Letuška

Jako dítě snila o tom být mořskou pannou. A když za dramatických okolností opustila rodný Dublin a naskytla se jí možnost pracovat jako letuška, neváhala ani minutu. Ovšem po pěti letech strávených ve vzduchu už to tak růžově nevidí, navíc jí stále chodí ty výhružné zprávy. Na jednom z pravidelných letů z Melbourne do Londýna musí Sinéad řešit nečekané potíže. Vlivem velmi nepříznivých povětrnostních podmínek je její let odkloněn do Singapuru, kde musí všichni setrvat, dokud se počasí alespoň trochu nezlepší. A mezi vyděšeními cestujícími se nachází také jeden krásný, ale velmi arogantní obchodník. Život ovšem není pohádka. Oba se potýkají se spoustou starostí a bojí se o ně podělit. Ustojí jejich vztah tyto těžké zkoušky? Dokáže Gabriel svoji přítelkyni ochránit a podrží Sinéad svého přítele, který právě prochází nejtěžším životním obdobím? …...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356695/letuska-GLB-356695.jpg 358
Vydáno, XYZ (ČR)

Girl On a Plane, 2016

Kniha Letuška

Knihomolka97
25.08.2020

No...To, že jsou tyhle typy příběhů nereálné, je samozřejmost a už jsem si zvykla, ovšem toto? To bylo extrémně přitažené za vlasy.
Arogantní, chladný, bohatý obchodník se mrknutím oka změní na takového ,,kolouška" a s prominutím podpantofláka. Jasně...
Čekala jsem, že bude víc dominantní a celkově, že to celé bude víc žhavější a smyslnější. Tohle bylo táák přeslazené a mě to prostě nepasovalo..
A Sinéad? Upřímně mě na ní něco iritovalo, takže jsem si ji oblíbit moc nedokázala. Ty její pravidla jsem absolutně nepochopila.
Za polovinou jsem se začala do čtení nutit, doufala jsem v nějaké napětí v podobě jejího ex a ono nic! Jedno menší drama a šmitec. :/
Konec samozřejmě pohádkový a to na mě funguje vždycky (:-D), takže ve výsledku dávám 2⭐/ 5⭐.

Tesset
08.12.2019

Začalo to dobře, ale cca po 50 stranách se z toho stal totální brak pro změklé mozky. Gabriel na začátku takový sebevědomý a dominantní a o chvilce byl z něho totální podpantoflák. Sinead taky chvílemi působila sebevědomě a silně a vzápětí naprostá zoufalka a stíhačka. Nedoporučuju, je daleko více ppdpbných knih, které aspoň stojí za to.

Simstr
09.09.2019

No nevím,... tohle ne. Asi 10x jsem chtěla odložit ale nakonec jsem dočetla. Vracím do knihovny, nikdy více :-)

suzanne1997
02.06.2019

Tenhle příběh doslova nutí čtenáře, aby jej přečetl jedním dechem. Je svižný a autorka nic zbytečně nerozpitvává, neváhá přeskočit několik dní a vrhnout se do scény, jež nepostrádá smysl. Dialogy a charaktery postav mu dodávají na originalitě a především na čtitelnosti. Autorka dokáže čtenáře vtáhnout do děje a nenechat ho chladným. Emoce v některých částech příběhu dodávají tu nepopsatelnou jiskru.

Damonka12
13.04.2019

Velmi slabý příběh, místy mi příběh nedával smysl ale našli se i zajímavé scény.

Kiwicatko
10.04.2019

Boze, tak tohle se mi fakt nelibilo. Nutila jsem se do cteni, mela mezi ctecimi fazemi i nekolika denni pauzy. A proste jedno velke NE. Nenadchlo me to, nezaujalo me to, za me to byla nuda a ztrata casu. Ja tam snad ani nenasla nejaky pribeh. Nejake nic nerikajici nacrty vedlejsich postav, ktere vysumely. A hlavni postavy me teda taky nedostaly na lopatky.
Tohle jsem snad mela radsi uplne cele preskocit.

Aires
03.10.2018

Nedočteno. Příběh oddechový, pro lidi s hlavou v oblacích. Pro ty, kteří sní o ochočených miliardářích, milostném zážitku po kterém se ocitnete v závratných výšinách a po nebesky dokonalé lásce. Na mě ovšem moc naivní a tuctové. Není to špatná kniha, ale ani zázrak :)

Shinstria
05.06.2018

Pokud máte chuť na nějakou přeslazenou pohádku, vydávající se za reálný život, je tohle ideální kniha. Příběh, na který jsem měla momentálně chuť a skvěle se hodí k bazénu v horkém letním dnu. Ovšem není to nic světoborného. Odpočinková četla pro relax s happy endem. Hodnotila bych jí něco mezi 2 až 3 hvězdami.