dom.ini dom.ini komentáře u knih

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Zápletka knihy není v dněšní době nijak zvlášť originální a děj je poměrně dobře předvídatelný, ale čte se opravdu dobře. Knížka plná intrik, manipulací a lží mě vtáhla a přelouskala jsem ji během pár dní. Ale něco ji prostě chybělo.

06.02.2019 4 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Příjemný odpočinkový román pro ženy s trochou napětí. Postavy Ellie i Maxe se mi moc líbily a knížka se mi dobře a lehce četla. Určitě doporučuji jako odpočinkové čtení.

02.02.2019 3 z 5

Angel Angel Katie Price

Pro mě byla knížka opravdu zklamáním. Neměla jsem nějaká přehnaná očekávání, čekala jsek odpočinkový, zábavný, román pro ženy ze zajímavého prostředí, ale tento byl podle mého opravdu podprůměrný. Celý příběh a styl psaní mi připadal naivní a plný klišé. Podle zdejších komentářů jsem čekala nějaké autentické vyprávění, ale já jsem ho v této knize opravdu nenašla. Podle mého existují rozhodně lepší knihy v tomto žánru.

21.01.2019 2 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Zase jsem si to moc užila a už se nemůžu dočkat dašího dílu! Ano, je pravda, že struktura příběhu je hodně podobná prvnímu dílu, ale mi to nevadilo. Knížka mě vtáhla a já jsem ji nemohla vůbec odložit. Rozhodně doporučuji.

13.01.2019 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Za me takova prumerna cervena knihovna. Knizka se cetla dobre, ale pribeh byl tuctovy a chybelo mu neco, co by ho ozvlastnilo, takze do dalsich dilu uz seasi nepustim.

16.12.2018 3 z 5

Přístav naděje Přístav naděje Rosie Goodwin

Zajimava knizka,ktera me moc prekvapila. Ocekavala jsem vylozenou romantiku a moc jsem od knizky neocekavala,ale mile me prekvapila. Pribeh byl zajimavy, prekvapivy a napinavy, a i kdyz jsem si nekdy rikala, jestli uz neni vyvoj situaci trochu prehnany, tak jsem si cteni moc uzila.

11.12.2018 4 z 5

Na velikosti nezáleží Na velikosti nezáleží Meg Cabot

Další díl ze této zábavné odpočinkové série a opět nezklamal. Už se moc těším na další.

27.11.2018 4 z 5

Lidé, kteří mě znali Lidé, kteří mě znali Kim Hooper

Nepřečetla jsem si anotaci a tak jsem od knížky čekala úplně něco jiného, než jsem nakonec dostala. Ale psychologický příběh, plný rozhodnutí se mi moc líbil, i když jsem tedy rozhodnutí Emmy vůbec nerozuměla a vůbec jsem nechápala, jak takto dokázala žít.

29.10.2018 4 z 5

Zapomnění Zapomnění Cat Patrick

Za mě rozhodně velké překvapení. Nic velkého jsem od knížy neočekávala, ale dostala jsem poutavou a příjemnou knížku s mírnou dávkou napětí a trochou tajemství i lásky, od které jsem se nemohla odtrhnout. Jako odpočinkovou knížku určitě doporučuji.

09.10.2018 5 z 5

Zlodějka Zlodějka Nora Roberts

Knížka byla poutavá a svižná a moc se mi líbilo opravdu zajímavé kouzelnické prostředí, ale to, jak černobíle tady byly popisovány postavy a to, že celá rodina jsou zloději je zde bráno jako kladná věc a něco na můžeme být pyšní mi strašně vadilo a kazilo celkový dojem z knihy. Já jsem čekala něco trochu víc.

30.09.2018 3 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Výborná knížka. Čtivá, napínavá od začátku až do konce a plná zvratů. Až do konce jsem netušila jaká je pravda, takže rozuzlení pro mě bylo překvapivé a od knížky jsem se nemohla odtrhnout. Rozhodně doporučuju.

02.09.2018 5 z 5

Terapeutka Terapeutka Camilla Grebe

Knížka nebyla špatná, ale pro mě v ní chybělo nějaké větší napětí. To se aspoň trochu dostavilo až na posledních 15 stranách, do té doby příběh jen poklidně plynul. Celkově bych knihu shrnula asi jako "neurazí, nenadchne" a kdybych mohla bala bych ji asi 3,5*

10.08.2018 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tak já jsem asi trochu zklamaná. Knížka se četla moc dobře, byla svižná, nabitá akcí a dějem a nebylo tam ani jedno hluché místo. Zkrátka se tam pořád něco dělo, taže jste se nestihli vůbec nudit. Ale na mě byla moc překombinovaná a rozuzlení mi připadalo úplně přitažené za vlasy stejně jako jednání všech postav v záveru knihy. A ten teatrální konec byla poslední tečka. Kdyby to autorka nechala trochu jednodušší a neslažila se za každou cenu co nejvíce šokovat, tak by to za mě bylo rozhodně lepší, protže jinak jsem se nemohla od čtení odtrhnout a bylo to čtení opravdu napínavé, takže mám takové smíšené pocity.

15.07.2018 3 z 5

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

Knížka se mi opravdu moc líbila, i když příběhy to byly samozdřejmě znepokojující. Kniha byla poutavě napsaná a četla se svižně, takže rozhodně doporučuji.

10.07.2018 5 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Já jsem velká Poirotova fanynka. Příběhy mají atmosféru, výborně se čtou a ani tento nebyl výjimkou, i když se mi zdál zamotanější ež některé jiné. Vím, že to rozhodně není čtení pro každého, ale já mám Hercula Poirota jak odpočinkové čtení moc ráda.

06.07.2018 4 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Zaujalo mě především téma sirén, které jsem ještě v žádné knize nezahlédla, ale tato knížka byla podle mého rozhodně určena pro mladší slečny. Kdyby mi bylo tak od 10 let méně, myslím že bych byla z knížky nadšená, takhle to byla taková příjemná odpočinková pohádka. :)

02.07.2018 3 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Mi se knížka líbila opravdu moc. Byla reálná, čtivá, smutná až zoufalá a asi hodně autobiografická. I přesto, že jsem hlavní hrdince často nerozuměla a pevně doufám, že já bych po sobě takto nikdy šlapat nenechala (ale kdo ví, že?), tak jsem se do jejích pocitů uměla dobře vcítit. Jako čtení pro ženy rozhodně doporučuji.

23.05.2018 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Kdyby to šlo, dala bych knížce tak 3,5 *. Četla se mi dobře, to jo, ale tak od půlky knížky jsem měla ějaké tušení, takže u mě nenastal žádný wow efekt. A upřímně mi to přišlo trochu překombinované, nedovysvětlené a přitažené za vlasy. Ale jak jsem řekla, četla se dobře a přečtení rozhodně nelituju, jenom jsem čekala něco víc.

07.05.2018 3 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Knížka má úžasnou atmosféru, odehrává se ve velmi zajímavém prostředí a po celou dobu ve vás vzbuzuje tolik pochybností, že prostě nemůžete přestat číst. Nebo tak to bylo alespoň u mě. Určitě doporučuji.

21.04.2018 5 z 5

Krása přináší smrt Krása přináší smrt Mary Higgins Clark

Kdyby to bylo možné, dala bych knížce tak 2,5*. Příběh a zápletka byla zajímavá, ale mi osobně vůbec nesednul styl napsání. Velmi krátké kapitoly a časté přeskakování na mě působily zmateně, často jsem musela přemýšlet, o kom se právě mluví a díky tomu se mi také nepodařilo do knížky dostatečně začíst a ke čtení jsem se musela často nutit. Také jednaní některých postav pro mě bylo často naprosto nepochopitelné. Knížku bych si tedy znovu už nepřečetla.

15.04.2018 2 z 5