DeniseMarini DeniseMarini komentáře u knih

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Jako vždycky pohodové čtení, příjemné připomenutí letních dní během zimy :-).

07.02.2024 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Příběh jednoduchý, ostatně jako vždy. Nevadí mi to, na léto ideální čtení. Kodaň je krásná, přesně taková jako je popsaná v knize.

20.08.2023 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Kniha se mi velmi líbila. Ze začátku jsem měla problém se začíst, ale pak už jsem jí nemohla odložit. Rozhodně to není žádný "velký" příběh, ale s tím vždy u této autorky počítám a v zimě mi toto "lehké" čtení naprosto vyhovuje :-).

03.01.2023 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Kniha je zatím lehce slabší než Island, ale i tak se mi příběh moc líbil. Je to pohodové, oddychové čtení, které vždy v tuto roční dobu velmi ocením :-).

03.01.2022 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Na zimní večery naprosto parádní čtení :-).

30.12.2021 5 z 5

Italské dvojhubky Italské dvojhubky Marta Kučíková

Souhlasím s některými komentáři níže a jednu hvězdičku bych lehce ubrala za trochu "vážnější" čtení :-). Ale i tak moc fajn čtení.

06.10.2021 4 z 5

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

Za mě naprosto super, humorné a osvěžující čtení - v této době obzvlášť důležité :-).

05.01.2021 5 z 5

Roma mi Amor Roma mi Amor Katy Yaksha (p)

Knihy této autorky mě vždy pozitivně naladí, což splní mé očekávání. U této autorky nikdy nehledám a ani neočekávám nějaký strhující příběh. Pouze optimistický přístup k životu a pozitivní pohled na svět :-).

20.01.2020 5 z 5

Mořská modlitba Mořská modlitba Khaled Hosseini

Krásné ilustrace a příběh k zamyšlení.

18.04.2019 5 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Dokonalá kniha se silnými příběhy.

18.04.2019 5 z 5

3x Provence 3x Provence Peter Mayle

Kniha se dobře čte, bohužel však dnešní Provence není takové jaké autor popisuje :). Nicméně hvězdičku ubírám za pro mě někdy zbytečně dlouhé pasáže o jídle ;).

23.01.2019 4 z 5

Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… Katy Yaksha (p)

Kniha se mi velice líbila. Je pozitivní, což je určitě vhodné do zimních, šedých večerů :). Oddechové čtení, plné pozitivní energie.

12.01.2019 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Kniha splnila má očekávání. Naprosto ze života, příběh má vtip a zároveň donutí občas k zamyšlení.

25.12.2018 5 z 5

Prima sezóna Prima sezóna Josef Škvorecký

Zajímavé čtení, jen ten příběh mě úplně nezasáhl...

13.06.2017 3 z 5

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Krásná kniha, dojemné a osobité příběhy. Jedna z věcí, kterou by si měl přečíst každý...

12.06.2017 5 z 5

Knihu je dobré přečíst dvakrát, lépe pochopíte, co se vám kniha snaží sdělit. Rozhodně to jsou věci k zamyšlení, akorát mi to v životě úplně všechno přesně nejde :)))

Nebe pod Berlínem Nebe pod Berlínem Jaroslav Rudiš

Skvělá kniha, historky z U-Bahnu, osobitý styl psaní autora, kniha se čte jednoduše sama.

10.06.2017 5 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Velice poutavé oproti předešlým, čtivé, akční, lepší konec by se mi asi líbil více ... :)))

10.06.2017 5 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

První díl byl lepší jak bývá zvykem, ale opět se kniha rychle četla.

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Velmi čtivé a téma vlků a podobných bytostí mě v knihách většinou vždy zaujme :)