DiLay DiLay komentáře u knih

Underground Underground František Kotleta (p)

No a je tu další Kotleťárna !!!
Nechápu, jak každá jeho kniha může být tak skvělá.
Čtivé jako vždy. Absolutně vůbec jsem se nenudila. Úžasný postapo a doufám že budou následovat další Takové knihy.
Ostrava opět na maděru. :D
A digisex? Nebudu tvrdit, že bych ho jako nezkusila. :D
5*/5* jako vždy.
PS: Strašně mě ale mrzí, že jsem si nedělala čárky za každého ču*áka. Zajímal by mě výsledek. :D

14.06.2020 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Naprosto skvělá knížka, nedám na ni dopustit. Prostě porno na papíře.

Nic pro citlivky :*

28.10.2019

Zbouchnul jsem Satanovu dceru Zbouchnul jsem Satanovu dceru Carlton Mellick III

Není to knížka pro každého to opravdu ne. Ale kdo má rád humor a chce být po kotníky v krvi…co po kotníky, po kolena v krvi, tak to bude kniha pro něj.
Čtení na jeden večer.
Je to ujeťárna a na to se připravte a Mellick je prostě borec.
100/5

27.10.2019 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Pro mě je to prostě jen přeceňovaná kniha. 2* za ilustrace.

24.09.2018

Lidožrouti z Lízátkova Lidožrouti z Lízátkova Carlton Mellick III

Wůůůhů to byl zase zážitek. U každé jeho knihy si říkám "jak to sakra dokáže". To je prostě taková blbost až je to prostě naprosto skvělé a bezkonkurenční. Koho napadne, že při prvním sexu si musí Cukroví lidé vzájemně odstranit cukrovou vatu z genitálií a asi tušíte jak. :D Co se týče postav, tak Carlton prostě umí napsat úžasné ženské postavy. Juju neměla chybu, hrozně jsem té domině fandila. :D
Fakt Mellicka III. obdivuju za jeho představivost, to je prostě neskutečné až si začínám myslet jestli i on nemá nějak vylepšený mozek.
Ač to bylo skvělé počtení, kvalitou patří na úroveň Plyšákokalypsy. Pro mě je prostě strop Strašidelná vagína.
3*/5*

21.11.2020 3 z 5

Markýza Bella Patti Markýza Bella Patti de Brioni

Porno poklad ! :)

15.06.2020

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Moje první Kotletovka a musím říct, že fakt paráda.
Člověk se u této knihy fakt nenudí. Už se nemůžu dočkat dalších dílů. Doufám, že budou stejně dobrý nebo snad i lepší.
Uhřík je borec!

13.08.2019 5 z 5

Strašidelná vagina Strašidelná vagina Carlton Mellick III

No ujeťárna na entou, ale jako dobrý :D Přečteno na jeden zátah. Když to tak vezmu, tak to vlastně není zas takový výkon (100 stran). Každopádně chci další nálož tohohle pokladu :D Jezero ze spermatu mě prostě okouzlilo. :D

27.07.2018 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Super knížka.
Ze začátku mi tam celkem překážela ta sprostá slova. Přišlo mi, že se to občas úplně nehodilo. Když už se ale děj trochu rozjížděl, tak jsem nějaké to k*rva opravdu chápala. :D
Napínavá a zároveň i celkem děsivá kniha. Překvapil mě ten konec. Čekala jsem, že se to uzavře tak, jakože nijak, ale stalo se tam toho dost a hodně se mi konec líbil.
Teď jestli je to teda pravda nebo ne...
Každopádně myslím, že návštěvnost Tribeče náramně stoupne. :D Možná i já se tam vydám...myslím, že nějaký ten čas v rozmezí listopadu a března najdu :D
Pošefíme to společně? :)

20.11.2017 5 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Příběh opravdu nabývá dojmu, že ho píše dítě a občas jsem se pousmála nad určitými výroky chlapce. Takový letmý úsměv proběhl za knihu tedy pouze třikrát,ale na tuto knihu je to až až.
V knize je spousta násilí, která jsou prováděna buď přímo na malém chlapci nebo na jiných lidech. To násilí prováděné na chlapci není zas až tak strašné s porovnáním s tím, co se dělo s ženami a dětmi, které přišly do kontaktu s Kalmyky. Ta část knihy je tou nejhorší a věřím, že pokud člověk zvládne přečíst tohle, přečte už vše. Od téhle knížky nečekejte zkrátka nic pěkného je to fakt záhul.
Je to čtení pro silné povahy a asi spíš bezdětné jedince.
!!!V knize se objevuje pedofilie i zoofilie!!!
Jsem celkem zvědavá na film, jak se filmaři poprali se vším násilím a sexuálním násilím.
Ač to bylo těžké a vyčerpávající čtení, dávám knížce 5*.
Bylo to velmi autentické.
PS: Kdo knize dá odpad fakt nechápu , i když se někomu nemusí líbit obsah, stále je to velmi dobře napsaná kniha!

04.11.2019 5 z 5

Divné hlášky z knihkupectví Divné hlášky z knihkupectví Jen Campbell

Jelikož pracuji v knihkupectví, tak je to kniha dělaná přímo pro mě. V hodně situacích jsem se viděla :D Někdy jsou prostě lidi neuvěřitelně hloupí. :D Nejvíc mě dostalo : Zákaznice : "Dobrý den, chtěla bych se zeptat : napsala Anna Franková nějaké pokračování?" :DD
Jako opravdu netuším co si paní myslela, že by Anna jako napsala Deník Anne Frankové: Zmrtvýchvstání?! :D

25.04.2017 5 z 5

Magořina Magořina Carlton Mellick III

No tak toto?
Já vlastně ani nevím co o této knize napsat :D
Myslím, že je to první kniha od Mellicka kde má více hlavních postav. Každé z nich se pověnuje až moc řekla bych a každá postava je unikát to vám tedy povím!
Dozvíte se o nových úchylkách o kterých ale nevím jestli byste vůbec měli chtít vědět že existují. :D
Fakt se u toho zasmějete, hlavně pokud máte rádi třeba fekální humor :D
Kniha se čte moc dobře, pokud vás zaujme tak ji máte přečtenou během jednoho odpoledne.
Ale je to opravdu kniha pro otrlejší, je mi jasné že hodně lidí tahle kniha pohorší a někteří ji ani nedočtou. Ale byli jste varováni na zadní straně takže pšt!!!
No ale víte vy co ?! Pro mě je to další zvrácený poklad.

Vidím to tak, že strašidelná vagina má konečně konkurenci v mém hodnocení :D
5/5 zubních kartáčků, věnovaným Steph.

14.08.2022 5 z 5

Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové Stuart Turton

Musela jsem při čtení tu svojí hlavičku několikrát potrápit, ale je to naprosto boží kniha. Jsem z ní unešená jak to jen jde. Nikdy jsem nečetla nic podobného.
Kapitoly jsou celkem krátké, takže se to čte docela rychle. Já osobně jsem tuto knihu ale nemohla čist v kuse více než tři hodiny. Takových informací co do vás autor hustí je nespočet a někdy se v tom čtenář opravdu ztrácí. Hostitele jsem si musela zapisovat a ani to mi úplně nepomáhalo.
Tohle napsat a vše dát dohromady aby to zapadlo a dávalo to smysl muselo být nesmírně těžké a já smekám za to, že to autor zvládl a sám se do toho nezamotal a vznikl z toho tenhle poklad.
Konec se podlě mě ke knize nehodil, ale samozřejmě je to otázka názoru a já věřím, že si konec najde své příznivce.
I přes pro mě nedostačující konec knize dávám 5*/5*.
Byla to jízda plná zvratů a překvapení!

PS: může mi někdo prosím vysvětlit, proč je u některých anglických verzi název knihy : The seven AND HALF deahts of Evelyn Hardcastle? - Děkuji, objasněno :)

27.10.2019 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Tak mě se kniha líbila od začátku až do konce a snad nikdy jsem se u ni nenudila. Knihu jsem koupila kvůli tomu, že vyšla od Ursuly nová kniha a trochu mě překvapilo, že ji napsala s chlapem a nějak jsem nedokázala pochopit jak to sepíšou. Opravdu se mi moc líbilo, jak byla situace sepsána pohledem muže a pak ženy. Musela jsem číst pořád dál a hrozně mě zajímalo kde je vlastně ta pravda. Postavy Erika a Joanny byly moc sympatičtí. Za mě je to 5* s tím, že i konec byl opravdu dobrý a já jsem více jak nadšená.

08.08.2018 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Nádherná knížka až je mi líto že už jsem ji docetla. :) :D

20.09.2016 5 z 5

Heroinové deníky Heroinové deníky Nikki Sixx (p)

Užasná kniha !
Nečetla jsem ještě žádnou takovou knihu, kde by někdo vyloženě popisoval jak se cítí sjetej a jak moc to je na h***o. Heroin je prostě zlo ! (zkušenosti nemám) :D Je super jak je tam vždy vyjádření osob k Nikkiho chování nebo prostě k čemukoliv. Historka ohledně Slashe mě naprosto dostala :D Je super, že se i dozvíte jaký měl Nikki názor třeba na Genna Simmonse, Stevena Tylera, Axla, Prince atd a i naopak jaký názor měli oni na něj :D
Jsem ráda , že se z toho dostal a hrozně ho obdivuji za to že dokázal přestat a za tuto knihu, že se s něčím takovým vůbec svěřil. Nikki byl a možná ještě pořád je děsnej magor, ale mám ho ráda! :D

Mötley Crüe -Věděla jsem že existují ale nikdy jsem je neposlouchala a teď jsem si je hrozně oblíbila a každý den sjedu minimálně jednu písničku. Co jsem při čtení této knihy pořád dělala bylo to, že pokaždé když tam někdo zmínil nějakou písničku nebo nahrávání klipu nebo něco takového..vždy jsem letěla k noťasu abych si to poslechla nebo to zkoukla :D Koukala jsem jak jednotlivé osoby vypadají třeba Vanity atd.. :D Výborná kniha :)

Ještě se vrhnout na: Tohle bude bolet ..a bude to ideální :)
Doporučuji všemi deseti.

02.09.2016 5 z 5

Tramvaj č. 1852 Tramvaj č. 1852 Edward Lee

Koupila jsem si tuhle knihu, protože jsem doufala, že to bude podobné stylu psaní Mellicka.

Nebylo to špatné,ale taky ne nejlepší. Hrozně moc slovům jsem nerozuměla a ani nevím, že existují. :D Příběh celkem dobrý, i když mi Teda hlavní postava nebyla moc sympatická.
Jako nejlepší pasáž považuji tu se sestrou. :D
Nečetla jsem nic od Lovecrafta,takže je možné, že knihu neumím náležitě ocenit.
A chválím obálku. :)

27.02.2020 3 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Odííííín !!! Super čtení opět. Gerharda není nikdy dost.

A jako upřímně mi taky nedošlo TO co je v doslovu, ale jsem za tu infošku fakt ráda :D

01.11.2019 4 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Naprosto fantastická kniha. Neustále jsem doufala a držela palce hlavnímu hrdinovi. Četlo se to parádně. Už se moc těším na druhý díl.

09.04.2019 5 z 5

Mainstream Mainstream Miroslav Pech

Takže...
Každá povídka je vlastně ukončena tím "domysli si sám". Nevím jestli autor už neměl fantazii vymyslet dobrý konec a nebo mu ke konci povídek došlo, že je to všechno docela velká sra*ka, ale když už to napsal a vymyslel, tak to přece už vydá (bez konce).
1) Mainstream - Nejlepší povídka ze všech. Příběh byl zajímavý. Popisování natáčení a probíhání Hardcore porna byl docela oříšek. Každopádně chování Kláry jsem jako absolutně nepobrala.
2) Věc ukrytá mezi stříbřitými vlákny - Tohle bylo prosím pěkně co ?! Proč se stalo co se stalo? :D
3) Mašina - Tady mi přišlo, že chtěl být autor prostě jen hrozně nechutnej. Což jako fajn, ale když už, tak vymyslím příběh který za to stojí a ne fakt takovou nesmyslnou hovadinu.
4) Verunka - Tahle byla aspoň trochu strašidelná...ale opravdu jen trochu...ale jako důvod proč ta panenka je, proč se děje co se děje? Ne! :D
5) Demolice - Jooo no co na to říct...Další slátanina bez konce. Dům s chapadly? Tleskám!
6) Pedro Alvaréz - Vypadalo to jako docela dobrý postapo s popisováním jak se z modela stala zrůda. Díky za další povídku bez konce.
KaŽdopádně jsem knihu přejmenovala na "sbírku neukončených a sra*koidních povídek" aneb příručka jak se to nemá dělat.

16.03.2019 2 z 5