Duchoslp Duchoslp komentáře u knih

Temná harmonie Temná harmonie Laura Thalassa

Celkově série nebyla špatná. Poslednímu dílu, ale trošku chyběla šťáva. Callypso je místy drobátko hysterická a to k ní vůbec nesedí

31.12.2023 4 z 5

Procitlý milenec Procitlý milenec J. R. Ward (p)

Za mě tento díl nebyl úplně povedený. Chyběla mu jiskra a přečetla jsem ho spíš jen proto, abych neztratila nit v ději. Tak snad příště

30.12.2023 3 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Musím říct, že se mi knížka opravdu líbila. Byla hodně čtivá, děj měl spád, jen těch brutálních scén na mě bylo docela dost. Poslední zmínka bude o hodně zvláštním konci, tak nějak tam úplně nezapadnul

21.12.2023 4 z 5

Co zůstane v lesích Co zůstane v lesích Kate Alice Marshall

Dějově opravdu super, přečetla jsem jedním dechem. Nečekejte žádné propletené důmyslnosti, ale dobrý příběh, kde strašák nemusí být jen sériový vrah a může se skrývat blíž než by vám bylo milé

17.12.2023 3 z 5

Dům zrcadel Dům zrcadel Ben Cheetham

Druhý díl byl opravdu hodně slabý. Nelíbil se mi děj ani vývoj jednotlivých postav a dalo mi dost úsilí knížku dočíst do konce.

13.12.2023 3 z 5

Echo Echo Thomas Olde Heuvelt

Asi jsem od toho čekala něco jiného. Za mě byl děj zbytečně rozvláčný a do hororu to mělo hodně daleko. Taková duchařská gay story.

09.12.2023 3 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

Druhý díl byl stejně skvělý jako ten první. Kay a Elliot se pouštějí do vyšetřování nového případu, kde nic nemusí být tak, jak to na první pohled vypadá. Přečetla jsem jedním dechem a už se moc těším na další

29.11.2023 4 z 5

Temné dědictví Temné dědictví Andy Maslen

Druhý díl Henryho a Hannah zavede do vyšších společenských kruhů. Vyšetřování je tentokrát bez velkých dějových zvratů, ale i přesto se knížka čte dobře. Jsem zvědavá, co nového přinese zkoumání dávné smrtelné nehody.

27.11.2023 4 z 5

Válka dvou královen Válka dvou královen Jennifer L. Armentrout

Než jsem začala knížku číst, myslela jsem si, že to bude poslední díl. Chybka, ale i přesto čtvrtý díl nebyl špatný. Místy byl děj trošku zdlouhavý a konec pro změnu zase hodně rychlý. Vypustila bych zbytečná sprostá slova. I tak se mi knížka líbila a jsem zvědavá na další díl

19.11.2023 4 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Třetí díl nebyl špatný, ale druhý mi přišel o něco víc akčnější. Poppy si musí ujasnit kým doopravdy je a co chce. Žádná chyba se neodpouští a nepřítel může zasáhnout kdykoliv.

14.11.2023 4 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Druhý díl se mi zdál o něco lepší než ten první. Líbí se mi posun Poppy z pasivní do aktivní hrdinky. Už si nenechá nic líbit a snaží se jít za svým. Jsem zvědavá, kam se bude děj dále posouvat

09.11.2023 4 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Motiv není špatný, většinou mě děj i bavil, ale místy byl zase zbytečně zdlouhavý. Líbí se mi dynamika mezi Poppy a Hawkem, jen těch sebelítostných scén by mohlo být míň. Uvidíme kam se bude příběh dál vyvíjet

04.11.2023 4 z 5

Škvíra Škvíra C. J. Tudor

Podle mě je hodně znát, že je to jen náhrada za nevydanou knížku. V porovnání s Kříďákem je to slabý průměr. Sbírka všeho možného, ještě že povídky nejsou dlouhé

30.10.2023 2 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Tak tenhle díl byl fakt pecka. Nemohla jsem se odtrhnout. Napětí od začátku až do konce. Lottie a její tým mají plné ruce práce s podivnými úmrtími. Tajně jsem doufala, že alespoň na chvíli bude mít Lottie v osobním životě klid, ale zřejmě jí není souzený

27.10.2023 5 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Lottie tentokrát řeší několik vražd najednou a bude se muset snažit ze všech sil, aby našla vraha a ochránila svou rodinu. Napínavé čtení jako vždy

24.10.2023 4 z 5

Kořist Kořist Yrsa Sigurðardóttir

Série Freyja a Huldar se mi líbila a přečetla jsem všechny díly. Byla jsem zvědavá na další knížku této autorky a můj dojem je trošku rozpačitý. Děj nebyl špatný, napínavý s několika dějovými liniemi, ale to závěrečné protnutí bylo takové hodně zkrácené a asi jsem čekala něco jiného

20.10.2023 4 z 5

Nezdolná Nezdolná Karen Lynch

Fakt skvěle čtení. Vůbec jsem se nemohla odtrhnout. Upíři vlkodlaci trollové elementálové a navíc léčitelské schopnosti. Koktejl kterého vás dostane. Moc se těším na další dil

12.10.2023 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Ani druhý díl nebyl špatný, Madison s Natem vyšetřují dvě vraždy a doufají, že se jim podaří osvětlit události, které vedli k obvinění Madison. Komu můžou věřit ?

09.10.2023 4 z 5

Dvanáct měsíců Dvanáct měsíců Eleanor Corvin (p)

I druhý díl byl naprosto skvělý. Knížku jsem přečetla za dvě odpoledne a jsem zvědavá kam se bude děj dále posouvat. Ema, Eskar, Anna, Lucien a kdo čeká na Erika a Tessu?

27.09.2023 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Poe a Tilly jsou skvělá dvojka a i třetí díl neztrácí na kvalitě. Děj vás vtáhne do světa tajných služeb a postupně rozplétáte jednotlivé nitky příběhu. Nechybí ani malé překvapeni nakonec.

26.09.2023 5 z 5