Polib mě znovu

Polib mě znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510073/bmid_polib-me-znovu-3yq-510073.jpeg 4 247 51

Osobní strážce série

Její úkol: chránit prince. Největší nebezpečí: jeho přitažlivost. Silver je jednou z mála absolventek Bodyguard Academy v Miami. Je houževnatá, nezdolná a jedna z nejlepších ve svém oboru, ale přesto má práce málo. Dokud nedostane nabídku pracovat v utajení jako eskorta prince Prescota – nikoho jiného než následníka trůnu Nového Skotska. Silver si o rozmazlených královských rodinách nemyslí nic zvlášť dobrého, ale Prescot se ukazuje jako nesmírně okouzlující. A ona si brzy uvědomí, že ho musí chránit nejen před politickými nepřáteli a paparazzi, ale také před vším, co se jí v přítomnosti neodolatelného prince honí hlavou. Uznávaná autorka Stella Tack přichází s dalším dílem originální romantické série Osobní strážce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Kiss Me Twice , 2020

Domieeele
15.04.2024 3 z 5

Na to jak je kniha celkem tlustá, tak to rychle odsýpalo, místy až moc rychle. Nejhorší bylo ale propagování nápoje Gatorade, to místy bylo až trapné...

Littlemonday
01.03.2024 4 z 5

Recenze:

Druhý díl série Osobní strážce představuje bodyguardku Silver, které se přiliš nedaří a potřebuje si dát pauzu od všedních starostí. Jede tak do Kanady za svým kamarádem Ryanem, kterého známe z prvního dílu. Místo dovolené se jí však do cesty připlete princ Prescot a vše se mění. Rozhodne se ho chránit a zjistí, že to nechce dělat jen kvůli penězům.
Intriky v královské rodině jsou čím dál víc znepokojující, probíhá boj o trůn a mezi členy rodiny se hraje pěkně špinavá hra.

Ze začátku jsem se trochu bála, že se ve jménech a postavách ztratím, ale vše postupně začalo dávat smysl, o každém jsem se dozvěděla, co jsem potřebovala. Moc se mi líbilo, že se okrajově objevily i postavy z prvního dílu.

Kniha je rozdělena do kapitol z pohledu obou hlavních hrdinů, což bylo vyhovující a příjemné. Silver se mi moc líbila, má super smysl pro humor, je to tvrďačka, ale v situacích, kdy je potřeba, se dokáže ovládat a umí se i otevřít. Prescot byl občas naivní až hloupý, u spousty věcí jsem si říkala, že to přece musí vidět a musí mu být jasné, o co jde.

Každopádně i přestože se jedná o román, u kterého od dvacáté strany víte, jak to dopadne, tak mě mile překvapilo pár zvratů, nějaké to podezřívání a odkrývání tajemství rodiny.

Malinko mě mrzí, že vedlejší postava prince Williama na konci vyšuměla, čekala jsem jiný konec, co se jeho týká.

Každopádně super oddechovka, užila jsem si ji.

4/5 ⭐️

Budu moc ráda, když mě pro další recenze budete sledovat na IG: little.monday a FB: LittleMonday - Rádi čteme ❤️❤️❤️

Janulkaxxx
12.02.2024 3 z 5

Na tenhle dil se serie jsem ze tesila nejvice, bohuzel jsem od nej cekala asi vic nez jsem dostala.

Monni
25.01.2024 4 z 5

První díl se mi hodně líbil a styl psaní mi velice vyhovuje. Druhý díl mě taky nezklamal a líbil se mi. Sice jsem vcelku brzo uhodla co se princátku ,,děje" a kdo za tím stojí, ale i tak sem si čtení užila. Jen jsem čekala, že se tam ještě objeví teta Silver a bude se snažit využít trochu situace, ale nestalo se. Nevadí, i tak jsem si čtení užila. Super oddechovka.

Lucyk01
09.01.2024 3 z 5

Je tady recenze na druhý díl série Osobní strážce. Nejdříve jsem začala číst první díl, ale bohužel jsem ho musela odložit, jelikož mě štvala hlavní postava (více rozvedu v recenzi u prvního dílu), tak jsem dala šanci druhému dílu a doufala, že bude lepší.

Hlavní postava Silver se živí jako bodyguard, a líbila se mi její role v příběhu. A Prescot, princ Nového Skotska, byl mi také sympatický. I když jsem předpokládala, že on bude rozmazlený a bude mě vytáčet, tak se stal opak. Oblíbila jsem si ho za to, že ze sebe nedělá něco, i když by mohl. A jde si za svým, i když je to proti monarchii.

Kniha se četla snadno a rychle, ale asi v polovině to začalo být nudné a o ničem. Bylo tam hodně hluchých míst a nutila jsem se do čtení. Příběh byl lehce předvídatelný a já jsem bohužel byla zklamaná. Když kniha vyšla, byl kolem veliký hype, takže jsem od toho měla vysoké očekávání, které se nenaplnilo.

Ke konci jsem si jen přála, abych knihu, co nejdřív dočetla a šla na jinou. Protože i když se mi líbil autorčin styl psaní a i originální děj, tak mě to tolik nechytlo, jak jsem očekávala.

Plánuji si přečíst i třetí díl, který teď vychází, ale asi až za dlouho. Teď mám dost tohohle prostředí.

Kniha se určitě nezařadí mezi mé oblíbené díla v knihovně, což je škoda. Má krásnou obálku, ale něco te knize chybí. Neumím to vysvětlit, co přesně, ale určitě nějaké to wow nadšení. Za mě slabé, i chemie mezi protagonisty. Ještě uvidím, jestli si sérii ponechám nebo prodám. Ale už jistě vím, že rereading neplánuji.

Pokud máte rádi knihy z královského prostředí, kde se "zamiluje" princ do svého bodyguarda a nečekáte od příběhu velké WOW, tak kniha je právě pro vás!

Damonka12
01.01.2024 4 z 5

4,5 Knihu jsem četla na cestách a moc jsem si čtení užila. Romantika byla perfektní a hlavní hrdinové moc sympatičtí.

piskotjanicka
03.12.2023 5 z 5

Tento druhý dil série mě bavil více než první. Jsem ráda, že hlavní postavy z prvního dílu se zde taky objevují, ikdyž se jich hlavní příběh netýká. Silver je super holka a nemá to vůbec jednoduché. Příběh se odehrává okolo Prescota a královské rodiny kde jsou vztahy ještě komplikovanéjší než u ostatních lidí. Ne vše je tak růžové jak to na první pohled vypadá. Intriky, komplikované vztahy, strach, naděje, Chuť pomsty to vše lze v tomto příběhu najít a prožívat spolu s hrdiny. No jsem zvědavá a okom bude třetí díl.

petulkapeta
25.08.2023 4 z 5

Vidím tě, Prescote. Takového, jaký jsi. A chci tě se vším, co k tomu patří."

I tento příběh byl plny všeho možneho...lasky,dobrodružství dokonce i takova krimi malinka..i když princ mi někdy přišel jako male dítě..i tak byl super

libuse6749
16.08.2023

Zamilovat se do prince? Která holka, kdy o tom nesnila?!

Podlehne Silver kouzlu následníka trůnu Nového Skotska, když přijme jeho nabídku postarat se v utajení o jeho bezpečnost. Přestože patří mezi nejlepší bodyguardy v Miami, bude to mít sakra těžké. Mladého Prescota mají v hledáčku nejen paparazzi, ale evidentně má nepřátele i ve svém blízkém okolí.

Další díl ze série Osobní strážce je opět velmi čtivý a lehce napsaný. Ve vyprávění se střídají Silver a Prescot, do knihy jsem jen nakoukla a rázem jsem měla za sebou prvních 100 stránek. Velkým překvapením pro mě bylo setkání s hrdiny z prvního dílu, které autorka dokázala přirozeně do knihy začlenit. V tomto dílu se však vše točí v prostředí královské rodiny. Nechybí intriky, tajemná minulost hlavních hrdinů, na stránkách se řeší mnoho rodinných trablůna můj vkus až příliš postranních zápletek, které odváděly pozornost od Silver a Prescota.

Přestože jsou v knize místa a momenty, které nejsou reálné nebo působí plytce, i tak knížka naprosto splňuje kritéria romantické pohádky okořeněné humorem i napětím.

Tenebris_Draco
30.07.2023 4 z 5

První díl jsem nečetla, takže nemohu hodnotit.
Ovšem čekala jsem o hodně něco jiného, takže mě to i kapku zklamalo.
Silver se mi líbila, ale Prescot? Boha, už ani nevím, kolikrát jsem ho chtěla něčím praštit, aby dal na chvilku pokoj. Nebyl vyloženě špatný, jenže čekala jsem ho lépe napsaného.
Každopádně kniha neurazí, ale ani moc nenadchne. Více hvězdiček dávám pouze kvůli Silver a vedlejším postavám.

EvikU.
11.07.2023 4 z 5

Kniha nebyla špatná, ale nebylo to ono. První díl byl skvělý, toto bylo dobrý. Ve druhé polovině se to hodně zlepšilo. V královské rodině se to intrikama jen hemží, protože budou volby kdo bude následným králem Nového Skotska. Jestli mladší syn Oscar z manželství nebo starší syn Phillip, ale levoboček, ke kterému se bývalý král přihlásil.

Bratranci a sestřenice mají také své vrtochy, do toho jsou tu sociální sítě a tisk, které také dokáží věci překroutit. A tak mají v paláci živo. Do toho se princ Prescot poznává s bodyguardkou Silver a najímá si ji, protože po tom, co se kolem něho děje nevěří nikomu. To, že mezi nimi přeskočí jiskra je již každému jasné.

Prostředí paláce do nové doby se mi fakt líbilo. Člověk má zakořeněný, že království bylo dřív, možnost, že sleduje sociální sítě i šlechta je dobrý. Fandila jsem babičce Róze na konci knihy. To byla nádhera.

V knize nechybí vtipné momenty, je milá, čte se hezky. Konec jsem si užívala, trochu jsem ho tušila, ale bylo to parádně zakončené. Je to taková milá oddechovka na léto a mladším ročníkům doporučuji. Hezky jsem si u ní odpočinula.

Books_by_Dee
08.06.2023 3 z 5

IG: books_by_dee

Na začátek mé recenze chci napsat a vysvětlit, proč nehodnotím plným počtem hvězdiček, jak jsem předpokládala a proč ji řadím k tomu lepšímu průměru.

Knížka je fajn je vtipná, hezky psaná (jak jsem od Stelly očekávala). Líbily se mi hlavní postavy teda postava Silver byla hlavně skvělá (bodyguard-ka , vtipná, uvěřitelná, nelehké dětství), Prescott byl za mě takovej ňouma :D, ale jo měl Silver rád a byl takové roztomilé princátko , co chce všechny zachránit. Pozitivně také hodnotím, že jsme se přesunuli z prostředí školy a že jsme měli možnost se zase potkat s Ryanem a Ivy (a taky Alexem) a mohli si tak přečíst o tom, jak jejich příběh pokračuje. To už tak tedy v podobných sériích bývá, ale za mě to knize rozhodně přidalo.

Ale proč nejsem s knížkou zas tak moc spokojená:
Chyběla mě tam pořádná chemie mezi Silver a Prescottem, možná jsem potřebovala větší slow burn (a to to obvykle nesnáším, ale tady to bylo nějaké sakra rychlé a hned se zamilovali) a tady mi chyběl alespoň nějaký náznak sexu nějaká sexy scénička. (ten přece v prvním díle byl, ne?)

Největší problém jsem ale měla s tím, že to bylo děsně přezápletkovaný nevěra v rodině, alkoholismus , hrozná matka, šílený strýček, nevyzpytatelní zaměstnanci, celá ta storyline o sestřenici, která ve 14 letech pije a chce chodit na párty a ještě tajemství Prescot x William a vlastně ještě minulost Silver. Trilion problémů a vlastně žádnej nebyl pořádně pořešenej takový útržky všeho.

První kniha Polib mě patřila k mojí TOP 3 nejlepších knih, které jsem v roce 2022, ale už teď vím, že Polib mě znovu se schová u těch průměrnějších knížek, na které za pár měsíců zapomenu

Fortuna7
28.05.2023 4 z 5

Čtivá romantická kniha ze zajímavého prostředí, se skvělým nápadem a hlavně se zábavnými postavami. Co mi ale neskutečně vadilo byla romantická linka. Mně totiž přišlo, že mezi hrdiny nepřeskočila žádná jiskra a najednou byli zaláskovaní. Osobně bych ocenila ještě víc bodyguardských zásahů hlavní hrdinky a trochu víc informací o postavách z minulosti.
3,5/5

wee_n
25.05.2023 3 z 5

Prvnímu dílu jsem dala 4 hvězdičky, tady tedy musím hvězdičku odebrat. Čekala jsem víc té ochranářské akce, jako tomu v Polib mě bylo u Ryana a Ivy, kdy Ryan byl opravdu bodyguard.
Nebylo to špatné, líbil se mi styl psaní, ale začátek byl vleklý, o rodině Silver jsme se nedozvěděli vůbec nic a já se přistihla, že nejvíc mě bavily části, kde se objevili Ryan, Ivy a Alex. :D

1259
16.05.2023 5 z 5

Romantická linka z královského prostě se nikdy neomrzí a ten konec byl takovou sladkou tečkou na konec.

Misshell1
24.04.2023 5 z 5

Na základě první knihy jsem si od ní i přečetla tuhle. Byla jsem natesena, jaké to bude, když bodyguardem je žena. A vůbec nejsem zklamaná, jsem nadšená. Příběh krásně plynul, sedli mi obě hlavní postavy. Kniha měla svoji minulost, napětí, zvraty. I když musím říct, že od půlky knihy mi začalo být jasné odkud vítr vane, kdo hází klacky pod nohy. A vzhledem k tomu, že mám strašně moc ráda příběhy princů a princezen, tak doporučuji. Je to taková novodobá Royal romancy :)

Wajny
18.04.2023 2 z 5

Na tuto knížku jsem se těšila, protože první díl se mi líbil. Zaujala mě i anotace, kde je bodyguardem žena, takže jsem se těšila na něco originální. Bohužel to nedopadlo podle mých představ ....

Největší potíž knihy je její rozsah, je hrozně dlouhá, nic se v ní neděje a ani zde nejsou žádné hezké momenty, který vás chytnou za srdce. V první třetině knihy se nic neděje, jsou zde plytké rozhovory, které se omýlají pořád dokola. Když se konečně přesuneme k tomu, že bude jeho tajný strážce, tak vše působí nereálně - to ji nikdo pořádně neprověří a neřeší se náhlé nehody prince? A konec vše zabil - je to předvídatelné, nereálné a opravdu bych v tomhle království nechtěla žít, protože tady se asi můžu úplně vše. Často jsem nevěřila, že to autorka opravdu myslí vážně.

Upřímně nejvíce mě štve ten nevyužitý potencitál - žena jako osobní strážce. Rozhodně jsem nečekala, že se to zvrtne do klišé typu budu předstírat vztah. Čekala jsem opravdovou reálnou strážkyni, postupné poznávání a budování vztahu. Taky mi vadí, že se zde více nerozvinula linka se Silveřiným otcem.

Romantická linka je hrozná - přišla z ničeho nic. Já prostře nemám ráda tyhle osudové lásky, které se stvoří kdekoliv, takže i a záchodech. tyhle osudové lásky, které se stvoří kdekoliv, takže i na toaletách. I když oba dva byli velcí sympaťaci, tak neměli mezi sebou žádnou chemii a většina jejich rozhovorů byla o ničem a nešla do hloubky. Taky na mě nepůsobily jako dospělí lidé, ale spíše jako 14 leté děti, které neví nic o světě.

Další díl bude o Eve a já se budu hodně dlouho rozhodovat, jestli mu dám šanci nebo ne.

Instagram - Nikmakbooks

Malíček
15.04.2023 4 z 5

Další romantická kniha, kterou jsem si užila a asi bych ji doporučila dál. Musím se přiznat, že víc se mi líbil první díl série Osobní strážce, protože v Polib mě znovu jsem měla problém s chováním prince Prescota a velkou část knihy jsem se nedokázala vcítit ani do bodyguardky Silver. Každopádně styl psaní autorky mi sedl, a i když tento příběh bych si dokázala představit tak o sto stran kratší, myslím, že za přečtení stojí.

eliska2126
08.04.2023 5 z 5

Na druhý díl série Osobní strážce jsem se moc těšila. Už první díl si mě získal a můžu říct, že Stella Tack se stylem psaní vyrovná dokonce i mé oblíbené Moně Kasten. Mám z jejích knih opravdu podobné pocity jako u série Znovu, kterou opravdu miluju .

Zatímco v první díle jsme sledovali bodyguarda Ryana, který měl za úkol chránit studentku Ivy, v tomto díle se role obrací a máme tu bodyguardů Silver, která má chránit prince Nového Skotska Prescota.
Silver byla opravdu skvělá hlavní hrdinka, vystupuje zde jako silná nezávislá žena, která je připravená své klienty bránit tělem. Jenže málokdo chce jako bodyguarda dívku. Shodou okolností se ocitne v Kanadě a potkává Prescota. Přiznám se, že z něj jsem zpočátku měla pocit, že to bude trochu takový ňouma. Jenže jak poznáváte jeho příběh a jeho minulost, tak si říkáte, že to asi nebude jen ten ňouma.

Autorka zde dokázala vykreslit i příkoří postavení královské rodiny. Spoustu paparazzi, nemáte chvíli klidu a jak nám v příběhu sdělil Prescot, život členů královské rodiny nepatří jim. Styl psaní je opravdu čtivý, během včerejška jsem neměla problém přečíst většinu knihy, dnes jsem dočítala posledních 100 stránek. Hodně zvratů mě opravdu překvapilo, ale dávaly smysl a do příběhu hezky zapadly.

Jen jednu maličkou výtku mám a to, že se mi víc líbila chemie Ryana a Ivy. Nevím proč, i tak byli Silver a Prescot skvělí!

Nale
01.04.2023 4 z 5

(SPOILER) Za mě mnohem lepší než první díl. Čtivé, vtipné, odpočinkové a pohladí romantickou duši.
Zatímco první díl mi vůbec nesedl, hlavně prostředím, zdlouhavým opakováním o ničem a absurdními situacemi, u tohohle jsem se nenudila ani trochu a přečetla ho poměrně rychle. Ze začátku jsem byla skeptická - Prescot působil jako neohrabaný ňouma, Silver jako klasická hrdinka, která si z minulosti nese všechny bubáky světa. Ale ne. Naštěstí šlo všechno jiným směrem.

Nejsem sice žádná feministka, ale obrácení rolí se mi líbilo - netradiční, zajímavé (rovněž roztomilé!:)) a dobře podané. Prescot byl pořád muž, Silver žena. žádné nesmyslné prohození vlastností (ala macho žena, zženštilý muž) se nekonalo, buďte v klidu. Oba měli své chyby, svou minulost. Stejně tak byly laskaví i vtipní a já jim ráda fandila.
Prescot mi byl MNOHEM sympatičtější než věčně nabručený Ryan a Silver taky nebyla k zahození (přestože jako vycvičený bodyguard stála za prd - pardon, ale v dnešní době prostě téměř nikdo nedokáže napsat silné ženské hrdinky a ne, nemyslím to, jak každého nakopou do koulí, chování Silver na tancovačce a jednání s novináři byla katastrofa). Stejně jako v první díle, i tady mě chvílemi štvalo dětinské vyjadřování postav, ale vzhledem k tomu, že se jedná o YA pro zamilované třináctky, jsem nad tím dokázala přivřít oči.

Plus byly i postavy z první knihy - Alex a Ivy. Ivy tu byla PROSTĚ SKVĚLÁ, hrozně se mi zamlouvala. Kdyby ji jen tak autorka napsala i předtím! Nové postavy byly taky fajn.

Konec byl naopak zklamáním... Tak sladký, až jsem málem zvracela duhu. Stejně tak celá situace se služebnou mi přišla nedomyšlená, jako by na to autorka zapomněla, pak to potřebovala rychle vyřešit a tak zkombinovala konec z 1 (zranění Ryan x Silver) a přidala další mišmaš. Stejně tak překombinované vztahy a vyvrcholení sporu o korunu byly absurdní.

Celkově ale hodnotím nadprůměrně. Pobavilo, pohladilo mou ženskou stránku, culila jsem se při tom jako idiot a touha pokračovat, když jsem musela knihu odložit, mě neopustila. Takže velká spokojenost!

Stella Tack
německá, 1995
2022  77%Polib mě
2023  74%Polib mě znovu
2023  87%Hraj o svůj osud
2024  78%Polib mě ještě jednou
2024  %Bojuj o své srdce

Kniha Polib mě znovu je v