elleyne elleyne komentáře u knih

Ošklivé káčátko Ošklivé káčátko Iris Johansen

Mám tyhle příběhy ráda. Jasně, nereálná pohádka, ale taky pěkně napínavá :-) Mně se to líbilo.

21.01.2015 5 z 5

Zpátky z Afriky Zpátky z Afriky Corinne Hofmann

Druhý díl už tolik zajímavý není. I když nemůžu říct, že by byla potíž to dočíst. Naše hrdinka Bílá Masajka se vrátí z Afriky do Švýcarska, nemá ani vindru. Naštěstí má rodinu, která jí pomůže a pak zase své odhodlání. Kniha popisuje peripetie po návratu, hledání práce, později i bydlení a nakonec toho, jak sepsala Bílou Masajku.

21.01.2015 3 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Tu holku jsem měla několikrát chuť praštit...jede na dovolenou, tam se doslova bezhlavě(mozek si vzal dovolenou), zamiluje do masaje. Doma ve své zemi všeho nechá a jede si ho do Afriky vzít. Tam za ním běhá, nahání ho, nakonec si ho vezme a dokonce mají dceru, ale nakonec hrdinka přeci jen trochu vystřízlivý. Je fakt, že jí rozhodně nešla upřít energie, s jakou se do všeho pouštěla, a odhodlání. Taky se člověk něco dozvěděl o tamním žití, což oceňuji.

21.01.2015 4 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Nejdříve jsem viděla film...tedy jednu verzi. Ještě předtím vlastně jsem o filmu slyšela vyprávět, už jako dítě. A ten příběh mě prostě fascinoval, i kdyby ho nenapsal mistr King. A to je to jeho prvotina. Přečtení rozhodně stálo za to.

21.01.2015 5 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Už několik lidí mi o této knize vyprávělo, že je to prý nejlepší "kingovka". To zatím nemohu relevantně posoudit, protože jsem jich od něj ještě tolik nečetla, Každopádně mně se příběh moc líbil, byla jsem napnutá skoro až do konce, který jediný možná malinko mohl být trochu jinak vymyšlený.

01.09.2014 5 z 5