ddomikk ddomikk komentáře u knih

Miserere Miserere Jean Christophe Grangé

Podle mě kniha, která je sice napínavá a dá se do ní pěkně začíst, ale nicméně už si jí znova přečíst nemusím.

07.07.2015 3 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Musím se přiznat, že mě se kniha velmi líbila! Sice by se mohla zdát zdlouhavá a zamotaná, ale při začtení jsem jí přečetla na jeden dech! Musím přiznat, že mě její styl psaní baví a každou její knihu si vždy zamiluji! Asi Prázdné místo každého nenadchne, ale já jí mohou jen doporučit!

21.06.2015 5 z 5

Učebnice sebelásky Učebnice sebelásky Lucie Kolaříková

Kniha, která je sice učebnicí a žádným oddechovým čtením a musí se číst v klidu soustředěně a najednou, ale pokud se chcete opravdu změnit a zapracovat na sobě je tako příjemná kniha dobrým startem:) Už jen paní Lucie sama o sobě na mě působí uklidňujícím a skvělým dojmem. Pro ty co se chtějí opravdu změnit jen doporučuji!

08.06.2015 4 z 5

Kde vládnou stíny Kde vládnou stíny Michael Ridpath

Nebylo to zase až tak špatné čtení, jen jsem se někdy zamotávala. Ale pravdou je, že jsem si netroufla odhadnout, kdo je vrahem a toho kdo jím opravdu byl bych určitě netipovala.

23.03.2015 4 z 5

Dům hedvábí Dům hedvábí Anthony Horowitz

Můžu jen doporučit! Je to parádní kniha a musím přiznat, že kdybych nevěděla kdo je autor stěží bych poznala:) Paráda od začátku do konce!

27.02.2015 5 z 5

Alef Alef Paulo Coelho

Nevím co k této knize napsat, nebyla úplně nejhorší a některé části se mi líbily (jako každé upřímné objetí vám přidá den života), ale jinak mi upřímně nic nedala, asi na ní ještě nemám věk, třeba se k ní jednou vrátím.

06.02.2015 3 z 5

Smolný rok Smolný rok Joshilyn Jackson

Osobne me zaujal hlavne krasny obal knihy, u prvnich stranek jsem se bala, ze to bude asi vse co me na knize zaujme ovsem opak byl pravdou a nakonec vas kniha vtahne a nemate sanci uniknout:) u me precteno za dva dny pri nemoci a mohu doporucit je to takove to nenarocne cteni na dovolenku, ktere vsak nikoho neurazi! :)

24.01.2015 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Co napsat k tehle knize, kdyz jiz vse bylo napsano? Snad jen pokud si chcete precist knihu , ktera ve vas zanecha stopu na dlouhou dobu tak v ruce drzite tu pravou! Je to kniha knih, ktera vas donuti premyslet, citit, smat se detske predstavivosti , ale hlavne brecet. Za me 100000000 hvezd a ! doporuceni! Dekuji ze jsem mohla neco takoveho ve svem zivote cist, protoze nevite dne.

10.01.2015 5 z 5

Samotářka z Mill River Samotářka z Mill River Darcie Chan

Podle mého krásná kniha! úplně jsem soucítila z Mary, myslím,. že ten kdo si tento pocit či tuto fobii nezažije tak jí nikdy nemůže pochopit! škoda, že není více hvězdiček u hodnocení

03.12.2014 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Kniha která dokáže rozesmát i rozbrečet. Klasika, která nikdy nezklame a určitě jí budou číst i mé dcery a vnučky!:)

21.11.2014 5 z 5

Zmrzlinové sedmé nebe Zmrzlinové sedmé nebe Abby Clements

Milé nenáročné čtení, ketré nikoho neurazí.:) I takové knihy jsou někdy potřeba!

28.10.2014 3 z 5

Andělé všedního dne Andělé všedního dne Michal Viewegh

Michal Viewegh - vždy po přečtení jeho knih člověk přemýšlí o životě a tu této knihy to není jinak!

21.10.2014 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Harry Hole je Harry Hole! Nikdy nezklame!

21.10.2014 5 z 5

Vybíjená Vybíjená Michal Viewegh

Už dlouho jsem se u knihy tak nenasmála:) Za mě 5 hvězdiček a mohu jen doporučit!

06.10.2014 5 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Klasika co nikdy neomrzí ani nezklame:)

01.10.2014 4 z 5

Tisíc dnů v Toskánsku Tisíc dnů v Toskánsku Marlena de Blasi

Tento druh knih sice není úplně můj šálek, ale konkrétně Tisíc dnů jsem přečetla jedním dechem! Popis přírody, lidí ale hlavně jídel a věcí k jejich přípravě potřebných mě okouzlil! Výborná oddechová kniha a mohu jen doporučit a přeji příjemné čtení.

21.08.2014 5 z 5

Žena v černém - Anděl smrti Žena v černém - Anděl smrti Martyn Waites

Musím se přiznat, že kniha mě upoutala již podle obalu, popis hrůzné války a snad ještě hrůznějšího domu mě uchvátil! Neřekla bych, že byl příběh úplně hororový, ale byli i kapitoly kdy jsem byla ráda, že jsem u konce. Je to velmi poutavá kniha, která se díky krátkým kapitolám a ději dá přečíst jedním dechem! Vřele jen a jen doporučuji!

11.08.2014 5 z 5

Parfém: Příběh vraha Parfém: Příběh vraha Patrick Süskind

Zajímavá kniha s ještě více zajímavým nápadem. Pěkné popsání hlavního hrdiny i vůní okolo něj. Nicméně kniha, kterou jsem přečetla jednou a asi jí již nikdy více neotevřu.

05.08.2014 2 z 5

Nultá hodina Nultá hodina Agatha Christie

Výborná a podle mého názoru i jedna z nejlepších! I když vybrat u této autorky, to je opravdu těžký oříšek.

23.07.2014

Zabiják Zabiják Émile Zola

Zabiják je naprosto jedinečná kniha, která stojí alespoň za jedno přečtení. Naturalismus z ní přímo sálá a právě proto je tak fantastická!

23.07.2014 5 z 5