diana1217 diana1217 komentáře u knih

Překvapivě dobrá a poučná kniha.

24.03.2021 3 z 5

Můj nejoblíbenější díl.

24.03.2021 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Tato kniha mě moc nezaujala. Příběh mi přišel nudný.

24.03.2021 2 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Velice smutný ale krásný příběh.

24.03.2021 4 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Krysař mi přišel jako zajímavá postava, a hlavně díky němu se mi kniha líbila. Kdyby nebyl zajímavý, tak by mě děj určitě nebavil.

24.03.2021 3 z 5

Jasným plamenem Jasným plamenem Patricia Briggs

Sice to nebyl úplně konec jaký bych si přála, ale rozhodně se mi i tento díl líbil. Doufám, že bude pokračování.

18.03.2021 4 z 5

Smrtící žár Smrtící žár Patricia Briggs

Pro mě zatím asi nejzajímavější díl. Hlavně díky koním. Autorka mě opět nezklamala.

18.03.2021 4 z 5

Dvojí spravedlnost Dvojí spravedlnost Patricia Briggs

Tento díl byl podle mě zatím nejvíc drsný a krvavý. Chvílemi dost nechutný, ale zároveň napínavý jako vždy. Vztah Anny a Charlese byl v této knize víc řešený, a i milostných scén v ní bylo víc. Konec byl pro mě uspokojující. Jdu na další díl.

17.03.2021 4 z 5

Loviště Loviště Patricia Briggs

Tento díl mi přišel spíše jako díl pro představení postav a vysvětlení politiky vlčího světa. Zároveň ale nechyběla akce ani napětí. Vážně jsem byla na konci překvapená tím jak to dopadlo.

17.03.2021 4 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Povedený příběh o vlkodlacích. Chvílemi sice trošku nudný, ale zároveň si vše dokážu živě představit a nedokázala jsem se od knihy odtrhnout. Pokračuji na další díl.

16.03.2021 4 z 5

Kniha mě vůbec nezaujala. Postavy z Harryho Pottera jsou tady úplně k ničemu. Příběh je nudný a předpovídatelný. Rozhodně bych tuhle divadelní hru vidět nechtěla...

Dcera čarodějnice Dcera čarodějnice Paula Brackston

Styl knihy mě vůbec nezaujal. Když jsem si jí koupila, tak jsem netušila, že půjde pouze o jakýsi deník čarodějnice, ve kterém popisuje svůj dlouhý pro mě nezáživný život. Kdybych si to zjistila dopředu, tak bych si jí určitě nekoupila.

Zimní čarodějnice Zimní čarodějnice Paula Brackston

Jedna z nejhorších knih co jsem v poslední době četla. Dostat se alespoň do půlky bylo utrpení a zbytek prostě nezvládnu. Námět by teoreticky byl i dobrý, ale neustálé používání slova duw mě akorát rozčilovalo a místo romantického příběhu jde spíše o pochmurný příběh s neustálou přítomností smrti a zla. Znovu se k této knize určitě vracet nebudu.

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Skvěle napsaná a velice zajímavá série. Nechybí krásné kamarádství, láska, strašidelné scény a překvapující zvraty. Rozhodně přečtu znovu.

14.03.2021 4 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

14.03.2021 4 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Líbil se mi popis erotických scén a možná i příběh, ale zároveň to moc o ničem nebylo. Na přečtení při líném večeru, kdy chcete zažít romantiku alespoň formou knihy, se ale určitě hodí.

14.03.2021 3 z 5

Z vůle Luny Z vůle Luny P. C. Cast (p)

Tato kniha mě velice zklamala. Pokud jste milovníkem vlkodlaků z jiných fantasy knih a mysleli jste si, že budou i v této knize, tak vás taky zklame. Postavy mě rozčilovaly, příběh byl nudný, a knihu jsem prostě dočíst nedokázala.

14.03.2021 1 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Hezky napsaný příběh o lásce a porozumění. Nečekaný zvrat a zároveň důkaz pravé lásky mě prostě vtáhl do celé série. Určitě tuto knihu doporučuji.

14.03.2021 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Nečekaně skvělá kniha. Hodně lidí si pod názvem této knihy představí pouze sex, ale rozhodně je v této knize mnohem víc. Nechybí příběh, humor ani poučení. Velice se mi líbila, a určitě ji někdy znovu přečtu.

14.03.2021 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Zprvu trochu matoucí kniha, ale potom se příběh rozjel, a rozhodně stál za přečtení.

14.03.2021 3 z 5