Doubravka1975 Doubravka1975 komentáře u knih

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

moje první setkání s autorem a dost dobrý, jdu do dalších dílů..

13.11.2017 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

tak začátek mě hodně zaujal, uprostřed jsem měla pocit že jsem se ztratila, že se to táhne a bude to o ničem, dějové linie se mi pletly, ale pak ten konec a rozuzlení... super,fakt, že jo!

13.11.2017 5 z 5

Hledání bodu G Hledání bodu G Daniel Webber

Mě se to taky líbilo, oddechovka u které se nemusí zas až tak přemýšlet, ikdyž se všemi sepsanými vzpomínkami také nesouhlasím

30.10.2017 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Tak já porovnávat s prvním dílem nebudu, protože Will je po smrti a Louisa slíbila, že bude žít jinak, přestože byla se svým snad nudným životem spokojená a je jasné, že se člověk nemůže jen tak změnit a navíc ztráta milovaného člověka bolí, mě se to četlo pěkně, bylo to zajímavé a napínavé a doslechla jsem se, že má vyjít další pokračování, tak jsem zvědavá jak to s Lou a jejím záchranářem Samem dopadne. Takže za mě plný počet *

30.10.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Moc se mi líbil příběh Willa a Lou, to já si zase přála, aby Lou Willa pochopila, že to co chce udělat je jeho volba a pro něho prostě to nejlepší a posledních 6 měsíců mu pomohla zpříjemnit jak nejlíp dokázala. Brečela jsem od druhé kapitoly i teď když píšu komentář... Fakt moc silný příběh, který mě dostal. Co nejdřív se podívám na film a mám už připravenou Život po tobě

12.10.2017 5 z 5

Anděl spásy Anděl spásy Barbara Cartland

Pohádka, kde všechno dobře dopadlo a dokud neumřeli žijí dodnes....

12.10.2017 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

tak za mě teda super, napínavé čtení, děj má spád, nechápu tolik zklamaných čtenářů, kteří čekali víc, i když poslední kapitola tam být nemusela

04.10.2017 5 z 5

Ostrov divokých snů Ostrov divokých snů Jude Deveraux (p)

tak já jsem se teda trápila a protože nemám ráda nedočtené knihy, tak jsem nakonec dočetla, ale vůbec mě to nebavilo. dvě hvězdičky dávám za námět, že přijít o sny není vždycky tak úplně špatné...

04.10.2017 2 z 5

Podraz Podraz Pavel Jansa

Ty jo, žádný komentář a nikdo nečetl Podraz? Čtivý, napínavý příběh, přečteno skoro na jeden zátah

14.09.2017 4 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Kniha opět doporučena mojí mamkou a ze začátku jsem se trochu trápila než se to rozjelo, ale jinak moc pěkný romantický příběh, dvě dějové linie, víc mě teda bavila ta minulost a na Srí Lanku mám chuť odjet na dovolenou, abych to všechno viděla na vlastní oči

14.09.2017 5 z 5

Souhvězdí Labutě Souhvězdí Labutě Lenka Lanczová

moc pěkná knížka, letní romantika s detektivní zápletkou

28.08.2017 5 z 5

Tebe chci milovat Tebe chci milovat Johanna Lindsey

Námět knihy se mi moc líbil, jedna hvězda dolů za zbytečně opakující se a zdlouhavé dohadování až skoro do poslední stránky mezi Megan a Devlinem.

28.08.2017 4 z 5

První dojem První dojem Jude Gilliam White

Pěkný příběh s kriminální zápletkou, děj ze současnosti a hlavní hrdinové v mém věku, přečteno za 3 večery, super!

10.08.2017 5 z 5

Střípky mých lásek Střípky mých lásek Lenka Lanczová

Opět moc hezky napsaná knížka, tentokrát s tématem anorexie. Držím Editě pěsti ať to zvládne, protože i když se znovu naučí správně jíst a jídlo si užít, tak ten problém bude pořád strašit v hlavě....

26.07.2017 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Ze začátku mě kniha hodně bavila, v některých názorech jsem se i našla. Pak už mi to připadlo pořád dokola to samé. Jinak moc pěkné ilustrace sestry Lenky a Aňu jako herečku mám moc ráda. Pěkný čtenářský zážitek!

10.07.2017 4 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Johanna Lindsey

Moje první kniha od spisovatelky. Začátek nezajímavý vůbec jsem se nemohla začíst, ale asi od 6 kapitoly jsem zase nemohla přestat. Moc pěkně napsaný romantický příběh a se šťastným koncem. Zkusím další díly o rodině Maloryových

10.07.2017 5 z 5

Balírna Balírna Sandra Lanczová

tak jsem chtěla zkusit tvorbu dcery, ale přečetla jsem jen půlku, pro mě bez děje , nezajímavé

27.06.2017 1 z 5

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Moje nejlepší kniha od Lenky Lanczové, krásný letní příběh

27.06.2017 5 z 5

Tajemný ženich Tajemný ženich Karen Ranney

moc pěkný příběh plný romantiky, jak se dva lidé potkají, musí se vzít a pak se teprve poznávají a hledají k sobě cestu

27.06.2017 5 z 5

Chci si tě vzít Chci si tě vzít Luděk Stínil

Knihu jsem přečetla, abych věděla, jak to celé nakonec dopadne, ale nijak mě nezaujala ani nebavila

29.05.2017 1 z 5