Drahuš Drahuš komentáře u knih

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Čím dál lepší, autorka doslova zraje, promyšlené, drsné a velmi čtivé. Jsem moc zvědavá na další díl.

27.03.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Po prvním díle už jsem se do dalších ani nechtěla pouštět, ale dala jsem Kim ještě šanci. A jo... dobře jsem udělala. Druhý díl je o mnoho lepší a propracovanější. Jen tak dál! Jdu se vrhnout na třetí....

12.03.2018 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Když jsem po téhle knize sáhla v knihovně, vůbec jsem netušila, že to bude taková paráda. Má spád a celou dobu ani netušíte, jak tohle dopadne...a pokud si myslíte, že jo, věřte, bude to úplně jinak. Konec je totiž naprosto neuvěřitelný. Moc děkuji Sarah, skvělé čtení.

26.02.2018 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Vůbec to není můj žánr, ale tato kniha mě opravdu pohltila a moc se mi líbila.

05.02.2018 5 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Po slabších knihách opět skvělé čtení, od začátku kniha pohltí a nepustí. A co další díl a Ewan? Třeba nějaké překvápko by nebylo špatné:-)

10.01.2018 4 z 5

Bílá žena Bílá žena Barbara Wood

Nenadchla, ani neurazila......na oddech, proč ne, ale vracet se k ní? V žádném případě.

11.12.2017 3 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Oproti minulým dílům to docela šlo....

08.11.2017 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Moc jsem se na další díl těšila a do půlky knihy docela zklamání. Ztrácela jsem se ve jménech, příběhu.....pak ale nastal zvrat a konečně jsem Keplerovce začala poznávat. Poslední třetina byla skvělá a epilog mě navnadil na další díl.

11.10.2017 4 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Průměrná detektivka, od Mo jsem četla daleko lepší. Velmi brzy odhalitelný vrah, žádný převratný konec. Doufám, že další díl bude lepší.....

21.08.2017 3 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Carterova poslední kniha a opět výborná. Nasadil tak vysoký level, že nevím, jak mě budou bavit jiné krimi...asi by měl psát rychleji:-)

15.08.2017 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

A zase jsem až do konce věděla "prd" :-) Skvělé jako vždy!

09.07.2017 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Vždy si říkám, že už to nemůže být lepší....a ono je, skvělá kniha, skvělý autor a skvělý Hunter!!

30.06.2017 5 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Nedočetla jsem, s Rituálem už jsem měla problém, ale tohle bylo fakt už moct...nuda, nuda, nuda..... nevím, jestli mám zkoušet další díl.

22.06.2017 1 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Carter je prostě jednička a jeho krimi nikdy nezklamala, skvělé od začátku do konce, jako vždy!

05.06.2017 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Krutý příběh, smutný. Nechápu otce, který jen nečinně přihlížel a nic neudělal. Má stejnou vinnu jako týrající matka.

02.05.2017 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Silná kniha, těžko uvěřitelná, nedokážu si ani představit utrpení, kterým musel projít. Respekt.....

30.04.2017 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Opět skvělé, napínavé a nepředvídatelné.

28.04.2017 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět pět hvězd, skvělá zápletka, brutální vrah a úžasný Robert a jeho parťák. Těším se na Sochaře smrti.

20.04.2017 5 z 5

Rituál Rituál Mo Hayder

Třetí díl v sérii je o hodně slabší, četla jsem jej déle než obvykle, ale zvládnout se dal. Přezdívka Blecha je příšerná a samotná ona je mi "proti srsti". Nicméně další díly určitě přečtu.

27.03.2017 3 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Druhá kniha od tohoto autora a stejně skvělá, jako Dvojitý kříž.

24.02.2017 5 z 5