dancadragneel dancadragneel komentáře u knih

Nejchytřejší poník na světě Nejchytřejší poník na světě Julia Boehme

U tohoto dílu jsem jako malá málem plakala....

Nerozluční přátelé Nerozluční přátelé Julia Boehme

Knížka mého dětství... jako malá jsem tyhle knihy nedokázala pustit z ruky. Pro děti překrásný veselý příběh se skvělým koncem.

06.03.2017 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Jeden z dílů Harryho, který jsem si moc neoblíbila. Číst tento díl pro mě bylo opravdu náročné i přesto, že jsem fanoušek této série.

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Přes tuto knihu jsem se snažila autorovi dát druhou šanci. Rozhodně tato kniha je lepší než Hvězdy nám nepřály i přesto mě John Green nijak nezaujal a zřejmě nikdy nezaujme... myslím že více se jeho díly zabývat nebudu...

06.03.2017 2 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Nevím proč ale prostě mě tato kniha nijak nezaujala. Možná velkým problémem bude, že jsem jako první viděla film a tomu dávám najednou větší přednost. Kniha mě nijak extra nezaujala.

06.03.2017 1 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Pokračování příběhů pomocí nové postavy a to dcery naší milované Americi. No co dodat. K iha rozhodně nezklamala a opět dokázala rozesmát a překvapit.

06.03.2017 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha na odlehčení. Děj lehce pochopitelný a zápletky nijak komplikované. Knihu jsem si docela dost oblíbila i přesto nepatří mezi mé nejoblíbenější

06.03.2017 3 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Když jsem knihu vybírala rozhodně jsem od ní neočekávala tolik. Autorka vymyslela překrásný svět a dokonale postavy. Díky této knize jsem se hodně zamyslela nad mnoha věcmi. Rozhodně doporučuji pokud patříte mezi čtenáři co se rádi zamyslí nad knihou...

Pád Pád Lauren Kate

Moje první fantasy kniha, díky které jsem se do tohohle žánru zamilovala. Je lehka na přečtení a na pochopení děje. Rozhodně doporučuji přečíst

06.03.2017 4 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Kniha je prostě úžasná. Čte se skvěle a vždy něčím novým překvapí. Rozhodně jsem ráda, že jsem si ji přečetla a ještě několikrát rozhodně přečtu. Prostě úžasné ;)

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Velmi krásná kniha, která se snadno čte a je k pochopení. Nečekaný konec dostane asi každého. Rozhodně doporučuji k přečtení a děkuji za povinnou četbu k maturitě, díky které jsem si tento příběh mohla přečíst.

Kočičí pověsti Kočičí pověsti Eva Beranová

Překrásné povídky, které stojí za to přečíst si je několikrát ;)

05.03.2017 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Největší chybou této knihy je film, jinak je kniha dokonalá a velmi čtenáře překvapí.

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Příjemný příběh s dokonalým pokračováním ;) po dočtení prvního dílu jsem prostě potřebovala přečíst pokračování. Opravdu vyvedené ;)

Dny krve a hvězdného třpytu Dny krve a hvězdného třpytu Laini Taylor

Tento díl naproti tomu prvnímu už nebyl tak skvělý a to díky Karou, kterou jsem chvílemi moc nechápala, ale i přesto jsem si tuto knihu oblíbila a těším se na závěreční

Jarní měsíc Jarní měsíc Sophie Audouin-Mamikonian

Jedna z těch překrásných knih, která prostě překvapila dějem... Do konce knihy čtěte s tím že stále nevíte co ještě může přijít a nejste si ničím jistí.

05.03.2017 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Myslím, že třetí díl této série je asi nejvydařenější, ale i přesto měl své chyby. U knihy jsem se zasmála a občas i překvapila a upřímně jsem si díky třetímu dílu zamilovala Magnuse a Aleka. Jestli se však vrhnu na další díly, to jest záhada.

04.03.2017 4 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Tuto knihu musí prostě vlastnit každý fanoušek Harryho Pottera. I přes mé obavy, že bude kniha únavná jsem si nakonec četbu užila a opět se dozvěděla něco nového z toho kouzelného světa Čar a kouzel. Kéž bych měla své létající koště

03.03.2017 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Překrásná slaďárna s velmi překvapivým, ale už dost utahaným koncem... musím se ale přiznat, že jsem během čtení i po přečtení plakala.... Velmi dojemné

25.02.2017 5 z 5

Osudný polibek Osudný polibek Maggie Stiefvater

Knihu jsem si zapůjčila v knihovně a ke vší smůle nedocetla a tak pro mě bylo velmi mile překvapení, když se objevila pod stromečkem... kniha je jednou z opravdu skvěle napsaných fantasy ve které není hlavní láska ale právě to tajemno, které dokáže člověka dostat... mrzí mě že se Argo nerozhodlo vydat druhou knihu poněvadž bych moc ráda věděla jak to bude pokračovat, poněvadž jsem se zatím dozvěděla málo... budu věřit že e Bůh smiluje a další díl vyjde

16.02.2017 5 z 5