Doomiiniikaa Doomiiniikaa komentáře u knih

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Velmi milé čtení, nejdříve jsem viděla film a byla jsem ráda, že kniha a film nejsou tak totožné:)

22.05.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Příběh byl sice předvídatelný, ale i tak jsem si ho užila. Sympatické postavy, které se nechovali nijak přiblble a měli celkem racionální myšlení i chování, což u spousty milostných příběhů nebývá. Kniha se četla lehce a za dva dny jsem měla dočteno.

19.05.2022 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Příběh krásný a hlavně originální, bez váhání bych dala 5* ,ale poslední 3 stránky mě naštvaly a celý příběh mě tím lehce zklamal

16.05.2022 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Autorka mi opět potvrdila proč její knihy tak zbožňuji. Krásné a originální.

07.05.2022 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Knihu jsem začínala číst s očekáváním, že už předem vím, kam se děj bude odehrávat. Nakonec jsem,ale byla mile překvapena, protože ikdyž byl konec jasně předvídatelný, tak každou novou kapitolou jsem byla překvapená,jak je autorka nápaditá a děj byl nakonec velice originální. Kniha se četla lehce a děj krásně plynul aniž bych se začínala u četby nudit. Dokonce máme možnost se dozvědět zajímavosti o době viktoriánské. Musím knihu hodnotit velice kladně, protože dle mého splňovala dokonale všechny kritéria, které od románů vyžaduji.

05.05.2022 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Samozřejmě i tento díl je naprosto skvělý, ale někdy mi přišlo, že už je toho moc, takové přehlcené vším

20.12.2020 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Skvělá kniha, krásná oddechovka

18.11.2020 5 z 5

Patologie 2. Patologie 2. Jirka Mačák

Skvělá kniha pro základní znalosti patologie

14.09.2020 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Ikdyž mi první díl přišel skvělý, tak tenhle je ještě lepší!

23.05.2020 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Jsem nadšená, jak se jednotlivé příběhy začínají proplétat!! fakt pecka

23.05.2020 5 z 5

Z vůle Luny Z vůle Luny P. C. Cast (p)

Do knihy jsem se dlouho nutila i když jsem za sebou měla už pár kapitol a dlouho jsem se v ní ztrácela. Líbil se mi nápad s novým světem, ale to je asi všechno.

23.05.2020 2 z 5

Meč a ptáček Meč a ptáček Amy Harmon

Kniha se zbytečně netáhla ani nebyla urychlená, opravdu příběh krásně plynul. Jediné - je, že příběh byl od 2. kapitoly jasný jak dopadne, ale přesto mě kniha dokázala mile překvapit. Za mě 5x *

11.12.2019 5 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Do knihy jsem se začítala opravdu dlouho a odtrhnout jsem se nemohla až někde za půlkou.
+ Myšlenka knihy je opravdu zajímavá, - ale rudá kralovna je veliké zklamání (podle všeho by měla být krutá, ale vlastně vůbec není)
Co jsem tak pochopila, autorka chtěla, aby se každá knihomolka, která si myslí, že není hezká cítila přesně jako Kelsea. Někdy je až moc často zmiňované, že hlavní hrdinka není hezká.
- Některé "erotické" vsuvky mi přišly opravdu zbytečné a k danému okamžiku se to někdy moc nehodilo.
+ Celkově kniha byla zajímavá a možná si někdy přečtu další dily.

16.11.2019 3 z 5

Cesty se rozcházejí Cesty se rozcházejí Veronica Roth

Rozhodně zajímavý příběh, ale dal by se více propracovat :) ubrala politické problemy, které se řešily a přidala více toho adrenalinu.

23.07.2019 3 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Kniha měla zajímavé téma, ale to je vše co se mi líbilo. Jinak mi přišla velmi uspěchaná a zvlášť hodně rychlý konec .

24.08.2018 1 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Kniha velmi čtivá,jako všechny od autorky .. :)

13.11.2017 3 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Líbilo se mi,jak se v příběhu pořád dělo něco zajímavého. Někdy jsem moc nechápala Carminovo chování ,ale jinak úžasný příběh

09.08.2017 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Konec mi přišel trochu urychlený, autorka se mohla víc rozepsat, ale jinak moc pěkná kniha :)

03.08.2017 5 z 5

Čmeláci v srdci Čmeláci v srdci Petra Hülsmann

Moc pekne

03.08.2017 4 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Kniha byla užasná, určitě patří mezi mé nejoblíbenější, už jen proto že se s hlavní hrdinkou hodně ztotožňuji, až na ten zvrat :)

08.11.2016 3 z 5