ElaMi ElaMi komentáře u knih

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Chápem prečo bola táto kniha tak veľmi medializovaná. Príbeh ma bavil, že neviem ani ako som skončila na poslednej stránke a ľutovala, že nemám pri sebe pokračovanie. Námet je dobre využitý, zápletka, ktorú som vôbec nečakala a postavy som si tiež obľúbila a forma písania je skvelá. Takže ja sa už neviem dočkať kedy sa dostanem k pokračovanie aby som sa dozvedela čo sa deje ďalej.

31.08.2021 4 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Ďalší dobre spracovaný príbeh od Ward. Také oddychové "počteníčko" po náročnom dni.

23.08.2021 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Knižka super napísaná, pútavo. Prečítala som ju za jeden deň. Síce pôsobí ako otrepaná love story ale predsa len je v nej niečo výnimočné. Je to veľmi dobre našliapnutá séria, takže som hneď siahla po pokračovaní aby som sa dozvedela viac. Len odporúčam

23.08.2021 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Mám pocit, že zrovna tento kúsok nepatrí medzi najlepšie vydarené od tejto autorky. Príbeh milý ale celé to bolo také o ničom. Žiadny vtip, napätie ani nič podobné. Niektoré časti sa mi zdali až moc prepísknuté

06.08.2021 2 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Autorky mám veľmi rada, sú dobré v tom čo píšu, takže opäť skvelý kúsok. Knihu som prečítala behom dňa. Nemôžem povedať, že ma nejak extrémne nadchla ale bavila ma. Príjemné prostredie, postavy tiež super, dej taký neutrálny, že som nejak veľa emocií neprežívala, ale pekne som si pri nej odpočinula.

05.08.2021 3 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Kniha ma veľmi bavila. Príbeh premyslený s maličkými detailmi, takže prečítanú som ju mala skoro okamžite. A to že je to mafiánske prostredie je za mňa veľké plus. Taká príjemná oddychovka, ktorá viete ako dopadne ale aj tak vás kniha stále drží v napätí.

05.08.2021 4 z 5

Posledná ilúzia Posledná ilúzia Tom Fletcher

Knihu som normálne vdýchla. Bavila ma, dianie bolo strhujúce, že som nevedela kedy si dať pauzu. Síce na začiatku mi hlavná hrdinka Eva liezla na nervy ale stranami sa to zmenilo. V knihe bolo veľa napätia, nečakané zvraty a aj odhalenia nejakých tých tajomstiev, ale objavili sa aj nové, ktoré sa dúfam v poslednej časti odhalia. Akcia tiež nechýbala, ale aj nejaká tá romantika vrámci normálnosti. Už sa neviem dočkať kedy sa mi do rúk dostane veľké finále, dovtedy budem len napäto očakávať a domýšľať si ako to len bude pokračovať.

02.08.2021 4 z 5

Dcéra ľudstva Dcéra ľudstva Tom Fletcher

Zaujala ma anotácia a nápad tak som sa na knihu tešila. Zo začiatku sa príbeh ťahal, prišiel mi taký fádny ale po pár kapitolách sa pekne rozbehol až som sa od knihy nevedela odtrhnúť. Takže nakoniec kniha bola skvelá a príbeh som si užila a skončila tak napínavo, že som okamžite siahla po druhej časti

02.08.2021 4 z 5

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

Dej ma strhol hneď od prvej strany a nevedela som sa od neho ani odtrhnúť. Niekedy som mala až zimomriavky, takže s knižkou som zažila trošku emočný kolotoč aj so strachom a prekvapením. Naozaj kniha je skvelá, príbeh prepracovaný do posledného detailu a nemôžem povedať, že sa objavila časť, ktorú som očakávala, že sa stane. Nádherná obálka je už len taký doplnok k celému príbehu. Určite som ju nečítala naposledy.

01.08.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Pan Romantik je skvelá kniha k letnému opalovaniu sa na lehátku, niekde pri vode ideálne s drinkom v ruke. Príbeh ubiehal ani neviem ako. Kniha dala slovu romantika úplne nový význam. Bavila ma aj skrz to, že s niektorými Edeninými názormi súhlasím aj ja. No tu mi tá hora lásky vôbec nevadila. Čudujem sa, že knižka nie je viac spopularizovaná a medializovaná, pretože podľa mňa za to naozaj stojí.

01.08.2021 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Nevedela som, čo od tejto knihy očakávať. Príbeh začal dobre, aj som sa pobavila, takže som sa tešila na celú knihu, ale postupne to išlo dolu kopcom... Koniec už bol až veľmi predvídateľný. Kniha mala dobrý potenciál ale neskôr už nevyužitý. Tiež mi vadila Jakova obľúbená reakcia snáď na všetko čo nešlo podľa jeho predstáv.

01.08.2021 3 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Ďalšia skvelá oddychovka od super autorky

01.08.2021 4 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Na knihu som sa veľmi tešila, aj bola dosť mediálne prezentovaná, tak som dúfala že ma nesklame... A nesklamala. Kniha je naozaj výborná. Nápad s knihami, ktoré vedia s ľuďmi komunikovať, je skvelý. Celkovo ma dej strhol s úžasnými postavami a ani neviem ako a bola som na poslednej strane. Za mňa určite jedna z najlepších fantasy kníh, ktoré som čítala. A krásna obálka je už len bonus.

09.05.2021 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Super oddychovka od skvelej autorky

12.01.2021 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Túto knižku mám veľmi rada, čítala som ju už druhýkrát. Ano téma obohrate, ale aj tak sa velmi dobre číta a dokážete sa vžiť do deja

12.01.2021 4 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Kniha ma veľmi bavila, postavy boli skvelé aj dej ako sa vyvíjal, síce niekedy sa ťahal, ale autorka to vedela pekne vykompenzovať pri iných scénach. Na konci to bolo trošku klišé ale vôbec mi to nevadilo :) Ďalšia super kniha od autorky. Páči sa mi aj ako názvy kapitol boli pesničky, pekne to vytvorilo atmosféru pri čítaní.

05.01.2021 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Moja prvá kniha od tejto autorky a musím povedať, že určite nie je posledná. Pri týchto knihách viete už dopredu ako sa dej bude vyvíjať, niekedy dokonca trafíte aj celú zápletku, ak máte kníh prečítaných viac. No tu ma autorka príjemne prekvapila tým ako čo sa v knihe dialo. Takže ak vás zaujme rovnako ako mňa, je prečítaná behom jedného dňa, niekedy aj so zatajeným dychom. Takže už sa neviem dočkať , keď sa dostanem k ďalšiemu autorkinmu dielu.

04.01.2021 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Od autorky som už pár kníh prečítala, ale tieto mi unikli tak som sa pustila do knihy až teraz. Moje očakávania splnila. Je to ľahké čítanie so zaujímavým dejom a super postavami. Možno kde tu by sa mohlo stať niečo inak ale aj tak to je skvelá oddychovka, takže ide sa na druhú časť.

03.01.2021 3 z 5

Normálni ľudia Normálni ľudia Sally Rooney

Na to ako knihu, keď vyšla každý ospevoval a hovoril aké to je dobré, sa mi moc nepáči. Ako nápad to bol dobrý ale vôbec nie dobre spracovaný alebo napísaný. K dočítaniu som sa musela nútiť aby som to mala konečne za sebou.

31.12.2020 2 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Toto je presne tá kniha, pri ktorej viete aký je dej bez toho aby ste ju len otvorili. Je to taká oddychovka na odreagovanie sa. Mala som ju prečítanú behom jedného dňa. Dej sa mi páčil aj štýl, ale hlavne to, že celá kniha je písaná z mužského pohľadu, čo je pri takýchto knihách príjemná zmena.

29.12.2020 3 z 5