Můžeš vše, co chceš

Chcete se probouzet každý den s radostí? Chcete žít svými sny? Chcete mít pořád plno energie, nápadů a inspirace? Můžete žít život podle svých snů. Nebojte se připustit si tuhle možnost. Být tím, kým jste, je vaším posláním. Přirozeností. Je to cesta. Objevit, pro co jste se narodili a pak za tím jít. Inspirativní příručka, jež vám jednoduchým a jasným způsobem pomůže rozpomenout se na vrozenou sílu, díky které si krok za krokem dovedete zhmotnit život, po jakém toužíte....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312402/big_muzes-vse-co-chces-8Zp-312402.jpg 3.248

Kniha Můžeš vše, co chceš

RendyaDav
11.05.2021

Každý máme své sny a přání, co bychom chtěli v životě dosáhnout. Velkou brzdou, proč toho v životě většinou nedosáhneme, je náš strach, obavy a malá sebedůvěra. Toto je motivační knížka ,která nám má pomoci tato omezení zrušit. Je to moc důležité pro život..
Dej hodnotu sám sobě .Věř sám sobě. O čem pochybuješ právě teď a z čeho máš strach? Nauč se přijímat chyby , protože jsou součástí úspěchu.

Lucie2
12.04.2021

Bohužel mi kniha nepředala to, co asi mělo být jejím účelem... Pro někoho inspirující, pro mě průměr. Hodně pasáží se i opakovalo.

Silveretta
26.07.2020

Tuto knihu jsem víceméně přečetla celou, až na nějaké poetické pasáže autorky a přišla mi hloupá, nezajímavá. Věřím jí, že žije život, který má ráda, ale do psaní motivačních knih by se pouštět neměla.

Wasylka79
03.07.2020

Knihu bych schrnula asi tak"dej výpověď v práci a žij "za mě alibisticky přístup k zivotu.Kdo zaplatí nájem a za co budete žít kniha již nezminuje.

Enehy
08.03.2020

Ale zase tak hrozné to nebylo. Autorka si prostě sedla a sepsala knížku o tom, jak zapojila to, co se kde dočetla, do svého života. Je pravda, že některé pasáže bych vynechala, ale je dost těžké být objektivní k vlastnímu dílku, obzvláště pokud máte pocit, že tím pomáháte druhým. Knihu bych zařadila do motivační literatury pro začátečníky. Dokáži si představit, že tak před deseti lety bych z ní nadšená byla.

Papírek
02.11.2019

Kniha mě bohužel nezaujala. Po několika desítkách přečtených stran odkládám.

silvie.s
15.09.2019

Naprosto skvělá kniha plná pozitivních rad o tom, jak by měl člověk přemýšlet a transformovat své myšlení. Doporučuji

konele
21.04.2019

Začala jsem číst podruhé, poprvé jsem knihu odložila po několika stránkách. Asi po roce jsem knihu oprášila a nedostala jsem se dál. Myslím, že na život nahlížím velmi pozitivně.Končím na straně 35 a knihu prodávám. Nelíbí.