ElaMi ElaMi komentáře u knih

Normálni ľudia Normálni ľudia Sally Rooney

Na to ako knihu, keď vyšla každý ospevoval a hovoril aké to je dobré, sa mi moc nepáči. Ako nápad to bol dobrý ale vôbec nie dobre spracovaný alebo napísaný. K dočítaniu som sa musela nútiť aby som to mala konečne za sebou.

31.12.2020 2 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Táto kniha je príjemným osviežením tohto žánru. Príbeh a dej krásny a trochu napínavý, no najviac ma dostalo, že bol písaný zväčša z mužského pohľadu a sem tam zo ženského. A konečne hlavný hrdina nie je děvkař. Čo sa týka postáv, všetky sa mi páčili, nikto tam nie je taký vtieravý a už som len zvedavá na druhú časť

30.04.2020 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Toto je prvá kniha, ktorú som prečítala z tohto žánru. Trochu som sa toho bála, ale musím povedať, že kniha sa mi páčila. Prečítala som ju behom dvoch dní, má skvelý dej a koniec nečakaný a prepracovaný, takže odporúčam

23.11.2019 5 z 5

Hovor! - Si si istá, že tebe sa to nestane? Hovor! - Si si istá, že tebe sa to nestane? Laurie Halse Anderson

Veľmi napínavá kniha, nevedela som sa od nej odtrhnut. Smutné že sa taketo veci deju aj v realite

13.08.2019 5 z 5

Palác klamstiev Palác klamstiev Erin Watt

Super kniha, nevedela som sa od nej odtrhnúť. A koniec bol dosť nečakaný

11.02.2019 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Ďalšia skvelá oddychovka od super autorky

01.08.2021 4 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Na knihu som sa veľmi tešila, aj bola dosť mediálne prezentovaná, tak som dúfala že ma nesklame... A nesklamala. Kniha je naozaj výborná. Nápad s knihami, ktoré vedia s ľuďmi komunikovať, je skvelý. Celkovo ma dej strhol s úžasnými postavami a ani neviem ako a bola som na poslednej strane. Za mňa určite jedna z najlepších fantasy kníh, ktoré som čítala. A krásna obálka je už len bonus.

09.05.2021 5 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Od autorky som už pár kníh prečítala, ale tieto mi unikli tak som sa pustila do knihy až teraz. Moje očakávania splnila. Je to ľahké čítanie so zaujímavým dejom a super postavami. Možno kde tu by sa mohlo stať niečo inak ale aj tak to je skvelá oddychovka, takže ide sa na druhú časť.

03.01.2021 3 z 5

Nina X Nina X Ewan Morrison

Kniha je dobre napísaná. Tým, že je to skutočný príbeh som sa nad tým viac zamýšľala aj som si z nej niečo zobrala, ale stále nemôžem uveriť, že ľudia su takého niečoho schopní

01.07.2020 5 z 5

Rozhodnutie Rozhodnutie Michaela Zamari (p)

Na túto knihu som sa tešila od kedy ju Zamari vydala. Páčila sa mi, postavy boli super, zápletka tiež prekvapila a koniec ešte viac, dobre sa čítala, ale predsa len strhávam jednu hviezdičku, pretože mi tam niečo chýbalo

19.05.2020 4 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Kniha sa mi zdá taká "nemastná neslaná". Nenašla som tam niečo čo by ma priamo upútalo a ťahalo. Takže taký priemer

11.05.2020 3 z 5

Nečekej slitování Nečekej slitování Linda S. Howington

Taká krátka oddychovka s trochou napätia, ktorú máte prečítanú za pár hodín

08.05.2020 3 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Príbeh sa mi páčil aj zaujal, rovnako sa mi páčilo akou formou je kniha písaná. Také rýchle čítanie a zároveň pútavé, takže hneď som siahla po druhej časti

29.04.2020 4 z 5

Príbeh dámy X Príbeh dámy X A. J. Molloy

Kniha začala dobre, aj sa dobre čítala. Potom to uz išlo z kopca... Najskôr ma nápad záhadných mysterii celkom zaujal ale postupom stránok to bola hrôza. Povedala by som ze až moc prekombinovane a ten koniec ani nehovorím

30.03.2020 1 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Kniha sa mi páčila, aj keď sa to zo začiatku trochu ťahalo a jemne ma štval ten spôsob ako sa hlavná hrdinka ukludňovala aby sa nestrápnila, ale bola pekne napísaná, ľahko a rýchlo sa čítala, námet pekný z futbalového prostredia a nechýbala romantika a vtip

15.03.2020 4 z 5

Oživovateľ Oživovateľ Seth Patrick

Dobra myslienka, pribeh prepracovany. Kniha ma bavila, trochu som musela nad nou rozmyslat, nebola to oddychovka, niektore pasaze by som skratila ale kniha bola v pohode a ku koncu by som len dodala ze by som chcela precitat druhu cast

13.02.2020 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha sa mi páčila, hlavne to ako bola písaná, že sa striedali pohlady jednej ženy a druhej, bavila od začiatku až po koniec

26.11.2019 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Autorka píše príbeh veľmi pútavo, keď som začala čítať nevedela som prestať, hoci ma niekedy postavy a ich správanie neskutočne vytočili, ale kniha ma bavila a okamžite som siahla po pokračovaní

05.04.2019 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Dej je veľmi dobre napísaný a pútavý, kniha ma bavil tak že som sa od nej nevedela odtrhnúť. A krásna obálka je ako bonus. Idem rovno na dvojku, dúfam že ma nesklame.

19.01.2019 5 z 5

Sleduj ma Sleduj ma A. V. Geiger

Kniha mala dobrý dej aj sa mi dobre čítala, ale záver ma dosť zarazil, nevedela som čo si o tom myslieť. Ale keď som zistila, že má byť aj pokračovanie potešila som sa a už ho len napäto očakávam

17.01.2019 4 z 5