Strach

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mysteriózní thriller plný hrůzy. Vyhořelý třicátník se po letech vrací do příměstské čtvrti na úpatí hory, která ukrývá mrazivé tajemství - ve výjimečně chladných zimách se tam ztrácejí děti. Společně s bývalou láskou a kamarády musí čelit nejen zlomyslné síle, ale i stínům vlastní minulosti. Všechny pády a zklamání, které do té doby zažil, jsou ničím proti peklu číhajícímu na místech, kde vyrůstal. Autor bestsellerů Jozef Karika v děsivém příběhu s nadpřirozenými prvky přináší i citlivé vyprávění o tom, jak naše životy ovlivňuje dětství a všechno, co jsme jako děti zažili. "Při psaní mi nešlo jen o dynamický příběh - chtěl jsem čtenářům naservírovat i pořádnou dávku strachu. Pokud jsem po dopsání kapitoly sám nespal u rozsvíceného světla, nebyl jsem spokojený. Naopak, když se mi podařilo sebe samého pořádně vyděsit, bral jsem to jako známku úspěchu," prozrazuje autor....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/311465/strach-qV8-311465.jpg 3.9623
Žánr:
Thrillery, Literatura slovenská
Vydáno:, Argo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (209)

Kniha Strach

Přidat komentář
janedeka
17. srpna

Kniha se čte dobře, je dost tajemná, dost psycho, závěr mne překvapil. Myslím, že číst knížku v zimě na horách, když sněží a je mráz, bude příběh pro čtenáře mnohem děsivější.

evilunicorn
07. srpna

Musím se přiznat, že dost dobře nechápu ten hype okolo Trhliny, protože tato kniha mi přijde minimálně 2 třídy víš.Skvělý,děsivý,temný a tajemný příběh.Trochu mě mrzí ten twist na posledních dvouch!! stránkách,ale jedno je jisté..už nikdy se nebudu na les a ruiny v něm dívat stejně.A myslím, že jsem docela vděčný za to, že se mi tahle kniha dostala do ruky v létě..

hanzmb
01. srpna

Do Ružomberku a okolí jezdím už 30 let a tak jsem se opravdu na román těšil. Bohužel té hrůzy tam moc nebylo. Tím myslím tu pořádnou kingovskou z nepoznaného. Ne usekané dětské prstíky. A když se objevilo tajuplné božstvo byl jsem už zcela otrávený. Tyhle berličky nesnáším. Teprve závěrem, kdy obětuje přítelkyni si u mne autor "šplhnul". Vždyť největší horory si dokáží způsobit sami lidé. Alespoň si letos zase po letech vylezu na Čebrať.

Svica
29. července

Líbila se mi více jak Trhlina. Mrazivá atmosféra tam byla znát a cerlkově se četla kniha celkem dobře.

Bibi23
29. července

Četla se dobře, ale "nadpřirozeno" mě prostě nebere.

Astarothh
28. července

Po Trhlině jsem sáhla po této lahůdce. Podle mě mnohem lepší. Byla to jednodenní záležitost a posledních 100 stran čtených v noci. Nedoporučuji číst v noci a být osamocen/a. Viděla jsem pak přízraky všude:)))

adevis
21. července

Mé první setkání s panem Karikou. Kniha mi byla doporučována jako “ku**vsky strašidelná”.
Mysteriózní thriller je psaný v ich-formě. Hlavní postava Jožko mi nebyl ani trošku sympatický. Bohouš taky. Ota a Hanu jsem měla ráda...
Bylo to nechutný, dost dobře napsaný, hustý, potřebovala jsem vědět jak to dopadne... ale zas takovej “strach” jsem neměla :))) každopádně další knihy od Kariky mě lákají.
Ty poslední tři stránky mě dostaly :D Jožko překvapil.

Breadfish
21. července

Slušný horor, ale je z toho až moc cítit inspirace Kingem. Ovšem některé scény v knize byly fakt výborně napsané a pořádně děsivé!!!