Nevím kudy kam

Freia, Harun a Nathaniel. Tři osamělí teenageři, jejichž životy se osudově protnou během jediného dne v New York City. Freia přišla o hlas při natáčení debutového alba a teď má strach, že přijde i o své fanoušky. Úzkostlivě sleduje sociální sítě, pročítá se nekončícím množstvím komentářů a doufá, že na ni nezanevřou. Jsou totiž to poslední, co jí v životě zbylo… Harun plánuje útěk z domova. Chce být s tím, koho skutečně miluje a jeho rodina mu v tom brání. Čas se ale krátí a on musí jednat rychle. Zítra už by totiž mohlo být pozdě… Nathaniel přijíždí do New Yorku, aby se vyrovnal s rodinnou tragédií, která ho uvrhla do těžké deprese. Celý jeho život se ze dne na den obrátil vzhůru nohama a přestal dávat smysl… Když na sebe tahle trojice náhodou narazí v Central Parku, žádný z nich nemá tušení, že společně stráví den, na který nikdy nezapomenou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400043/nevim-kudy-kam-hcu-400043.jpg 3.5100

Vydáno: , Yoli

I Have Lost My Way, 2018

Kniha Nevím kudy kam

PetraBery
23.12.2020

Freya, Nathaniel a Harun, náhodné setkání tří mladých lidí. Když se tři osudy v jeden okamžik protnou, může se budoucnost ubírat jiným směrem. Kniha o hledání, samotě a bolesti, ale i naději, novém přátelství a pohledu na život. Zaráží mě hrubka ve jménu hlavní hrdinky v anotaci, v celé knize je Freya psána s ypsilon.

lily_maleckova
23.12.2020

Tahle knížka byla hodně zajímavá ❤️ byla jiná než ty, co normálně čtu, věnovala se docela vážným věcem.
Každý z hlavních hrdinů řeší své problémy, což mi přišlo hodně zajímavé. Nebylo to zrovna pozitivní čtení, každopádně za mě určitě ano ❤️ je důležité číst i o takových věcech.
Za mě 4/5⭐

janakovak
02.11.2020

Začátek byl teda pěkně nudný, ale potom se to už začínalo trošku rozjíždět a tím mě to i začalo bavit. Má to dost silnou emoční linku a ukrytých hodně zajímavých myšlenek. Knihu bych doporučila všem kteří neví co s životem a přožívají ztrátu milované osoby či svoji vnitřní krizi.

anet.myblog
27.10.2020

Tuhle knížku jsem neměla v plánu původně číst, ale když se mi nabídla příležitost si ji přečíst v knižní štafetě, využila jsem toho. A musím říct, že toho vůbec nelituju, spíše naopak! V knížce sledujeme životy tří teenagerů, ani jeden z nich to nemá v životě jednoduché , a tak se v knížce rozebírají i vážná témata nebo třeba coming out. Všechny tři hlavní hrdiny jsem si postupně hrozně oblíbila a nechtěla jsem se s nimi rozloučit. Tuhle knížku můžu young adult čtenářům doporučit asi všema deseti, není nic co by mi tady chybělo, ale předem varuju na tak trochu otevřený konec a nečekejte od toho žádný feelgood - to naopak! Knížku bych taky doporučila fanouškům knihy Slunce je také hvězda.

LiLinka
09.10.2020

(Ne)děj se vlekl a vlekl... jediný konec byl zajímavý a díky němu (možná) stojí za to si knihu přečíst... S hlavními hrdiny jsem se nemohla sžít, jediný, kdo mi byl sympartický byl Nathaniel a to nejspíš z části proto, že je to moje oblíbené klučičí jméno.

Hania932
15.07.2020

Na tuto knížku už se chystám nějakou dobu a konečně na ní přišel čas! Měla jsem docela velké očekávání, protože jsem na knihu slyšela plno pozitivních ohlasů. Za mě je kniha takové nemastná, neslaná. Četla se dobře a příběh byl i zajímavý, ale nijak moc mě nezaujala. Postavy jsou dobré, každý si prochází nějakým problémem. Nejvíce mi sedl asi Nathaniel. Konec knihy jsem čekala trošku jiný, tento nebyl úplně podle mých představ. Kniha je takový průměr. Myslím že nenadchne a ani neurazí.

kate9326
06.07.2020

Příběh ok...ale nějak špatně se to četlo....
konec ale super....

Ann98
26.06.2020

Rozjezd děje pro mě byl vyloženě utrpením, nedokázala jsem se do knihy začíst. Přibližně na začátku druhé třetiny se vše obrátilo, kniha získala spád a já se nedokázala odtrhnout. Celkově na mě kniha působí dost depresivně a ponuře, což mi vůbec nevadilo. Všechny tři postavy mi byly neskutečně sympatické. Co mě ale namíchlo je otevřený konec. Všechno se vyvíjelo dobře a najednou tečka/konec. To nee! Samotný příběh je skvělý, dojemný a plný naděje. Není to autorčin must have, ale komu vyhovuje její styl psaní, tak ani tato kniha ho nezklame.