a chimér Laini Taylor

No moc pěkné čtivé napínavé velice zajímavé :) tak že jako pokračování super a doufám že bude i čtvrtý díl proto že je to hezky načaté na další knížku :)

12.04.2018 5 z 5

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

čím dál tím slabší knížky..... Noel prožívá plno smrtí svých blízkých a napadení jediný kdo jí s toho pomáhá pořádně je Derren a ten ve finále skončí s jinou.... ten konec je celkově na nic autorka si dá tolik záležet na Noel která ve finále má mrtvého kluka a toho kterého miluje mít nemůže proto že on miluje Larissu i ji vážně super konec :) .

03.04.2016 3 z 5

Poutník, čarodějnice a červ Poutník, čarodějnice a červ Christopher Paolini

*hvězdy protože vas to akorat namlsalo a bylo to moc krátké. Bez serie Eragon to nejde ani moc pochopit. Určitě bych byla moc ráda za pokračování toho co se napsalo v poslední větě ️. Tak snad se dočkáme.

21.06.2022 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Tuto knihu rozhodně doporučuji řekla bych že mi připomíná Hunger game a Divergence. Je velice čtivá a napínavá. Jsem velice zvědavá jak budou pokračovat další díly. Jinak hlavní hrdinka Mare se mi moc líbí ale největší favorit je zatím pro mě Cal .

12.08.2019 5 z 5

Bojovnice slunce Bojovnice slunce P. C. Cast (p)

Po prvním díle už víme do čeho jdeme tak že věřím že se vám to bude číst líp :). Hlavní hrdinka Mari je dobře napsaná líbí se mi jak je skromná a laskavá. Občas mě tam štve že mi přijde že autorka dost často furt vše vysvětluje každé nové postavě co se tam objeví vše ohledně kumpánů. Koho jsme si hodně oblíbila byla Sora hraje si sice na dámičku teď už bych řekla, že tolik ne ale je vtipná chytrá a dává poutnicím lepší popis, že nejsou úplně nudné :). Holubici jsme moc nemusela ale ke konci je mi jí dost líto a líbí se mi jak řeší situaci. A jako posledního koho chci vypíchnout je kočičák a jeho rysice ty nemají chybu dávají tomu nádech zajímavosti a je fajn že to není jen o psech :D.

01.07.2019 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Čte se to jako obvykle samo :). Autorka prostě umí vtáhnou do děje, po každé části jsme vždy smutná, že se to nenapíše celé . Jsem moc ráda za tohle doplnění a moc se těším na poslední knihu.

27.05.2019 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Za mě prostě super, čtivé napínavé příběh strhující jako předchozí dva díly. Až mě mrzelo jako konec byl krátký, vůbec by mi nevadilo to o pár 100 stránek natáhnout nebo i napsat pořádně jak to teda potom bylo.

24.02.2019 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Za mě super. Velice mě to bavilo a díky tomu že to má tolik stránek snad ještě víc. Autorka aspoň nic nepsala ve zkratce a bylo tam plno detailů. Za mě vážně super občas mi tam chyběl Dorian a Aelin ale třeba Yrene a Sartaq to docela nahrazovali. Kniha napínavá, romantická pár dramatických chvil, napětí i překvapení prostě super.

27.01.2019 5 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Moje nejoblíbenější série prostě at už přečtu 50díl nebo první furt mě to bude bavit proto že autorka to píše čtivě napínavě dosti sexuálně a nezapomíná na detaily :D. Vedlejší postavy jsou super že to není celá knížka jen o jednom páru :) za mě prostě top.

12.04.2018 5 z 5

Na ostří špičáku Na ostří špičáku Chloe Neill

Ten to díl me teochu zklamal byl hlavne o zločinu co se del v Chicagu a prislo mi ze tam bylo malo o vztahu Merit a Ethna cos byla velka skoda. A konec nevim co napsat docela rana doufam ze dalsi díl to autorka nejak zmeni proto ze bez Ethna si to neumim predstavit.

15.01.2016 5 z 5