elleyne elleyne komentáře u knih

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Pár lidí mě varovalo, že je kniha depresivní. I tak jsem se od ní nemohla odtrhnout a prostě jsem musela číst dál. Emočně to se mnou dost zamávalo. Možná povinná četba pro lidi vyznávající heslo "zlatí komunisti".

25.07.2021 5 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Tohle byla jízda. Protože to nebyla moje první kniha od Kinga, věděla jsem, že se nemusím bát, že se zdánlivě nesouvisející propojí. Navíc psáno zase tak, že jsem se nemohla odtrhnout a prostě jsem musela číst dál.

15.04.2021 5 z 5

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

Tak tohle se četlo dobře, bylo to slušně napínavé. Některé dějové zvrtay jsem čekala, jiné ne. Ale ten konec ...:(

22.08.2020 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Dobře se četlo, ale čekala jsem , že příběh bude napínavější a drastičtější. Konec dobrý, ale autorka mě díky jedné zmínce zmátla

17.06.2020 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

To bylo teda pořádně napínavý a autorka mi pořádně zamotala hlavu. A já přiznám, že vraha jsem do poslední chvíle netušila. A ten konec, to jsem si říkala: nee, tohle přece nemůže být konec

28.05.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Na Huntera Davenporta jsem se moc těšila. A bylo to samozřejmě skvělý a užívala jsem si to do poslední stránky

28.05.2020 5 z 5

Asi jsem čekala trochu víc. Není to moje první Murakaiho kniha a tuto si dovolím označit za tu z těch pro mě trochu jeho slabších. I přesto nemůžu říct, že by kniha byla špatná. Jako vždy zajímavé myšlenky i alegorie

06.05.2020 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Nejpovedenější díl z celé série. Téma doučování, díky kterému se dá dvojice dohromady se mi jevila jako dobrá a nenásilná. A hodně jsem si Hannu a Garreta oblíbila.

12.03.2020 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tak poslední ze série, co jsem přečetla od autorky. Upozorňuji, že je to strašně návykové.
No a teď musím čekat, až vyjde Hra

12.03.2020 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

pro mě asi nejslabší kniha z celé série. Ale i tak mě bavila a byly tam, jako u dalších knih autorky, fakt vtipné momenty.

12.03.2020 3 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Musím říct, že mi sednul styl psaní autorky. A asi i příběh vůbec. Dobré byli i flashbacky a bavilo mě odhadovat, jak to vlastně je. Nejsympatičtější postavou pro mě byla lady Holtová

21.02.2020 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Pro mě jedna z nejlepších knih za několik posledních let. Od autora první dílo, které jsem od něj četla a určitě si budu chtít přečít další.
Ani se mi nechtělo se s knihou loučit, jak moc se mi to líbilo

15.01.2020 5 z 5

Pět holek na krku po třiceti letech Pět holek na krku po třiceti letech Iva Hercíková

Spíš než o příběh se jednalo o zamyšlení. Zezačátku jsem myslela, že to bude nuda a kecání, ale nakonec jsem se dočkala množství zajímavých myšlenek

31.12.2019 4 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Zase jedna z těch, co se L. Lanczové povedla. Určitě jsou od ní lepší knížky, ale plný počet dávám za ty emoce, co ve mě dokázal příběh vzbudit

31.12.2019 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Bylo znát, že je to dost nastavované. Easton mě pořád dost štval.
Ale líbil se mi konec. Ten všechno napravil. Díky konci moc pěkné ukončení série

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Nejdřív zklamání, že už to není o Elle a Reedovi. Tak pořád tam byli, ale na vedlejší koleji. Easton mě dokázal neskutečně štvát. Bonusový příběh s Gideonem pěkný, mohl být klidně delší.

Palác lží Palác lží Erin Watt

Tenhle díl se mi líbil ze všech nejvíc. Nabité dějem a událostmi. Ač oddechovka, tak za mě plný počet.

14.06.2019 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Druhý díl jsem začala hltat dost rychle po tom prvním. I díky tomu konci prvního dílu. Prostě jsem potřebovala vědět, jak to bude dál. Pěkné, čtivé.

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Ač pro jinou věkovou kategorii, tak se mi líbila. Čtivě napsané. Hned jsem se pustila do dalšího dílu.

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Michelle Sacks

Taková ta knížka, kterou nejde číst proto, že si chcete přečíst něco akčního.
Asi nejlépe bych to nazvala syrovou výpravou do nejtemnějších zákoutí lidské duše.

03.05.2019 4 z 5