Doubravka1975 Doubravka1975 komentáře u knih

Neslušná sázka Neslušná sázka Kieran Kramer

Pěkné, zajímavé, oddychové čtení.

29.05.2017 4 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Uf, tak to mám za sebou. Celých 10.dílů s HH. Půl roku napětí, skvělého čtení a rychle všechno doma podělat ať si můžu číst. Policie super čtení, napínavé až do konce a konec happy end, tak jsem si to představovala. S Beátou to mě teda dost vzalo. Teď si dám pauzu od Nesba a severských krimi, ale po 14 dnech nečtení cítím, že mám Žízeň....

11.05.2017 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

9, díl s Harrym a opět plný počet, strhující čtení, ale tentokrát ten hustý konec mě fakt dostal. Po přečtení jsem nespala moc v klidu. Hned další den jsem si v knihovně půjčila Policii a jedu dál bez přestávky. A jsem zvědavá, jak tohle všechno dopadne. Zítra odjíždím na prodloužený víkend na Slovensko, kde na čtení určitě čas nebude, ale Harry (kniha Policie) pojede se mnou...

27.04.2017 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Opět super, opět plný počet. Silný a drsný příběh. Čtu a musím to dočíst, abych mohla v klidu spát a nemyslet kdo za tím vším stojí a jak si s tím Harry poradí. Jelikož jsem Levharta nečetla hned po Sněhulákovi, tak jsem musela zaskočit do knihovny a přečíst si konec Sněhuláka, protože se mi nějak vykouřilo z hlavy, že Sněhulák "žije". Moc se těším na další díly s Harrym.

13.04.2017 5 z 5

Agátina cesta k dokonalé postavě Agátina cesta k dokonalé postavě Jana Krátká

začátek knihy mě bavil, pak už jsem to přelítla. Některé rady v pohodě, některé už ne, ale každý si musí stejně najít svůj styl, jak se udržovat a co na jeho tělo a mysl platí. Nemůže brát všechny rady a tipy doslova a řídit se jimi. Knihu jsem si půjčila z knihovny ze zvědavosti jak to Agáta dělá, že vypadá jak vypadá.

10.04.2017 3 z 5

Sólo pro Kristýnu Sólo pro Kristýnu Lenka Lanczová

pěkná knížka s tajemným nádechem.

10.04.2017 5 z 5

Satisfakce Satisfakce Thea Devine

souhlasím se všemi třemi komentáři. Kniha mi byla doporučena v knihovně s tím, že byla vrácena čtenářkou, která byla velice pohoršena. Tak za mě, příběh samotný zajímavý spíš detektivka než erotický milostný román, ale erotické scény opravdu nechutně popsané

04.04.2017 2 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Skvělé čtení, napínavý příběh, současnost propojená s minulostí. Za mě opět plný počet a chybí mi už poslední tři knihy, abych měla sérii s Harrym kompletně přečtenou.

21.03.2017 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

tak další příběh s Harry je za mnou. Je to super i když se taky ztrácím ve jménech ale dělám si poznámky kdo je kdo a seznam jmen používám jako záložku.

14.03.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

u mě pátá v pořadí čtená a jako první ze série s Harrym. Nejdřív jsem měla pocit, že se to táhne a plno australských legend a anglických vět, které jsou teda na konci přeloženy za co chválím. Ale nakonec shrnuto podtrženo super i když Sněhulák a Spasitel byl o kapku lepší. Všechno do sebe zapadá a vrah opět překvapil. Takže opět plný počet hvězd.

07.03.2017 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

u mě čtená v pořadí čtvrtá kniha od Jo Nesba. Chtěla jsem dát 4 hvězdičky, děj se mi zdál hodně překombinovaný a natažený, ale nakonec musím dát stejně 5, protože Harry se mi dostal pod kůži a nemůžu bez něho být. Na nočním stolku čeká tentokrát v pořadí Netopýr, Švábi a Červenka.

21.02.2017 5 z 5

Lásky a nálezy Lásky a nálezy Lenka Lanczová

Kniha se mi líbila jako zatím všechny knihy od autorky. I když jsem myslela, že Štěpán zůstane s Alkou

17.02.2017

Tři na lásku Tři na lásku Lenka Lanczová

pěkné čtení, Klára se hledá, ale nakonec hodně věcí pochopí a smíří se se situací

17.02.2017 5 z 5

Záhada pro černou vdovu Záhada pro černou vdovu Patrick Quentin (p)

dost dobře napsané, napínavé až do konce

Hvězda naděje Hvězda naděje Lenka Lanczová

pěkné čtení o životě čtyř sourozenců

17.02.2017 5 z 5

Vůně jasmínu Vůně jasmínu Jude Deveraux (p)

pěkný příběh

17.02.2017 4 z 5

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

čtivá, oddechová knížka, i když posílat svoje lechtivé fotky emailem kamarádovi z netu mi přijde hodně naivní

17.02.2017 5 z 5

Hodné holky se dostanou do nebe, zlobivé kam chtějí Hodné holky se dostanou do nebe, zlobivé kam chtějí Ute Ehrhardt

Název mě hodně zaujal, ale obsah nikoli. Knihu jsem přelítla.

15.02.2017 1 z 5

knihu jsem přečetla, že by mě jako mohla motivovat k úklidu, ale bohužel jsem zjistila, že mi můj "nepořádek" vyhovuje. Je fakt, že sem tam domácnost probírám a vytřídím i vyhodím nepotřebné.

14.02.2017 2 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Skvělé čtení, super příběh, který mě dostal. Knížku jsem si půjčila na doporučení mamky, která ji taky četla a byla jsem upozorněna, že začátek bude zmatený, ale člověk musí vydržet a pak se to rozjede. Doporučuji, zkusím ještě jiné knihy od autorky.

14.02.2017 5 z 5