Damonka12 Damonka12 komentáře u knih

Skrytý Skrytý Benedict Jacka

Perfektní série, která je každým dílem lepší a lepší a moc dobře se čte.

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Tuhle sérii jsem četla kdysi dávno. A moc se mi líbila. Teď jsem si po dlouhé době dala rereading a čtení jsem si opravdu moc užila i napodruhé. Moc se mi líbí prvek mediátorů a duchů, často se to v knihách nevídá.

Mozek jako noční netvor Mozek jako noční netvor Guy Leschziner

Kniha obsahuje spoustu zajímavých příběhů. Spousta z nich ve mě vyvolala emoce a to se mi při čtení moc nestává.

Vyvolený Vyvolený Benedict Jacka

4,5 tento díl byl zatím nejlepší z celé série. Alexe miluju a ráda se o něm dozvídám více. Miluju i ostatní postavy v knize a celkově i to, jak je vymyšlen celý svět magie. Kniha je zároveň i moc čtivá.

Ian Ian Lauren Layne

Super oddychová kniha. Není ničím speciálním. Ale čtení jsem si užila.

Kdekoliv Kdekoliv Sarah Sprinz

Kniha je rozhodně super romantická oddechovka. Ale přišlo mi, že je kniha hlavně ze začátku moc pomalá a zbytečně natahovaná. Konec to ale hodně zachránil.

Plán Plán Elle Kennedy

4,5 na tuhle jsem se těšila nejvíce a nakonec mi přišla z celé série nejslabší. Úplně mi nesedla hlavní hrdinka, ale i tak byla kniha dokonalá a čtení jsem si ji užila.

Skóre Skóre Elle Kennedy

Miluju tuhle knihu a celou sérii. Neznám jinou sérii, kterou bych milovala více. A která by se mi četla lépe.

Zmizelí Zmizelí Benedict Jacka

3,5 Série je každým dílem lepší a lepší. Už se těším až se o Alexovi dozvím více.

Omyl Omyl Elle Kennedy

Miluju na téhle sérii úplně všechno. Romantiku, univerzitní a hokejové prostředí a hlavně hlavní hrdiny.

Návrh Návrh Elle Kennedy

Miluju styl jakým autorka píše. Také mi hodně vyhovuje hokejové a univerzitní prostředí spolu s romantikou a erotikou.

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

4,5 Knihu jsem četla na cestách a moc jsem si čtení užila. Romantika byla perfektní a hlavní hrdinové moc sympatičtí.

Království za lásku Království za lásku Lucie Horáková Auzká

Miluju styl jakým autorka píše a hlavně prostředí, do kterého knihy zasazuje. Sama jsem totiž průvodkyně. Mohla bych o tom číst neustále dokola. Jediný problém jsem zde měla s tím koncem. Z podobných konců šílím.

28.12.2023 4 z 5

Gallant Gallant V. E. Schwab (p)

Rozhodně fajn příběh, který jsem měla přečtený hned, ale znovu se k němu nevrátím.

28.12.2023 3 z 5

Do světa bez cestovky Do světa bez cestovky Milan Peterka

Kniha rozhodně obsahuje spoustu zajímavých a užitečných rad a informací. Pokud ale někdo už sám v zahraničí někdy byl, tak většinu věcí zná. I tak mi ale kniha přijde fajn a jsem ráda, že vznikla. Itineráře cest byly zajímavé a ráda jsem si je přečetla.

Poslední stanice Poslední stanice Casey McQuiston

2,5 tohle byl hodně průměrný příběh, který mě chvílemi nudil. Hodně se mi líbil konec knihy, ale celkový koncept mi moc nesedl.

28.12.2023 2 z 5

Dámská volenka Dámská volenka Larissa Zageris

2,5 na knize je asi nejzajímavější koncept gamebooku. Samotný příběh je hodně zvláštní a divný, jinak to asi nazvat nedokážu.

28.12.2023 2 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Kniha mě mile překvapila. Řeckou mytologii miluju a zde šlo o moderní pojetí, které bylo moc hezky napsané a za mě poměrně originální. Romantika i akce jsou také hezky napsané a vyvážené.

Stačí pár kapitol navíc Stačí pár kapitol navíc Sára Topinková

Nejsem moc fanoušek povídek a podobných dodatků, ale hezky se to četlo a bylo to fajn.

28.12.2023 3 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Další perfektní kniha od autorky. Líbí se mi vyváženost erotiky a romantiky. Také byla kniha hrozně čtivá a jak už je u autorky zvykem, tak jsem knihu přečetla za odpoledne.

28.12.2023 5 z 5