Tajemný ženich

Montgomerymu Fairfaxovi z rodiny jižanských plantážníků, který přijíždí převzít titul a panství po skotském dědečkovi, se v jednom londýnském klubu podaří zachránit mladou dámu Veroniku McLeodovou před zneuctěním. Poté, co je nucen si ji vzít za ženu, odjíždí oba do Skotska, kde se kvůli vzájemnému nedorozumění dostávají do vážných nebezpečí. Podaří se jim přemoct vzájemnou nedůvěru a důvěřovat vzájemné náklonností? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143104/tulloch-sg-than-taje.jpg 4.129

Tulloch Sgàthán 3.

Vydáno, Baronet

A Borrowed Scot, 2012

Kniha Tajemný ženich

kacenka6144
18.05.2020

Musím souhlasit s tím, že tahle knížka je z celé série asi nelepší, ale i tak jsem čekala malinko víc. Mám ráda neohrožené hrdinky, které se dokážou postavit chlapovi jako rovnocenný partner a dokážou ho vytáhnout z jeho ulity, ale tady tomu pořád něco malinko scházelo.

Lee7
11.04.2018

Hezké čtení se zajímavým příběhem o dvou lidech co k sobě hledají cestu. Z trilogie se mi líbila nejvíce.

mimikova
28.09.2017

Příjemné a zajímavé čtení, jako stvořené na dlouhé podzimní a zimní večery.

Doubravka1975
27.06.2017

moc pěkný příběh plný romantiky, jak se dva lidé potkají, musí se vzít a pak se teprve poznávají a hledají k sobě cestu

havrmoni
26.10.2016

Další pěkný příběh,jak k sobě dva neznámí lidé hledají cestu. Oba mají své tajemství,on je nemluvný samorář a ona přímá a zvídavá. Bylo jasné,že chce znát svého muže,ale někdy(ale opravdu jen tu a tam) mi se svými otázkami lezla na nervy. Asi jako dìtě,které se stále ptá ,,a proč?"

Barbora H
29.06.2016

Nějak mě nezaujala...

Kamiliana
08.09.2014

Kniha o tom, jak se dva lidé vezmou a teprve pak se poznávají :-) Ocenila jsem líčení skotského prostředí a přírody, protože jazyk a vyjadřování autorky je velice barvité, nekýčovité, ačkoli překlad knihy nepatří k nejzdařilejším, místy je celkem těžkopádný až nesrozumitelný. Mezi mé oblíbené věty z knihy patří: Hodnota věci se odvíjí od toho, jak moc ji člověk potřebuje :o))) Kdyby šlo, dám 4-5*.

Pedruska01
21.08.2014

A mě se to líbilo. Byly momenty, kdy to bylo i na mě nějak moc - např. ohledně toho balónu, nějak mi to nesedělo. Ale jinak krásná kniha natřískaná romantikou. Někdy jsem se podivovala nad šílenou naivitou hlavní hrdinky. Občas byla na facku! :D