Doubravka1975 Doubravka1975 komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihu, vlastně všechny tři jsem četla před 2 lety, když pořád o tom všichni mluvili a probírali. Tak ať jsem v obraze. Děj by se mi líbil, akorát bych ho dost pokrátila. Film se mi líbil víc než kniha

01.02.2017 3 z 5

Dům žen bez mužů Dům žen bez mužů Karine Lambert

Oddechové, možná trochu nudné čtení. Líbil se mi konec, kdy Královna svěřuje Casu Celestinu drahým přítelkyním a je jen na nich, aby si stanovily nový protokol, který budou používat a Jean-Pierre už nebude jediný "chlap" v domě :)

01.02.2017 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

U mě teprve druhá přečtená kniha od Nesba a superrrr! Pachatele jsem tušila, ale člověk se musí ke konci pročíst, aby si pachatele potvrdil a pochopil. Kniha přečtená v tomhle období, kdy je venku velká zima a sníh i u nás. Na dvoře máme postavené iglů a u toho velká sněhová koule. Základní na sněhuláka, kterého synové nedostavěli a okno z naší ložnice je v přízemí a vede na dvůr, tak se ani nedívám oknem ven, hlavně za šera. Ale jinak sněhuláka mám ráda jako symbol zimy a mám ho všude možně po odklizení vánočních dekorací. Nalepený, vystřižený z papíru na okně, z ponožek na parapetu...... A jinak se moc těším do kina na film

30.01.2017 5 z 5

Vím, co jsi udělal Vím, co jsi udělal Zdenka Hamerová

Skvělé, napínavé!

23.01.2017 5 z 5

Jedině Tereza Jedině Tereza Táňa Kubátová

Pěkně napsáno, Tereza zaslouží obdiv, jak to všechno ustála, křivdy z mládí a i Petr, má charakter, že to nevzdal a o Terezu bojoval

23.01.2017 4 z 5

Stanice odložených lásek Stanice odložených lásek Hana Marie Körnerová (p)

Pěkné čtení s návraty do minulosti

23.01.2017 4 z 5

Kukačky Kukačky Helena Longinová

Kniha odložena po přečtení 1. dílu. Strašně špatně se to četlo, zmateně napsané

23.01.2017 1 z 5

Šeptej do ticha Šeptej do ticha Lenka Lanczová

kniha se mi líbila, konec smutný, ale tak to někdy v životě dopadne, když se člověk vsází a neuvědomí si možné následky

23.01.2017 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

U mě úplně první kniha od Nesba. Půjčeno a přečteno na doporučení. Harry mi byl sympatický od začátku, děj napínavý do konce a pachatel mě teda fakt překvapil. Netušila jsem kdo za tím stojí. Určitě budu číst dál od Nesba.

16.01.2017 4 z 5

Půlnoční sny Půlnoční sny Lenka Lanczová

Hlavní hrdinka Martina sympatická, musí se vyrovnat se spoustou problémů ve škole i doma s rodiči. Nachází sama sebe, do kolektivu zapadá a objevuje se sympaťák Rik. Kniha se mi líbila :)

13.01.2017 4 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Hodnotím dvěma hvězdičkami pro začátek, který mě fakt zaujal a bavil, prostřední část knihy jsem popřeskakovala, protože pořád to samé a pořád dokola a těch orgasmů no hrůza. Pak přijde přiznání temného tajemství, Kyrie Valentina opouští to je jasné a konec ,klasický happy end. Podtrženo sečteno 50 odtínů v kratším vydání. Ale další díl Omaga si asi přečtu, možná sem tam opět popřeskakuju :)

13.01.2017 2 z 5

Manželky, milenky, zoufalky Manželky, milenky, zoufalky Lenka Lanczová

U mě úplně první kniha od Lenky Lanczové. V knihovně jsem si ji vypůjčila, protože mě zaujal název knihy. Kniha se mi líbila, dobře se četla, děj ze života. Určitě to není poslední kniha od autorky, kterou jsem přečetla. Doporučuji :)

08.01.2017 5 z 5

I muži mají své sny I muži mají své sny Kateřina Tomanová

Další kniha Kateřiny Tomanové, která byla u nás v knihovně hostem. Příběh čtivý, zajímavý a konec? I mě ukápla slza

08.01.2017 5 z 5

Jahody pro Popelku III aneb jak zkrotit potvoru Jahody pro Popelku III aneb jak zkrotit potvoru Kateřina Tomanová

Třetí pokračování v pohodě

08.01.2017 4 z 5

Jahody pro Popelku II aneb hon na zajíce Jahody pro Popelku II aneb hon na zajíce Kateřina Tomanová

Další díl fejetonů ze života pro volný čas

08.01.2017 4 z 5

Jahody pro Popelku, aneb, Když chlap fackuje hysterku Jahody pro Popelku, aneb, Když chlap fackuje hysterku Kateřina Tomanová

Vtipně napsané fejetony - příběhy

Starým láskám nevolej Starým láskám nevolej Alena Jakoubková

Dobré oddechové čtení, líbily se mi tam vzpomínky na minulý režim

22.12.2016 4 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Dávám 4 hvězdičky, příběh Drewa a Kate se mi líbil víc.

20.12.2016 4 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Super čtení, škoda že už je konec příběhu Drewa a Kate. Série se mi moc líbila.

20.12.2016 5 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Skvělá kniha stejně jako první.

20.12.2016 5 z 5