ElaMi ElaMi komentáře u knih

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Pan Romantik je skvelá kniha k letnému opalovaniu sa na lehátku, niekde pri vode ideálne s drinkom v ruke. Príbeh ubiehal ani neviem ako. Kniha dala slovu romantika úplne nový význam. Bavila ma aj skrz to, že s niektorými Edeninými názormi súhlasím aj ja. No tu mi tá hora lásky vôbec nevadila. Čudujem sa, že knižka nie je viac spopularizovaná a medializovaná, pretože podľa mňa za to naozaj stojí.

01.08.2021 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Moja prvá kniha od tejto autorky a musím povedať, že určite nie je posledná. Pri týchto knihách viete už dopredu ako sa dej bude vyvíjať, niekedy dokonca trafíte aj celú zápletku, ak máte kníh prečítaných viac. No tu ma autorka príjemne prekvapila tým ako čo sa v knihe dialo. Takže ak vás zaujme rovnako ako mňa, je prečítaná behom jedného dňa, niekedy aj so zatajeným dychom. Takže už sa neviem dočkať , keď sa dostanem k ďalšiemu autorkinmu dielu.

04.01.2021 4 z 5

Nemali by sme Nemali by sme Vi Keeland

Ďalšia skvelá kniha od Vi, dobre sa čítala, super spracovaný príbeh, zábavný, kniha má všetko čo má mať, takže príjemná oddychovka

08.11.2020 4 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Knihu som prečítala ani nie za 10 hodín, úplne ma príbeh pohltil a nevedela som sa od neho odtrhnut. Neskutočne dobrá myšlienka, jasné niektoré pasáže dosť nereálne ale celá kniha mala svoje čaro a mala niečo nové

13.03.2020 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Kniha ma veľmi bavila. Príbeh premyslený s maličkými detailmi, takže prečítanú som ju mala skoro okamžite. A to že je to mafiánske prostredie je za mňa veľké plus. Taká príjemná oddychovka, ktorá viete ako dopadne ale aj tak vás kniha stále drží v napätí.

05.08.2021 4 z 5

Ukradnutý bozk Ukradnutý bozk L. J. Shen

Kniha ma veľmi bavila, prečítala som ju na jeden "šup". Páčila sa mi dejová línia Francescy a Wolfa. Zo začiatku ste si naozaj mohli myslieť, že je rozmaznaná ale podľa mňa jej postava bola nakoniec dokonalá. Vedela čo chce a išla si za tým. To, že to bolo o mafii je tiež za mňa bod hore a krásna obálka je už len taká čerešnička na torte.

11.07.2020 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Túto knižku mám veľmi rada, čítala som ju už druhýkrát. Ano téma obohrate, ale aj tak sa velmi dobre číta a dokážete sa vžiť do deja

12.01.2021 4 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

VAU, proste vau. Úžasný príbeh, napínavý a pútavý. Táto kniha je vážne úžasná. Nevedela som sa od nej odtrhnúť, bola to veľká záťaž na moje emócie ale určite to za to stálo. Taký koniec som nečakala a poslednú stranu som si musela prečítať niekoľkokrát, že je vážne koniec. Podľa mňa by si malo tuto knihu prečítať každé dievča.

03.05.2020 5 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Autorka opäť nesklamala. Príbeh bol vzrušujúci, pre niekoho klišé, no mne sa páčil. Mal vtip, vášeň, sexi chlapa s tajomstvom. A ako bonus dá sa z tejto knihy zobrať aj ponaučenie.

29.04.2020 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Stará dobrá klasika na zamyslenie sa

12.01.2019 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Super oddychovka od skvelej autorky

12.01.2021 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Druhá kniha od tejto autorky a veľmi sa mi páčila. Stala sa mojou ďalšou obľúbenou spisovateľkou. Páči sa mi ako je kniha písaná, že je tam viac mužských pohľadov, preto sa vieme viac priblížiť k jeho myšlienkam. Príbeh je krásny a dá sa povedať, že aj reálny. Niektoré časti mohli byť viac detailnejšie a tiež som čakala, že na konci s Katy a prácou to skončí inak, ale aj tak som spokojná ako to nakoniec dopadlo. A poviedka bola len čerešnička na torte. Už sa teším na pokračovanie

10.05.2020 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Mám pocit, že zrovna tento kúsok nepatrí medzi najlepšie vydarené od tejto autorky. Príbeh milý ale celé to bolo také o ničom. Žiadny vtip, napätie ani nič podobné. Niektoré časti sa mi zdali až moc prepísknuté

06.08.2021 2 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Toto je presne tá kniha, pri ktorej viete aký je dej bez toho aby ste ju len otvorili. Je to taká oddychovka na odreagovanie sa. Mala som ju prečítanú behom jedného dňa. Dej sa mi páčil aj štýl, ale hlavne to, že celá kniha je písaná z mužského pohľadu, čo je pri takýchto knihách príjemná zmena.

29.12.2020 3 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Keď som dočítala poslednú stránku, myslela som si, že sa rozplačem... od radosti, že som to konečne dočítala. Tento posledný diel za mňa bol určite najlepší, ale celá séria bola o tom istom ako sa hádali, rozchádzali a zase schádzali a strašne sa to ťahalo. Niekedy mi postavy vážne liezli na nervy.

13.08.2019 3 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Ďalší dobre spracovaný príbeh od Ward. Také oddychové "počteníčko" po náročnom dni.

23.08.2021 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Autorky mám veľmi rada, sú dobré v tom čo píšu, takže opäť skvelý kúsok. Knihu som prečítala behom dňa. Nemôžem povedať, že ma nejak extrémne nadchla ale bavila ma. Príjemné prostredie, postavy tiež super, dej taký neutrálny, že som nejak veľa emocií neprežívala, ale pekne som si pri nej odpočinula.

05.08.2021 3 z 5

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

Dej ma strhol hneď od prvej strany a nevedela som sa od neho ani odtrhnúť. Niekedy som mala až zimomriavky, takže s knižkou som zažila trošku emočný kolotoč aj so strachom a prekvapením. Naozaj kniha je skvelá, príbeh prepracovaný do posledného detailu a nemôžem povedať, že sa objavila časť, ktorú som očakávala, že sa stane. Nádherná obálka je už len taký doplnok k celému príbehu. Určite som ju nečítala naposledy.

01.08.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Nevedela som, čo od tejto knihy očakávať. Príbeh začal dobre, aj som sa pobavila, takže som sa tešila na celú knihu, ale postupne to išlo dolu kopcom... Koniec už bol až veľmi predvídateľný. Kniha mala dobrý potenciál ale neskôr už nevyužitý. Tiež mi vadila Jakova obľúbená reakcia snáď na všetko čo nešlo podľa jeho predstáv.

01.08.2021 3 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Kniha ma veľmi bavila, postavy boli skvelé aj dej ako sa vyvíjal, síce niekedy sa ťahal, ale autorka to vedela pekne vykompenzovať pri iných scénach. Na konci to bolo trošku klišé ale vôbec mi to nevadilo :) Ďalšia super kniha od autorky. Páči sa mi aj ako názvy kapitol boli pesničky, pekne to vytvorilo atmosféru pri čítaní.

05.01.2021 4 z 5