dikyna dikyna komentáře u knih

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Fakt super čtení.

18.12.2022 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Mám ráda knihy s mafii. Tohle byla skvělá kniha,četla se sama. Leka byl zlatíčko a Bitsy byla super. Za mě skvěle čtení.

29.02.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Prostě wau. Po dlouhé dobe mě knížka vtáhla do děje. Bylo to super, nešlo přestat. To jejich popichovani ????. Reed byl prostě miláček. Taky jsem si pobrecela.

16.12.2019 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Prostě wau ????. Mám ráda tyhle pohádky,můžu si pěkně prožívat s nima tu úžasnou pohádku a odplout od reality ???? a o to přeci jde. Mě se to moc líbilo a Ryder byl prostě úžasný ????

15.03.2020 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Jedním slovem KRÁSNÝ. Opravdu doporučuju přečíst. Pro mě hodně emotivní kniha. Těším se na další:-)

01.10.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Dneska jsem knihu docetla a brecim jeste ted.Krasny pribeh,smutny.Do posledni chvile jsem cekala,ze to dopadne jinak,ale vsechny pribehy nemuzou skoncit happyendem.Doporucuju precist,ale taky si kupte dost kapesniku.

04.02.2014 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

To byla pecka. Moc krásný příběh.

23.07.2022 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

To bylo fakt úžasný čtení,hodně jsem se s nimi zasmala,ale byla taky smutná. Doporučuji.

15.11.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Mě se moc líbila. Krásná letní oddychovka.

20.07.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Hodně moc smutná kniha od začátku, ale určitě stojí za přečtení.

10.12.2019 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Super kniha, líbí se mi, že se dozvíte jak probíhá dal život lidí i z minulé knihy. Oba si prošli hrozný životem, měli spoustu nástrah a nakonec to oba zvládli. Nemohla jsem se odtrhnout od knihy. Těším se na další.

31.10.2019 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Bylo to super,ale nějak moc krátké. Ten konec byl takový moc rychlý.

13.08.2022 5 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Super čtení.

10.09.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Fakt krásný příběh. Četlo se samo. Určitě stojí za přečtení.

29.10.2020 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Prostě wau. To je fakt krásná kniha. Tolik emocí v příběhu. Fakt doporučuji přečíst. Nešlo přestat číst. S Raven jsem si pěkně ten příběh prožila.

06.10.2020 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Prostě mafie. Na to se nedá snad ani nic napsat. Snad jen,že bomba. Kai byl super. Pořád se něco dělo. Na konci jsem i brečela. Doufám, že budou i další knihy.

24.06.2020 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Kniha super, začátek byl takový akční a konec už moc sladký. Ale stojí za přečtení, romantiky není nikdy dost ????

26.02.2019 5 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Bylo to pěkné čtení. Takové krátké Harlequinky.

03.11.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Super čtení. Určitě stojí za přečtení.

07.08.2021 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

To bylo úžasný.Graham byl od začátku zlatíčko. Celou knihu se něco dělo,žádné nudné kapitoly. Zasmál jsem se,ale zároveň to bylo občas smutné. Prostě holky umí psát. Líbila se mi i zmínka o Drzým bastardovi.

11.05.2021 5 z 5