eliska5154 eliska5154 komentáře u knih

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Velmi silný a dojemný příběh. Nešlo ani jinak..Vše bylo opravdové a nám nezbývá nic než vzít si z toho ponaučení.

07.01.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Příběh je zajímavý, ale nedokázala jsem se do něja začíst. Nijak mne tato kniha neuchvátila.

12.11.2018 2 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Stejně jako předešlé knihy - PECKA!! Možná mi trošku na závěr chybělo vyslýchání vraha a jeho příběh, ale i tak velmi dobře zpracované!!

12.11.2018 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Krasna kniha. Autorka roste spolu se svou tvorbou. Kazda kniha je o level lepsi. Tesim se na dalsi pribeh inspirativni autorky. Ackoliv ze zacatku kniha pusobila fadne a povrchne a hlavni hrdinka byla dle meho nazoru vylozene blbka. Zaver byl velmi pekny. Byl to zamer? Hlavni hrdinka rostla s pribehem nebo pribeh rostl s hlavni hrdinkou?

06.10.2018 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Krásná, velmi čtivá a vtipná kniha. Ne jednou jsem se u ní zasmála... Velmi pěkně napsáno a vlastně to nemá moc daleko do reality.. :-)

01.10.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knihu jsem nedokáza odložit. Velmi silný a bohužel pravdivý děj byl zkrátka neodložitelný. Po spousta přečtených příběhů mám vždy v hlavě plno otázek. Zde nebylo třeba, vše bylo zodpovězeno....SMUTNÁ KRÁSA

18.09.2018 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Spojení romantického příběhu a války vždy v člověku něco zanechá. Krásný příběh.

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Nádherný a velmi citlivý příběh dvou lidí. Myslím, že je to jedna z nejemotivnějších knih od autorky. To je ale pouze subjektivní názor.

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Ačkoliv se příběh může zdát jednoduchý, pro někoho možná nudný a příliš pomalu plynoucí. V pomalém plynutí je schovaná krása. Nádherný příběh, který by si měl přečíst každý.

Strach Strach Jozef Karika

Zajímavý a velmi čtivý příběh. Poměrně překvapující závěr, velmi nečekaný a pro mnoho možná nepochopitelný.

23.08.2018 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Opět velmi emotivní kniha. Jak se říká není růže bez trní. Názorná ukázka jak hluboká tajemství mohou skrývat Vaši nejbližší, aniž by jste to kdy mohli tušit.

23.08.2018 5 z 5

To To Stephen King

Začátek knihy byl zajímavý a velmi čtivý. Bohužel od poloviny to bylo spíše jako plavání v bahně. Táhlé, nezajmavé, stále se dokola opakující příběhy. Ovšem to je pouze můj soukromý názor, kvalita knihy je jinak nekompromisní.

26.07.2018 1 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Zajmavý příběh s hlubokou myšlenkou. Je to skvěle napsaná detektivní kniha. Není jen o krutosti, ale snaží se ukázat mnohem víc. Knihy od autora jsou skvěle napsané, do děje se člověk ponoří a hltá každé slovo. Pluje příběhem jako by byl jeho součástí.

26.07.2018 5 z 5