Damonka12 Damonka12 komentáře u knih

Kdybychom se neviděli Kdybychom se neviděli Cynthia Hand

Taková oddechovka. Typicky průměrná kniha. Ani neurazí ani nenadchne.

02.05.2019 3 z 5

Linda Linda Zuzana Ryšavá

Takový oddechový příběh. Ale dost dobrý na to, že je to česká kniha.

19.04.2019 3 z 5

Letuška Letuška Cassandra O'Leary

Velmi slabý příběh, místy mi příběh nedával smysl ale našli se i zajímavé scény.

13.04.2019 2 z 5

Stínová královna Stínová královna C. J. Redwine

Průměrný příběh, ničím nevyniká ale poměrně rychle a dobře se čte. Spíše na relax. Nedá se od knihy čekat žádný wow.

13.04.2019 3 z 5

Nevím kudy kam Nevím kudy kam Gayle Forman

Kniha se velmi dobře četla a všechny 3 postavy mi byly sympatické, autorka píše velmi dobře a rozhodně sáhnu po dalších jejích knihách. Jen ten konec se mi moc nelíbil, chtělo to o pár stránek víc, abych si byla jistá, že ho opravdu chápu dobře. Ale určitě doporučuji.

04.04.2019 4 z 5

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

Kniha mě velmi zklamala. U čtení jsem se nudila a četla jsem dál jen abych znala konec. Další díl asi vynechám.

04.04.2019 2 z 5

Čarodějova nevěsta 2 Čarodějova nevěsta 2 Kore Yamazaki

Dala jsem šanci ještě druhému dílu a za mě byl ještě horší než ten první. Další díly si určitě nepřečtu a po manze už asi nesáhnu. Není to můj žánr.

04.04.2019 1 z 5

Ohnivá krev Ohnivá krev Elly Blake

O malinko slabší než předchozí díl, přesto se tam toho ale stalo hodně, určitě to není výplňkový díl. Jen mě trošku štve ten milostný trojúhelník. Třetí díl chci číst hlavně proto, abych věděla s kým hlavní hrinka skončí.

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Skvělá fantasy kniha, bohužel téma je malinko podobné jako v daších knihách i tak ale stojí za přečtení. Sympatická hlavní hrdinka.

Hrdinkou snadno a rychle Hrdinkou snadno a rychle Meg Cabot

Meg Cabotová je autorka na které jsem vyrůstala. Píše naprosto skvěle. V tomto věku už jsem na ní ale asi trochu stará. I když se k jejím knihám ráda vracím. Pro mladší čtenářky určitě doporučuji. Originální a vtipný námět.

Tažení do Tearlingu Tažení do Tearlingu Erika Johansen

Průměrná kniha, za mě spíš taková výplňková, před tím co přijde ve třetím dílu. Uvidíme. Ale číst se to dá a má to i poměrně čtivý nápad.

28.03.2019 3 z 5

Les Les Chelsea Bobulski

Miluju knihy s námětem cestování v čase. Tato je super. Jen mě trochu mrzel ten konec. Ale jinak Henry z minulosti v dnešním světě. Taky bych potřebovala k sobě domů nějakého gentlemana z 18. století. Určitě si přečtěte.

Vraždy na střední škole Vraždy na střední škole James Patterson

Pro mě taková oddechovka. Zajímavý příběh, ale chvilkami nudný.

12.03.2019 3 z 5

Kletba vítězů Kletba vítězů Marie Rutkoski

Další začátek poměrně zajímavé série. Začátek knihy se mi zdál malinkou nudnější, ale poté se to zlepšilo, určitě se těším na další díly.

12.03.2019 4 z 5

Snílek Neznámý Snílek Neznámý Laini Taylor

Na tuhle knihu jsem se moc těšila a nemohla jsem být více zklamaná. Vůbec mě nebavila a modlila jsem se ať jí už dočtu. Hezká je na ní pouze obálka a námět, který by v jiném pojetí mohl být hezký, tady ale nebyl. Vymyšlený svět jsem absolutně nepochopila a hlavní hrdinové mi přišly nezajímaví a nesympatičtí. Doporučit ji určitě nemůžu.

07.03.2019 2 z 5

Stín věcí ztracených Stín věcí ztracených James Islington

Velmi dobrá fantasy, čtivá. Hrdinové jsou sympatičtí. Ale nelíbilo se mi že většina důležitých lidí v knize zradí a další taky a tak dál. Mám ráda když se odhalují tajemství, ale tohle už na mě bylo moc. Uvidíme jak se to vyvine v dalším dílu, třeba vše mělo svůj důvod. Také mi v knize chyběla aspoň trocha romantika, ale pokud má někdo rád čistou fantasy rozhodně doporučuji.

26.02.2019 3 z 5

Dračí město Dračí město Petra Machová

Kniha za mě patří mezi průměr. Hezky se čte, ale není to žádná pecka. Ale na to že to napsala česká autorka je to dobré, za mě zatím nejlepší fantasy kniha od české autorky, co jsem četla.

22.02.2019 3 z 5

Tisící patro Tisící patro Katharine McGee

Líbí se mi, že během celé knihy sledujeme příběh více lidí. Zamilovala jsem se do každé postavy v knize, tedy kromě Ledy. Ale nemám ráda otevřené a nedořešené konce a to byl přesně tento případ.

19.02.2019 4 z 5

Noční jízda aneb 12 opravdu erotických povídek Noční jízda aneb 12 opravdu erotických povídek Anna Hebr

Velmi čtivé, rychle přečteno, ale povídky postrádaly nějaký kontext.

19.02.2019 4 z 5

Kniha mě do stany 100 skoro vůbec nebavila, ale poté už se to dalo a byl to celkem zajímavý příběh. A i konec byl celkem hezký.

19.02.2019 3 z 5