Polib mě znovu

Polib mě znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510073/bmid_polib-me-znovu-3yq-510073.jpeg 4 250 250

Osobní strážce série

Její úkol: chránit prince. Největší nebezpečí: jeho přitažlivost. Silver je jednou z mála absolventek Bodyguard Academy v Miami. Je houževnatá, nezdolná a jedna z nejlepších ve svém oboru, ale přesto má práce málo. Dokud nedostane nabídku pracovat v utajení jako eskorta prince Prescota – nikoho jiného než následníka trůnu Nového Skotska. Silver si o rozmazlených královských rodinách nemyslí nic zvlášť dobrého, ale Prescot se ukazuje jako nesmírně okouzlující. A ona si brzy uvědomí, že ho musí chránit nejen před politickými nepřáteli a paparazzi, ale také před vším, co se jí v přítomnosti neodolatelného prince honí hlavou. Uznávaná autorka Stella Tack přichází s dalším dílem originální romantické série Osobní strážce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Kiss Me Twice , 2020

petraLI
27.03.2023 2 z 5

Tady mi nebyla sympatická ani jedna postava. Přiběh mě nezaujal, takže pro tentokrát ji odložím a zkusim to zas za nějakou dobu.

kacenka6144
22.03.2023 3 z 5

Tak nějak nevím. Na začátku mi připadal Prescot dost nedospělý a nevyzrálý. Zhruba kolem půlky se začalo konečně něco dít, takže jsem si knížku užila. Ale zase taková pecka to nebyla.

dam.si.knihu
18.03.2023 4 z 5

Pokračování série Osobní strážce bylo nutností v mé knihovně, protože z prvního dílu jsem byla nadšená. Tady to nebude výjimkou. Byť byl první díl lepší, tak ani tento mě nezklamal. Autorka mi svým stylem psaní od začátku sedla a já měla nutkání číst knihu dál a dál. I když je příběh takový pohádkový, tak byl přesně tím, který jsem potřebovala.

Nechyběla krásná jiskra mezi hlavními hrdiny, ani napětí a drama. Miluju když se v příbězích objevují hrdinové z předešlých dílů.

Za mě další povedený titul, který vyšel pod značkou RED. I když se nejspíše tato linka nebude líbit každému, protože je to možná trochu nereálné a někdo ty osudové lásky a klišé nemá rád, tak někdy je potřeba si to alespoň v těch knihách užít.:)

lenka8617
16.03.2023 2 z 5

Tak tohle jsem nedala... První díl byl fajn, ale tady jsem to za půlkou už nedávala a nutit se na sílu, to nemá smysl. Co to sakra bylo? Připadalo mi, jako bych četla o max 14. letych dětech... A ten děj? Dost často sem si říkala, jestli to autorka myslí vážně... Za mně to bylo zklamání...

Terka18
15.03.2023 5 z 5

Lepší než první díl, i když jsem se toho bála, ale kniha mě bavila a rychle utíkala. Příběh měl spád, byl vtipný a zajímavý. Připadalo mi, že byl napsán poutavěji a s lepším prožitkem.

Ann98
13.03.2023 4 z 5

Na druhý díl jsem se těšila. Těšila jsem se na to, jaké to bude, když se role vymění, když bodyguardem bude žena. Ale ve finále jsem byla zklamaná, nějak mi tam nesedlo to prostředí královské rodiny.
První třetina knihy se neskutečně vlekla a byla relativně o ničem. Pak už příběh nabral spád a četl se velmi rychle.
Postavy byly super. Silver byla nezávislá, chytrá, vzdělaná žena, která si šla tvrdě za svým. Scott .. byl prostě Scott. Nelze si ho nezamilovat. Eve byla pěkné éro. Jsem ráda, že v knize byly zapojeny postavy Ryana, Ivy a Alexe. Dozvěděli jsme se, jak jejich životy pokračují a s tím jsem nadmíru spokojená.
Mezi hlavními hrdiny mi chyběla jakákoliv špetka chemie. Škoda. Naopak se mi velmi líbil "sourozenecký" vztah Ryana a Silver. Milovala jsem části, kde byli spolu, protože se neustále hašteřili. A vztah Scotta a Eve.
Celý můj problém je v prostředí královské rodiny, přišlo mi to až moc přehnané. Intriky, nenávist, závist, honba za královskou korunou. Přišlo mi to celé prostě moc. Hlavně samotný konec knihy.
No, uvidíme, jestli další díl s hlavní hrdinkou Eve to zachrání nebo ne.

Ešína
09.03.2023 4 z 5

Díl o Prescotovi a Silver se mi líbil o něco víc než díl předchozí. Bylo tam i trochu toho tajemna. Příběh u kterého jsem se nenudila. Velké plus mají vedlejší postavy jako Alex a William, ti dva byli roztomilý. Také se mi líbil epilog, který byl trochu o Ryanovi a Ivy. Hezké zakončení.

Airelle
06.03.2023 4 z 5

(SPOILER) Na druhý díl Osobního strážce jsem se opravdu těšila, zaujalo mě, že tentokrát bude příběh vyprávěn z pohledu bodyguardky, což je funkce pro ženu dodnes netypická, navíc panebože ona bude chránit samotného prince! Už od prvních stránek jsem věděla, že se mi Silver bude líbit, je správně sarkastická a nenechá si nic líbit, navíc je to Ryanova kamarádka, a Ryan jí svým způsobem zklamal, a tak není překvapivé, že mu nedá nic zadarmo. V práci se jí zrovna nedaří, takže přijme Ryanovu nabídku, aby strávila nějaký čas u něj a u Ivy v Kanadě. Hned na letišti ve Vancouveru se setkává s Prescotem, princem Nového Skotska, kterého je nucena zachránit před masou paparazzi. Prescot je sympaťák, který se sice občas chová jako trouba, ale je vtipný, laskavý a na svoje postavení i pokorný a skromný.

Netroufám si hodnotit, který díl se mi líbil víc, protože se mi zkrátka líbily oba! Stella píše opravdu fantasticky a já doufám, že se brzy dočkám i dalších jejích knih. Rozhodně si místo v mojí knihovně zaslouží, protože knihy, které potěší a pobaví, si ho budou zasloužit vždycky!

FejKýý
28.02.2023 4 z 5

Tuhle sérii jsem chtěla zkusit s tím, že mi možná nesedne ale že uvidím. Původně jsem chtěla začít prvním dílem, nakonec jsem začala tímhle což vůbec nevadí neboť díly na sebe vůbec nenavazují. Příběh se mi velice líbil, hlavně že hlavní postava (žena) hlídala prince, že to byla taková role naopak jakoby. Daisy (Silver) jsem měla hodně ráda a hned mi sedla. Byla fakt dobrá, drsná.. Prescott tak ten byl podle mě zas roztomilý. Strašně se mně hlavně líbilo, že příběh byl z jejich obou pohledů. Být to jen z pohledu Daisy či Prescotta asi by to nebylo tak zajímavé. Na příběhu se mně také líbilo, že tam není jen romantická linka, ale zároveň se tam něco děje, vy nevíte proč, kdo, jak to. Takže to není jen čistě romantika. Jediné s čím jsem měla problém, byl zdlouhavý začátek, než se tam konečně začalo něco pořádně dít a naši hrdinové se setkali. Takže osekala bych příběh klidně o 70 stran a bylo by to za mě lepší. Ale přesto si i tak přečtu určitě někdy i další díly této série. 3,5*.

Kudík
20.02.2023 3 z 5

Po prvním díle jsem šla do druhého se stejným očekáváním, a to se naplnilo. Daisy a Prescot, alias Silver a princ Scotty, oba cca okolo 20let s vyjadřováním puberťáků, ale vzhledem potetované valkýry a modela. Některé situace, a to snaha autorky o akční zápletku a závěr, chování postav, ať již bodyguardů nebo v rodině.. milostné zápletky napříč a přes příbuzenské vztahy, to vše byla dobrá snaha, ale vyšel z toho trošku guláš. Psát knihu v těhotenství je samo o sobě akční až dost. :)

happy19
19.02.2023 3 z 5

(SPOILER) Královské prostředí evokuje pohádku a tady se to opravdu potvrdilo...bohužel.
Hodně nereálných situací...zbytečně překombinované souvislosti.
(Očividně autorčino psaní v době těhotenství hormony nešetřilo;)
První díl byl za mě lepší!Ten mi přirostl k srdci...
Vzah Silver a Prescota...úplně obácené role...princátko a silná diva...ne,já radši klasiku,-)
Vedlejší postavy naopak skvělé,-)
I tak si ráda přečtu pokračování s Ev;-)

„Nejsem na tomto světě, abych naplnil vaše očekávání a vy nejste na tomto světě, abyste naplnili ty mé."

Ralemo
17.02.2023 5 z 5

Zajímavé pokračování, trošku nereálný příběh. Každopádně kniha se moc hezky četla, zajímavá zápletka v podobě královské rodiny, spousta dramatu. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny.

bowlly
16.02.2023 2 z 5

(SPOILER) Už jsem opravdu četla lepší knihy... stránku po stránce jsem ztrácela chuť tuto knihu dočíst. Kniha je za mě plná nesmyslů.... Jako princ se ztratí své ochrance a hned 2x (letiště, auto) co je to za blbost. Druhý den si jí nastěhuje do paláce a třetí jí vykopnou. To si jí nemusel ani nechat prověřit? Královská rodina má v baráku cizí ženskou? Pak mu vleze do okna v nemocnici a nikdo si toho nevšimne... blbost. Myšlenka dobrá, ale chtělo to fakt dotáhnout. Hurá! mám to přečtené a jdeme na další.

NNiky
16.02.2023 5 z 5

Nesrovnatelně lepší než jednička…pokud vás otrávila a znechutila svojí jednoduchostí a plochostí, dejte šanci tomuto dílu. Příběh má konečně nějakou hloubku, mluvíme tu o problematice komunikace, rodině a dospívání. Nejlepší na tom je, že si zahrajete i na detektiva, protože budete se Silver a Scottem hledat škodnou ve ,zmijím’ hnízdě - královském paláci….a to za královské zábavy k tomu. Takže TOP

punkgirl97
15.02.2023 4 z 5

V druhém díle se setkáváme se Silver coby bodyguardkou a princem Prescotem. Líbilo se mi, že námět je celkem originální, vzhledem tomu, že dívka má chránit kluka. Ačkoliv pak si člověk Prescota představuje jako padavku, což pravda není, ale svádí to k tomu si to přinejmenším myslet .

Silver se mi líbila mnohem víc než Prescot. Byla svá a silná, kdežto Prescot si mě moc nezískal, nedokázala jsem si k němu vytvořit vztah. Naopak si mě získala postava Williama, škoda, že tam nebyl víc.

Řekněme, že na první díl to dle mého měřítka nemá. Z několika důvodů, zejména, že vztah mezi Ivy a Ryanem se mi zdál reálnější a lépe uvěřitelný. Této dvojici jsem to ne vždy věřila. Bylo to takové napůl, někdy ano, a někdy bohužel ne. Ačkoliv jsem byla neskutečně ráda za přítomnost Ryana a Ivy z jedničky, tak chování Ryana se mi nelíbilo.

U knihy jsem se zasmála, byla do jisté míry odpočinková. Nato, že jsem citlivá osůbka, tak v této knize měla na krajíčku jen asi jednou, nějak to na mě místy nezpůsobilo moc věrohodně.

alekis
13.02.2023 3 z 5

Nejsem cílová skupina... ale...
A teď bacha!!! VELKÝ SPOILER!!!
Na konci je prsten s diamantem :-).
Pokud někdo náhodou! neví, co to znamená...
Prostě, požádal ji (vkleče) o ruku!
:-)

Ketfl
11.02.2023 2 z 5

Hned na úvod musím říct, že po celkem slabém prvním díle jsem od druhého dílu neměla příliš velká očekávání. O to větší zklamání mě čekalo, protože tento díl je za mě ještě slabší než díl první.

Abych na začátku hned nespustila kritiku, musím opravdu uznat, že Stella Tack má příjemný styl psaní. Ačkoliv jsem ke knize měla celou řadu výtek, tak jsem i tak knihu přečetla opravdu rychle. Myslím si, že kdyby autorka příběh lépe uchopila nebo více dopracovala, tak by to byla opravdu skvělá kniha.
Co mi ale na knize vadilo? V první řadě to, že příběh sám o sobě je dost plochý a hlavní hrdinové mezi sebou mají nulovou chemii. Je škoda, že autorka zvolí hlavní hrdiny věkově kolem 20 let a pak knihu napíše pro dospívající mládež. Tím se chování hlavních hrdinů totálně sráží a jejich debaty a vztah bych přirovnala tak k 14letým dětem. Samo o sobě je podivující, že hlavní hrdinka Silver je celá potetovaná, vytrénovaná a opravdu dost vysoká a hlavní hrdina Prescot si ani jednou pořádně nic nepomyslí o jejím vzhledu? Myslím, že 20letý kluk by o takové holce smýšlel úplně jinak, než jak bylo v knize prezentováno. Nehledě na to, že hlavní pár si o sobě skoro vůbec nic neřekl. Všechny rozhovory byly doslova plytké a o ničem. Zápletka příběhu je poměrně zajímavá, ale myslím, že většina čtenářů si tipne, kdo by vše mohl mít na svědomí poměrně brzy. Mě na tom nejvíc mrzí, že autorka rozjela spoustu zajímavých možností, kam by se příběh mohl ubírat a vůbec nic nedopracovala. Ze všeho brzy vycouvala nebo ani nerozepsala, takže to zůstalo bez dalšího vysvětlení – viz třeba otec Silver. Také se přiznám, že mě dost rozhodily ty rodinné propletence tam. Opravdu to matka Prescota táhla se svým bratrancem? To mě dost zarazilo. Celkově tedy musím říct, že příběh mě opravdu dost zklamal. Jako oddychovka celkem dobré, ale jinak je to bohužel velice podprůměrné.

Lucynell
08.02.2023 5 z 5

I druhý díl si mě již od začátku získal, Silver jakožto jedna z mála ženských bodyguardů a princ Prescott měli krásně propracovanou linku a příběh mě zcela pohltil. Skvělé bylo i zapojení postav z prvního dílu a zpracované intriky na královském dvoře.

Holubicka1
08.02.2023 4 z 5

(SPOILER) Polib mě znovu je nenáročné čtení bez velkého drama nebo překvapení a děj je hodně předvídatelný. Musím se ale přiznat, že i přesto jsem si příběh zamilovala a moje romantické srdce jásá nadšením.

Silver, jedna z mála ženských bodygárdů, která i když patří mezi ty nejlepší, není schopná si udržet práci. Proto po dalším neúspěchu přijímá nabídku svého nejlepšího kamaráda Ryana a odlétá do Kanady, aby nabrala druhý dech. Její dovolená ale nabere po přistání zcela jiný směr a to jen díky jednomu nečekanému setkání s princem.

Silver je krásná, sebevědomá, chytrá, ale i nemilosrdná. Pro své přátele by udělala cokoliv, ale jen tak do svého srdce nikoho nepustí.

Prescot princ, který se snaží odčinit své dřívější chování, je laskavý, sladký, okouzlující a taky trochu praštěný.

Silver a Prescota jsem si zamilovala. Byli naprosto úžasní a díky nim jsem se při čtení pořád usmívala. Chemie mezi nimi byla skvělá a užila jsem si každou vteřinu, kdy jejich touha postupně nabírala na síle až konečně došlo k výbuchu.

Vtipný, romantický příběh z královského prostředí, ze kterého si možná nesednete na zadek, ale vykouzlí vám úsměv na tváři.

MilackovaN
05.02.2023 5 z 5

Za mě fajn pokračování. Chyběla mi tam jiskra mezi hlavními postavami, která byla v předešlém díle, ale na druhou stranu byl tento díl zase akčnější. Také se mi líbilo prostředí královské rodiny. Zápletka mohla být propracovanější, ale zase by to ztratilo na dynamičnosti děje. Hvězdička navíc za zapojení postav z minulého dílu. Jsem zvědavá, o kom bude třetí díl.

Stella Tack
německá, 1995