dancav28 dancav28 komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knihu jsem četla již několikrát. Není to jen pohádka pro malé děti, ale i kniha nad kterou jsem se zamyslela, vždy mi zvedne náladu. A určitě jí doporučuji každému přečíst

21.09.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harry Potter je prostě klasika, kniha mě bavila. Četla jsem ji několikrát. Moc se povedla jak v knižním tak ve filmovém zpracování. Určitě všem doporučuji přečíst :)

27.02.2018 5 z 5

Určitě knížka, kterou musí mít každý fanoušek Harryho Pottera doma. Knížka mě bavila a přečetla jsem jí rychle. Jsem ráda, že jí mám v té červené verzi a ne v té nové ( i když dalo docela dost práce ji sehnat) :)

04.09.2018 5 z 5

Hodinová věž Hodinová věž Natalja Ščerba

Další úžasný díl z této série. Děj je napínavý a čtivý. Asi mě bavil nejvíce ze všech třech dílů. Stále se zde řeší nějaká rodinná "dramata". A jak už psali ostatní tak i moje názory na některé postavy se stále mění. Autorka určitě nezklamala. Konec je otevřený a já už se nemohu dočkat čtvrtého dílu. Snad bude tak dobrý jako ty předešlé :)

18.03.2018 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Myslím si, že je to krásné zakončení série, kniha se mi moc líbila a určitě ji doporučuji, ale celkem mě mrzelo, že už tady není Brumbál. Měla jsem ho celkem ráda :/

Selekce Selekce Kiera Cass

Tato kniha mě doslova pohltila, měla jsem ji přečtenou za jeden den. Příběh je krásný. Americu jsem si jako hlavní postavu hned zamilovala. Už jsem ji četla několikrát a pořád mě nepřestává bavit. Kniha má krásný přebal, určitě ji všem DOPORUČUJI! :)

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Tuhle sérii zbožňuju, skvělé pokračování. Celá kniha je napínavá a čte se rychle. Doufám a aspoň jsem to tak pochopila, že bude 4. díl :). Akorát si myslím, že zařazení knihy, jako pro děti není úplně vhodné.

21.11.2018 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Odpočinková kniha. Příběh se mi moc líbil a hned jdu na pokračování. Jsem ráda, že to Lara J. nakonec s Peterem vyřešila. John McLaren mi tam nějak až moc překážel. Líbila se mi více jednička

03.10.2018 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Tuto knížku jsem si koupila, kvůli filmu a seriálu. I když jsem se trochu bála, že mě kniha nebude bavit, tak nezklamala. Knihu jsem si hned zamilovala´, přečetla jsem jí jedním dechem. Příběh je napínavý a zajímavý, stejně jako postavy. Celý ten svět, který autorka vytvořila je prostě úžasný. Knihu doporučuji a jdu si hned přečíst druhý díl této knižní série :)

04.04.2018 5 z 5

Srdce času Srdce času Natalja Ščerba

Na knihu jsem se moc těšila, jelikož mě první díl bavil. Kniha nezklamala byla zábavná, dobrodružná a nikdy nebíte co se stane (což je fajn). Autor si dal celkem práci s detaili ;). Knihu doporučuji a už se těším na další díl

02.03.2018 5 z 5

Tato knižní série mě moc baví, kniha se mi líbila, byla napínavá a určitě ji všem doporučuji :)

27.02.2018 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Celá knižní série je super, tento díl mě také moc bavil a určitě ho doporučuji :)

Elita Elita Kiera Cass

Úžasný druhý díl série, kniha mě bavila stejně jako ta první, přečetla jsem ji asi za 2 dny. Už jsem ji četla několikrát a stále mě baví. Má krásný přebal, a knihu určitě Doporučuji :)

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Tato kniha se mi líbila, ale byla ze všech tří dílů nejméně záživná. Postrádala hlavně obsahově, už se tam nic moc nedělo děj byl nudný. Konec bych nejspíš trochu zkrátila.. Jinak předešlé dva díly byli super :)

27.02.2018 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Jelikož mám knihy Harryho Pottera moc ráda tak pro mě byla nutnost knížku přečíst, je to hezké doplnění ke knižní serii HP

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Do knihy se mi ze začátku moc nechtělo, ale asi po 40 stránkách jsem si knihu zamilovala. Četla se sama a už se těším až si přečtu pokračování. Kniha je dobrodružná a nikdy nevíte co se stane. Takže knihu doporučuji. A hned si jdu přečíst další díl :)

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Potrebuju pokračování !

02.01.2021 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Kniha se četla rychle. Je to taková oddechovka, ale líbila se mi. Znám lepší knižní série na stejné téma, ale i tak se hned vrhám na druhý díl

22.04.2019 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Wau, tak tahle kniha mě vážně překvapila. Měla jsem ji přečtenou raz dva. Kniha se zbytečně netáhla a autorčin styl psaní se mi líbí. Příběh je super, líbilo se mi, že Cealena nebyl jen nájemná vražedkyně, ale zároveň i "křehká" dívka a měla své názory. Kniha se mi moc líbila a hned se jdu vrhnou na další díl

26.09.2018 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Knížka super, jako celá tahle série. Nemohla jsem se dočkat až ji dočtu, všechnk to napětí a jak to nakonec dopadne. Určitě jsem tuhle sérii nečetla naposledy

25.07.2018 5 z 5