Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny…

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Inspirativní román mladé autorky, jejímž ži­vot­­ním krédem je přesvědčení, že cokoli člo­věk v životě ze srdce chce, toho také může do­­sáhnout, okouzlí svým nakažlivým opti­mis­mem a energií každého, kdo má chuťť a odva­hu vzít osud do svých rukou a proměnit své nejsmělejší sny a přání ve skutečnost. Stačí poslou­chat své srdce a nebát se riskovat. Příběh, utkaný z autorčiných vlastních ži­vot­­ních zkušeností a zážitků a zpestřený hra­vým humorem, se odehrává stří­davě v Praze, Bar­celoně a Římě. Na začátku ro­má­­nu je hlav­­­ní hrdinka, třicetiletá návrhář­ka a majitelka malého butiku v centru Prahy, díky nečekané události donucena podívat se pravdě do očí: její vysněný život se proměnil ve snůš­ku iluzí a sebeklamů. Návrhářstvím se Alice toužila živit odjakživa, ale mělo to být jinde a jinak. Miluje slunce, moře, jižní temperament a svobodu. Místo toho sotva přežívá v zastrčené pražské uličce, kde neúnavně tvoří své éterické modely, které zde ovšem nena­chá­zejí tu správnou klientelu. Odvážné sny se časem smrskly na každodenní úmornou ruti­nu a čím dál víc ústupků. Její osobní i profe­sio­­nální život, z něhož se vytratila veškerá ener­gie a tvůrčí elán, jako by zcela zamrzl. Při náhodném setkání s jedním velmi atrak­­tivním mužem Alice doslova prozře – uvědomí si, že to, co vždycky chtěla, je na hony vzdálené tomu, co dělá a jak žije ted’, a dojde jí, že se musí rozhodnout. Bud’ se bude dál jako živoucí mrtvola utápět v kompromisech, nebo sebere zbytky svých sil a elá­nu a vykročí znovu za svými sny. Vezme osud do svých rukou. Začne tím, že si sepíše desa­tero svých nejzásadnějších přání, která po dlou­hou dobu ignorovala a která jí pomohou dát životu nový směr. Na začátku nemá Alice nic víc než svoji obnovenou víru, ale v srdci už jí svítá naděje, že život opravdu nemusí být kompromisem. Záleží jen na nás, jak s ním naložíme…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/272808/deset-prani-nikdy-neni-pozde-na-to--GgU-272808.jpg 3.424
Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Rybka Publishers
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny…

Přidat komentář
Aghatte
10. červnaodpad!

Nuda, nic zajímavého, odloženo, nepřečtené

DeniseMarini
12. ledna

Kniha se mi velice líbila. Je pozitivní, což je určitě vhodné do zimních, šedých večerů :). Oddechové čtení, plné pozitivní energie.

Danca196
23.04.2018

Z počátku se děj knihy trošku táhl, ale pak už to stálo za to. Příběh má vtip a pokud si někdo neví rady, co se svým životem, zde najde návod, jak ho změnit.

Pavlačinka
20.09.2017

Krásná čtivá motivační knížka pro ženy, plná úžasných myšlenek, pozitivního přístupu k životu a nakonec i trochu přitaženého happy-endu, který mě ovšem nijak nenaštval, spíš jsem se nad tím závěrem pousmála. Vždyť co, svět je malý a o náhody tu není nouze ;)

Gysna
23.04.2017

Pro mne krásná, vtipná, inspirující knížka. Po přečtení jsem plná energie, naděje, krásy, sluníčka a víry, že jsem na dobré cestě.

Acquenta
29.03.2016

No, nejdřív asi začnu tím, že moc nemusím ženy, kterým je 30 a zrovna si začínají budovat kariéru. Dle mého názoru je přece rodina a děti tím nejdůležitějším v tomto období. Ale každá jsme jiná. Knížka se četla celkem dobře, ale vadila mi jedna věc. Téměř v každé kapitole hlavní hrdinka psala o tom, jak je skvělá, její modely nejhezčí, jaká je úspěšná návrhářka...trochu skromnosti by knize neuškodilo....jinak celkem dobrá..


Autor a jeho další knihy

Katy Yaksha (p)
česká

všechny knihy autora

Podobné knihy

Kniha Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… je:

v Právě čtených5x
v Přečtených38x
v Čtenářské výzvě8x
v Doporučených2x
v Knihotéce11x
v Chystám se číst27x
v Chci si koupit2x