Príbeh dámy X

Príbeh plný vášne a erotickej fantázie! Jeden deň, jedno stretnutie a jeden magický muž zmení jej život... Všetci snívame o tom, že raz zažijeme vášnivú noc, na ktorú nikdy nezabudneme. Čo však robiť v prípade, ak sa tá noc plná neskrotnej túžby premení na čosi oveľa hlbšie a zmysluplnejšie? Takýto sen má aj dvadsaťdvaročná Alex, americká študentka, ktorá prišla do Neapola pracovať na svojej diplomovej práci o talianskej mafii. Netuší, že práve Neapol a muž, ktorého stretne hneď prvý večer, jej navždy zmenia život. Záhadný Lord Marcus Roscarrick, miliardár a neskutočne príťažlivý muž, však skrýva nejedno tajomstvo. Alex s ním prežije ohnivú noc plnú nenásytnej túžby, až drsnej, spaľujúcej vášne, akú ešte nikdy v živote nezažila. Spaľuje ju túžba, ktorá ju priam desí. Erotické napätie, ktoré medzi nimi stále narastá, je takmer hmatateľné. Má to však háčik. Marc je členom tajomného kultu, ktorému vládnu starobylé zákony. Jediná možnosť, ako si ho udržať, je pristúpiť na jeho podmienky. Bude X ochotná podstúpiť vzrušujúci a zároveň zničujúci erotický obrad? Prehryzne podozrenie, že má prsty v miestnych mafiánskych hrách? Alebo sa vzdá muža, po ktorom tak nesmierne túži a ktorý dokáže naplniť jej najtajnejšie erotické fantázie?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382140/pribeh-damy-x-c6e-382140.jpg 3286
Vydáno, Fragment (SK)

The Story of X, 2012

Kniha Príbeh dámy X

Nel-ly
07. záříodpad!

Musím téhle knize uznat jednu věc - pamatuju si ji i roky poté, co jsem na ni narazila.
Strašná záležitost, co se snažila chytit na popularitě fifty shades.
Když pomenu příšernou, naivní a nesympatickou hrdinku, necharismatického hrdinu a hloupý příběh (to má spusta těchhle románů), tak problém jsem měla hlavně se stylem vyprávění. Vyjadřování hlavní hrdinky bylo něco tak... nepochopitelného, že by mě zajímalo, jestli originál byl tak příšerný jako překlad (a bojím se, že překladatel je tady nevinně).
Strašná, strašná záležitost, u které nechápu, že to vůbec někdo mohl vydat natož prodávat do dalších zemí.

Jája92

Na první pohled zajímavý námět, ale zpracovaný tak nešťastně, že z toho vznikne jen slátanina slov a emocí.

ElaMi

Kniha začala dobre, aj sa dobre čítala. Potom to uz išlo z kopca... Najskôr ma nápad záhadných mysterii celkom zaujal ale postupom stránok to bola hrôza. Povedala by som ze až moc prekombinovane a ten koniec ani nehovorím

assenora
13.08.2019odpad!

Kniha napísaná na prvý pohľad zaujímavo, ale po pár stránkach sa jej čaro stratí a zostane iba prázdnota a zabitý čas pri jej čítaní.

wendy944
05.04.2019

zvlaštni nemam slov no koment

uminaa
09.01.2019

1* dávam za snahu. Pri čítaní tejto knihy som si spomenula na tri ďalšie, akoby sa autorka snažila tieto knihy spojiť do jednej. No nevyšlo! Nemyslím, že by som túto knihu ešte niekedy čítala. Hlavnú ženskú postavu som mala párkrát chuť prefackať - vôbec mi nebola sympatická, hlavná mužská postava ma nijak zvlášť nezaujala, dej bol necelistvý. A čo týka vsuviek s mafiou, tak síce nemám so žiadnou skúsenosti (dokonca ani ako s počítačovou hrou), ale príde mi to také... no nijaké a divné. Autorka sa do tejto témy asi nemala ani púšťať :(

janina66
05.11.2018odpad!

tak horší knihu jsem opravdu nečetla. Šílená slátanina. ani erotika, ani dobrodružné jen trocha tajemna. Naštěstí jsem ji měla půjčenu z knihovny.

LadyHip
30.03.2018

Rychlovka na odpoledne, i když sem trochu rozpolcená. Na začátku to byla slabší pohádka o lásce na první pohled, pak se děj překlopil na vycpávkovou vatu s erotickými scénami, ale konec mě vtáhnul a pohltil. Nakonec ale dávám 4 hvězdy, protože příběh se fakt dobře vyvinul a scény zasvěcování...tak ty mi tedy zrychlovaly puls. A navíc skvěle napsané.

Hora mezi námi
Hora mezi námi