Damonka18 Damonka18 komentáře u knih

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Páni! Velmi skvělá kniha. Děj se nikde nezasekával a rychle se do knihy začtete. I když je to pouze jeden díl, tak je skvělý. Některé série by měli být pouze v jedné knize.
Námět je perfekní, protože když milujete knihy a ještě čtete o knihách? Úžasné.
Postavy se mi také dost líbily a dokonce jsem i uronila slzu na konci. VŘELE DOPORUČUJI!

05.08.2021 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Další skvělá hororová kniha od Darcy. Kniha se skvěle četla, občas jsem se i bála. Ale nebylo to až tak moc strašidelné. Hlavně podle obsahu jsem pořád čekala, kdo umře.
Ale musím se přiznat, že i když všechny knihy měly své kouzlo tak Duch domu Ashburnů stále vede na mém seznamu z celé téhle série.
Jsem zvědavá na 5. knihu, která by měla za chvilku vyjít. Snad bude stejně skvělá.

02.04.2021 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Celá tahle série ve mě zanechala zvláštní pocit. V jednu chvíli jsem se ji nemohla prolouskat, Jude jsem nesnášela a všechny ty intiky od ní. Ale! na druhou stranu jsem ji zase nemohla pustit z ruky a zbožňovala jsem Cardana.
Nějak mě to nesklamalo, ale ani nezachytilo za srdce. Možná proto, že jsem tuto sérii začala číst po sérii Dvůr trnů a růží (což je fakt skvělá kniha).
Rozhodně můžu říct, že třetí díl byl nejlepší ze všech.

02.10.2020 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Konec mě vážně potěšil (a taky jsem byla mírně smutná, ale to jsem čekala).Toho bastarda jsem celou knihu chtěla zabít já sama. No někdo to udělal za mě. XD Celkem mě štve, že se její Dar neprojevuje víc. Doufám, že se to v třetí knížce změní. Vřele doporučuji :3

29.10.2019 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Jako první díl. Úžasné čtení. Pohltilo mě to tak, že jsem chtěla na Maxona řvát místo Americy (Ať ji nechá být a propustí ji). To se mi jěště nestalo. Doslova mě to zasáhlo u srdce. Nádhera.

02.09.2016 5 z 5

Černá labuť vzlétá Černá labuť vzlétá Lee Carroll

Velmi dobré zpracování. Zkombinovat umění a kouzelný svět. A přidat nové bytosti jako Strážní věž. Nádhera. Nemůžu dát plný počet hvězdiček, protože konec by měl být nejaká pecka a u téhle knihy konec byl o ničem. Ale druhou knížku si rozhodně přečtu.

14.08.2016 4 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Bombastická knížka. Neodtrhla jsem od té knížky ruky a oči ani na vteřinku(i když učitelka prudí ať tu knížku odložím, šup a pod lavicou).Děj se krásně prolínal s předešlými díly. Také že každá kapitola je z jiného pohledu je příjemný číst. Doufám že Winter (a jsem zvědavá o kom to bude)brzo výjde a bude tak skvělá jako Cress.

07.04.2016 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Krásnější obálka než u prvního dílu a nebylo to tolik předvídatelné. Bylo super že má červenou mikinu jako Karkulka svůj plášť. A vlk? Není co dodat, zlobivý hoši jsou nejlepší. Už chci být na konci.

25.03.2016 5 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Úžasná knížka a ještě k tomu od české autorky. Bylo tam vše co mám ráda. Sexy chlapi, nadpřirozeno, láska a bylo to vtipný. Strašně jsem si oblíbila Liama a taky Douga (a doufala jsem že tam bude něco s ním a bylo).Doufám že autorka začala uvažovat o pokračování.

30.01.2016 5 z 5

Doupě Doupě Lisa Jane Smith

Čekala jsem a čekala a dočkala jsem se!! Hned jak jsem ji dostala do ruky, už jsem měla přečtených 10 stánek. Není tak dobrá jako první díl, ale jen maličko!! Julian!!! Je nejlepší. Jestli s ním Jenny nebude, tak spáchám sebevraždu!! Jsou dokonalí spolu. (Já ráda zlý chlapy) Ať už je třetí díl!! Nemůžu se dočkat!!

20.01.2016 5 z 5

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Nejlepší knížka od autorky!! Vtáhla mě do děje hned první stránkou. Slupla jsem ji jak ČOKOLÁDU!! Jela jsem s ní do Německa, že mi vydrží aspoň týden. Bohužel vydržela asi 5 hodin (cestou). A Julian? Jen jsem čekala a umírala, až se objeví. A stálo to zato. Ode mě má autorka Megagigantický palec nahoru!! ( Lepší jak Upíří deníky, kromě prvních dílů) :D

20.01.2016 5 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Jak je napsáno na obalu nejlepší fantasy o dracích jakou jsem četla. Stašně mám ráda Ormu, chci aby ho znovu potkala Fína. A nebo princ Kinggs a Serafína = FOREVER !!!!!

27.01.2015 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Ty knihy nepřestanu milovat. To prostě nejde. Krásná,úžasná a rozhodně božská. Musím jít číst dál.

18.09.2014 5 z 5

V pasti V pasti Meg Cabot

Užasný! Bombastický! Trochu se mi líbi Paul, jen trošku. Pořád je to padouch, pro mě. Ale Jesse je prostě nejlepší. Ta rvačka byla dobrá. A jako vždy roztomilej konec. Jen je blbý že je Jesse mrtvej. To mě na tom štve nejvíc.

10.09.2014 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Na začátku jsem myslela, že to bude nuda, ale asi v půlce se to rozjelo. Je to lepší než první díl. Líbilo se mi nejvíc jak byli v knihovně a jak ji pozval k sobě do kanceláře a vypadal jak profesor. Krásná přezdívka...Poupátko. Super hlášky: "To to slovo na p. Jen mě zaskočilo, to je celý."
"Píča?" nebo "Popadl ji za stehna, silou je roztáhl od sebe a zíral na její mokrou, zarudlou píču." "Tý jo!" No prostě úžasná knížka, míň sprostá než první, ale rozhodně DOPORUČUJI!!!

30.08.2014 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Je to krásná knížka, ale je to skoro stejný jako první díl. První díl byl lepší, protože mám raději když se to vypraví z pohledu autora nebo ženské postavy. Nejkrásnější je konec. Ty jeijich děti. Ach...bože..přiznám se miluji takové konce. Popisuji jejich děti, to je nejlepší. Vždycky u takových koncích brečím. DOPORUČUJI!!!

27.08.2014 4 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Třetí díl je můj nejoblíbenější jak film, tak kniha. Nejvíc mě bavilo ta bitva. Hlavně jak si Seth a Edward placli....Edward pěstí a Seth čumákem. Nebo se mi líbilo jak se Jack usmíval když byl vlk.

28.07.2014 5 z 5

Hrůza na Šibeničním vrchu Hrůza na Šibeničním vrchu Darcy Coates

(SPOILER) KONEČNĚ! Konečně díl, který se vyrovnal prvnímu dílu. Tohle bylo tak strašidelné, že jsem to nemohla číst v noci, protože jsem měla z toho husí kůži. Konec jsem teda moc nečekala, ale teda...fuj! Víno z mrtvol. Ale díky bohu, že se hlavní hrdinka překonala a kletbu nakonec zlomila. Doufám, že se další díly budou ubíhat podobným skvělým směrem.

21.02.2024 5 z 5

Nezkrotná říše Nezkrotná říše Stacey Marie Brown

(SPOILER) "A to si vezmi... že jsem se tě ani nedotkl"
Pane bože! Tohle byla zase jízda, která mi připomněla jízdu na horské dráze. Upřímně mě bavil teda o chlupek víc první díl, ale i tenhle si mě získal.
Tolik akce, ani se nestihnete rozkoukat a už se zase něco po*ere :D
Jen mě teda štvalo, že se naše hlavní hrdinka líbá se všemi KROMĚ našeho oblíbence!
Asi se máme na co těšit když série má 6 dílů. Doufám, že nakladatelství už pracuje na Dead lands, protože nutně potřebuji číst dál.

08.10.2023 5 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Kvůli tomu, že tam byly některé pasáže zdlouhavé a nezáživné bych dala 3.5 hvězdy. Tenhle díl pro mě byl zklamáním, protože to co jsem prožívala u prvního dílu (ten strach) tak tady nic. Také "zombie" nebyly nijak strašidelní. Bez tohoto dílu bych se obešla.

06.11.2022 3 z 5