Polib mě znovu

Polib mě znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510073/bmid_polib-me-znovu-3yq-510073.jpeg 4 250 250

Osobní strážce série

Její úkol: chránit prince. Největší nebezpečí: jeho přitažlivost. Silver je jednou z mála absolventek Bodyguard Academy v Miami. Je houževnatá, nezdolná a jedna z nejlepších ve svém oboru, ale přesto má práce málo. Dokud nedostane nabídku pracovat v utajení jako eskorta prince Prescota – nikoho jiného než následníka trůnu Nového Skotska. Silver si o rozmazlených královských rodinách nemyslí nic zvlášť dobrého, ale Prescot se ukazuje jako nesmírně okouzlující. A ona si brzy uvědomí, že ho musí chránit nejen před politickými nepřáteli a paparazzi, ale také před vším, co se jí v přítomnosti neodolatelného prince honí hlavou. Uznávaná autorka Stella Tack přichází s dalším dílem originální romantické série Osobní strážce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Kiss Me Twice , 2020

petusska01
02.02.2023 3 z 5

Och no ja neviem. Také slabšie. Isté momenty samozrejme zažiarili, bolo to vtipné, oddychové, príjemné. Ale stále v takom nižšom priemere. Hlavné postavy taktiež neboli nejako veľmi zaujímavé, samozrejme Silver mala náročný život, z minulosti sa dalo ešte čo to potiahnuť. Taktiež nakoľko bola vycvičená ako bodyguard možno som od nej čakala nejako viac akcie, či prekuknutie všetkých tých záhad. Prescott bol taký zo začiatku taký mäkkýš, potom už bol taký nijaký mám dojem. Romantika bola mám dojem v oslabení popri všetkých tých kráľovských akciách a škandáloch. Stretnutie s postavami z minulého dielu bolo fajn, bolo to veľmi milé a vtipné medzi Ryanom a Silver. Ako nebolo to zlé, je to príjemná oddychovka ale nič svetuborné.

AnnaNes
02.02.2023 2 z 5

Moc jsem se těšila, jak autorka pojme, když se role obrátí a bodyguardem bude žena, ale bohužel jsem zklamaná. Očekávala jsem něco jiného, celé mi to přišlo přehnané, až nereálné. Byla bych radši kdyby se to neslo v podobném duchu jako díl první. Škoda, knihu nemohu úplně doporučit.

anna7852
02.02.2023 3 z 5

Těšila jsem se a moc mě to nenadchlo,první díl byl pro mě lepsi

MAU256
01.02.2023 5 z 5

I tato kniha tentokrát o bodyguardce Silver byla moc hezky čtivá. Při příjezdu ke svému kamarádu Ryaenovi a jeho přítelkyni Ivy, které známe z prvního dílu, se na letišti vyskytne ve správném okamžiku na správném místě, aby mohla zachránit Prescota - prince. Pomůže mu dostat se zpět k autu a své rodině. A od té doby začíná "jejich" příběh. Byla jsem ráda, že zde figurovali Ryan i Iva, a že jejich příběh pokračoval dál. Obě knížky mohu jen doporučit.

Dela90
01.02.2023 4 z 5

(SPOILER) Silver je vyučený bodyguard a když přide o práci, dostane dovolenou a odlétá za Ryanem. Na letišti zachrání samotného prince a pak už jde všechno ráz na ráz. Dostane nabídku, která se neodmítá. Musí chránit prince, jenže co když ji v tom rozptylují city, které k němu začíná cítit? A kdo chce zničit královskou rodinu. Je to jejich strýc Oscar následník trůnu, nebo je to někdo další?

Musím říct, že knížka mě naprosto pohltila až někdy v půlce. Ačkoliv to jejich náhodné setkání na letišti bylo taky výborné. Přezdívka “Korunovační klenoty” ta mě dost rozesmála. A pak všechny ty okolnosti okolo toho, kdo bude zvolen králem. Musím říct, že jsem byla docela v šoku, kdo za tím vším stál. Jeden zvrat a skandál střídal druhý.

Moc se mi líbilo, že se v knížce objevovaly i postavy z prvního dílu, a to Ryan a Ivy. Je hezké se dozvědět, jak je to s nimi dál a jakou má Ryan vazbu právě k Silver.
Její úkol: chránit prince, se prostě zvrtla a včetně ochrany to byla i silná přitažlivost.

Četlo se to dobře, stránky ubíhaly pod rukama. Jedinou chybu byla ta šílená vazba. Která se absolutně nedala otevřít a pořád se to zavíralo. Nevím, kdy mě naposledy tak bolely ruce, jako při čtení této knížky.

Obsah byl naštěstí skvělý, ale dávám o půl bodíku míň (4,5*), protože první díl byl za mě trošilinku lepší. Možná to bylo tím prostředím, jak už jsem z královských rodin trošku přesycená, nicméně tady role byly prohozeny a bodyquard byla žena - ona se snad pro tu profesi narodila, to si prostě musíte přečíst!

jitka_dankova
30.01.2023 3 z 5

Netradiční příběh lásky zvláštního ušlápnutého prince z vymyšleného království a bodyguardky, která vlastně ani bodyguardkou není, jen si na ni hraje. Celý příběh byl milý a prvotní zápletka, inu, vlastně nečekaná. Za to jediné asi volím hvězdičky - za nápad, jakým se ti dva seznámili a dále interagovali. Jinak šlo o příběh, kde se za každou cenu snažila autorka napasovat vymyšlené království i s jeho intrikami a do toho vpáčila postavy z prvního dílu a návaznosti na události prvního dílu. Já nějak nevím, byla to smršť mnoha nesouvisejících věcí a konečná finální velká záchrana byla trochu přitažená za vlasy. A nějaké romantiky pomálu, moc jsem těm dvěma tu lásku ani nevěřila. Při čtení jsem si sice oddychla, ale vracet se ke knize asi nebudu.

Elize
30.01.2023 2 z 5

Čekala jsem něco podobného prvnímu dílu. Trochu akce s romantickým příběhem s tím, že hlavní hrdinkou bude charakterně silná žena, která bude dělat ochranku princovi. Bohužel hrozné zklamání oproti prvnímu dílu. Jednak hrozně dlouho trvalo - téměř třetinu knihy - než jsme se vůbec dostali k tomu, že Silver bude dělat princi bodyguarda, pasáže na začátku (a to vč. dialogů) byly zdlouhavé a za mě nudné. Když se tahle část překlenula, dostali jsme příběh přitažený za vlasy a hrozně nereálný. Tyhle příběhy z fakeových království jsou vždycky oříškem - jsou nereálné, ale musí na čtenáře působit, alespoň trochu přirozeně a důvěryhodně, což se bohužel nepovedlo. Celé to působilo strašně nereálně. Ani za polovinou knihy se neřeší, že by třeba princ byl v nebezpečí, zkrátka neustále se zde omýlají nějaké smyšlené skandály v bulvárním tisku, kterých je najednou Silver součástí a navrch v příběhu hrozně do očí bije, že hlavní hrdinka vlastně není na tento typ ochrany vůbec kvalifikovaná. Dávám 2 * za pěknou obálku a celkem sympatické hlavní postavy, ale jinak to byla bída a zklamání, první díl byl super, tenhle rozhodně doporučit nemohu.

MichaelaJan
22.01.2023 4 z 5

Tuto knihu jsem si musela pořídit, protože první dil byl úžasný. Opravdu je to velký rozdíl. Musím říct, ze během čtení jsem necítila žádné emoce, celý děj byl trošku přitažený za vlasy. Čtení to nebylo špatné, taková oddechovka na sobotní propršený den, ale kdo jde do čtení této knihy s očekáváním, že bude stejně fantastický jako ten první bude zklamaný. Ale určitě dám šanci i třetímu dílu !

valika0302
19.01.2023 5 z 5

Prvá kniha série sa mi celkom páčila (no nebola som z nej vyslovene unesená), preto som si povedala, že určite nevynechám ani jej voľné pokračovanie. Nemala som vyslovene vysoké očakávania, no počítala som s určitou kvalitou a štandardom nemeckých autoriek. To knihe rozhodne nechýbalo. Dokonca by som povedala, že táto časť sa mi páčila o trošku viac ako prvá.

Stretávame sa tu opäť so vzťahom bodyguard a dôležitá osoba - tentokrát princ. Som prekvapená, ako som si obrátené role hlavných hrdinov užívala. Veľmi sa mi páčilo, že tento raz celkom netradične a originálne bola v pozícií žena - Silver, ktorá bola veľmi emancipovaná, cieľavedomá a nebála sa vykonávať job, ktorý je skôr určený mužskému pohlaviu. Osud to zariadi tak, že na nútenej dovolenke sa jej cesta skríži s princom Prescotom, kde mu pomôže pri problémoch s papparazzmi na letisku. On si hneď vypýta číslo, ktoré mu samozrejme Silver nedá. Náhoda ich opäť spojí a Prescot príde s pracovnou ponukou pre Silver. Tá váha, no nakoniec ju príjme. Jej úloha je chrániť princa. Najväčšia hrozba? Jeho príťažlivosť!

Kniha má samozrejme Happy ending. Aké nečakané, haha! Ale som za to rada.
Obaja hlavní hrdinovia mi boli sympatickí. Aj keď určite Silver vyhráva na plnej čiare. Prescot bol zlatíčko, jeho povaha bola skôr lover ako fighter, pričom najviac sa mi páčil ako sa staral o svoju sesternicu Eve (násť ročná rebelka) a že za ňu žehlil prúsery. Nebolo to podľa mňa úplne na 5⭐, skôr 4.5, ale keďže polovičné hodnotenia nedávam, prikloním sa k vyššiemu hodnoteniu. Knihu rozhodne odporúčam, celkom príjemné čítanie.

TerryDee
11.01.2023 5 z 5

Na druhý díl ze série Osobní strážce jsem se moc těšila. Zajímalo mě totiž, jaké to bude, když se vymění klasické role. Neboť v jedničce jsme sledovali bodyguarda Ryana a jeho misi střežit studentku Ivy. V této knize máme tentokrát bodyguardku Silver, jenž má za úkol chránit prince Nového Skotska.

Silver jsem si hned oblíbila. Líbilo se mi, že to není žádná křehká květinka, ale holka od rány, která si jde za svým a nebojí se. Také se mi zamlouval její vztah s Ryanem. Působili na mě, jak hašteřiví sourozenci. Takže u jejich scén jsem se opravdu bavila.

Prescot mi byl též sympatický. Zpočátku tak trochu budil dojem jako ňouma. Ale takovým tím dobrým způsobem. Nicméně skrývaly se v něm i jiné věci, hlubší a vážnější.

Autorka tu zajímavým způsobem vykreslila úskalí královské rodiny. Ukázala, že to není nic hezkého a jednoduchého. Je to něco, co vás zcela dostane - neodbytní paparazzi, vás život není ve skutečnosti váš, nemůžete si dělat co chcete, zkrátka vše pro Korunu.

Knihu bych určitě doporučila. Za mě to byl velmi povedený příběh, který se četl skoro sám.

MaláKnihomolka
11.01.2023 4 z 5

ᴘʀᴠɴɪ́ ᴅɪ́ʟ ᴛᴇ́ᴛᴏ sᴇ́ʀɪᴇ ᴊsᴇᴍ sɪ ᴏᴋᴀᴍᴢ̌ɪᴛᴇ̌ ᴢᴀᴍɪʟᴏᴠᴀʟᴀ ᴀ ᴛᴀᴋ ᴊsᴇᴍ sᴇ ᴛᴇ̌šɪʟᴀ ɪ ɴᴀ ᴅʀᴜʜʏ́ ᴅɪ́ʟ, ᴋᴛᴇʀʏ́ sᴇ ᴍᴇ̌ʟ ᴏᴅᴇʜʀᴀ́ᴠᴀᴛ ᴠ ᴋʀᴀ́ʟᴏᴠsᴋᴇ́ ʀᴏᴅɪɴᴇ̌, ᴄᴏᴢ̌ ᴊᴀ́ ʀᴏᴢʜᴏᴅɴᴇ̌ ᴍᴜ̊ᴢ̌ᴜ.
ᴏsᴏʙɴᴇ̌ ᴍɪ ᴠɪ́ᴄᴇ sᴇᴅʟɪ ʜʟᴀᴠɴɪ́ ᴘᴏsᴛᴀᴠʏ ᴢ ᴘʀᴠɴɪ́ʜᴏ ᴅɪ́ʟᴜ, ᴛᴀᴅʏ sᴇ ʀᴏʟᴇ ᴘʀᴏᴍᴇ̌ɴɪʟɪ ᴀ sɪʟᴠᴇʀ ʙʏʟᴀ ᴛᴀᴋᴏᴠᴀ́ ᴛᴀ ᴅʀsɴ̌ᴀᴄ̌ᴋᴀ, ᴢᴀᴛɪ́ᴍᴄᴏ ᴘʀᴇsᴄᴏᴛ ᴍɪɴɪᴍᴀ́ʟɴᴇ̌ ᴢᴇ ᴢᴀᴄ̌ᴀ́ᴛᴋᴜ ᴘᴜ̊sᴏʙɪʟ ᴅᴏᴄᴇʟᴀ ɴ̌ᴏᴜᴍᴀ. ᴄᴏᴢ̌ ᴍɪ ᴋ ɴᴇ̌ᴍᴜ ᴜ́ᴘʟɴᴇ̌ ɴᴇsᴇᴅᴇ̌ʟᴏ, ᴠᴢʜʟᴇᴅᴇᴍ ᴋ ᴊᴇʜᴏ ᴍɪɴᴜʟᴏsᴛɪ. ɴᴀᴠɪ́ᴄ ᴊsᴇᴍ ᴄ̌ᴇᴋᴀʟᴀ, ᴢ̌ᴇ ᴊɪ́ ʙᴜᴅᴇ ᴛʀ̌ᴇʙᴀ ᴅᴇ̌ʟᴀᴛ ɴᴀsᴄʜᴠᴀ́ʟʏ ɴᴇʙᴏ ᴢ̌ᴇ ᴘᴜ̊ᴊᴅᴇ ᴏ ɴᴇ̌ᴊᴀᴋᴏᴜ ᴢᴀᴋᴀ́ᴢᴀɴᴏᴜ ʟᴀ́sᴋᴜ, ᴛᴀᴋᴢ̌ᴇ ᴛɪ́ᴍ ᴀᴜᴛᴏʀᴋᴀ ᴅᴏᴄᴇʟᴀ ᴍɪʟᴇ ᴘʀ̌ᴇᴋᴠᴀᴘɪʟᴀ, ᴢ̌ᴇ ᴛᴏ ʙʏʟᴏ ᴊɪɴᴀᴋ. ᴄᴏ ᴍᴇ̌ ʙᴀᴠɪʟᴏ ᴀsɪ ɴᴇᴊᴠɪ́ᴄ, ʙʏʟ ᴘᴀᴋ ʜᴜᴍᴏʀ ᴠ ᴛᴇ́ᴛᴏ ᴋɴɪᴢᴇ. ᴢᴀ ᴛᴏ ᴍᴀ́ ʀᴏᴢʜᴏᴅɴᴇ̌ ᴘʟᴜs.
ᴄʜᴇᴍɪᴇ ᴍᴇᴢɪ sɪʟᴠᴇʀ ᴀ ᴘʀᴇsᴄᴏᴛᴇᴍ ᴛᴜ ᴛᴀᴋᴇ́ ʙʏʟᴀ ᴀ ғᴜɴɢᴏᴠᴀʟᴀ, ᴏᴠšᴇᴍ ᴘᴏᴄ̌ɪ́ᴛᴇᴊᴛᴇ s ᴛɪ́ᴍ, ᴢ̌ᴇ ᴊᴇ ᴛᴏ ᴏᴘʀᴀᴠᴅᴜ sᴘɪ́š ᴘᴏʜᴀ́ᴅᴋᴏᴠʏ́ ᴘʀ̌ɪ́ʙᴇ̌ʜ ᴀ ᴇʀᴏᴛɪᴋᴜ ᴛᴜ ᴢʀᴏᴠɴᴀ ɴᴇʜʟᴇᴅᴇᴊᴛᴇ.
ɴᴇ̌ᴋᴛᴇʀᴇ́ (ᴊᴀᴋᴏ ᴍᴇ̌) ᴘᴏᴛᴇ̌šɪ́, ᴋᴅʏᴢ̌ ᴠᴀ́ᴍ ᴏᴢɴᴀ́ᴍɪ́ᴍ ᴢ̌ᴇ sᴇ ᴍᴜ̊ᴢ̌ᴇᴛᴇ ᴛᴇ̌šɪᴛ ɪ ɴᴀ ᴢɴᴏᴠᴜ sᴇᴛᴋᴀ́ɴɪ́ s ʀʏᴀɴᴇᴍ ᴀ ɪᴠʏ. ᴍɪᴍᴏᴄʜᴏᴅᴇᴍ, ʀʏᴀɴ sᴇ ᴠᴜ̊ʙᴇᴄ ɴᴇᴢᴍᴇ̌ɴɪʟ, ᴘᴏʀ̌ᴀ́ᴅ ᴊᴇ ᴛᴏ ᴠᴇʟᴋʏ́ ᴏᴄʜʀᴀ́ɴᴄᴇ.
ᴘᴏʟɪʙ ᴍᴇ̌ ᴢɴᴏᴠᴜ ᴊᴇ ᴘʀ̌ɪ́ʙᴇ̌ʜ ᴘʟɴʏ́ ᴢʀᴀᴅʏ, ɪɴᴛʀɪᴋ, ᴘʀ̌ᴀ́ᴛᴇʟsᴛᴠɪ́, ᴀʟᴇ ʜʟᴀᴠɴᴇ̌ ʟᴀ́sᴋʏ. ᴍɪɴɪᴍᴀ́ʟɴᴇ̌ ᴊᴇᴅɴᴇ́ ᴘᴏsᴛᴀᴠᴇ̌ ʙʏᴄʜ ᴛᴜ ᴠšᴀᴋ ᴊᴇᴅɴᴜ ᴠʀᴀᴢɪʟᴀ. ᴢᴠʟᴀ́šᴛ̌ ᴠ ᴊᴇᴅɴᴇ́ sɪᴛᴜᴀᴄɪ, ᴋᴇ ᴋᴛᴇʀᴇ́ ᴠᴀ́ᴍ ᴠɪ́ᴄ ʀ̌ɪ́ᴄᴛ ɴᴇᴍᴜ̊ᴢ̌ᴜ, ᴀʙʏᴄʜ ɴᴇsᴘᴏɪʟᴇʀᴏᴠᴀʟᴀ.
ᴋᴏɴᴇᴄ ʙʏʟ ʜᴇᴢᴋʏ́ ᴀ ʀᴏᴍᴀɴᴛɪᴄᴋᴇ́ ᴅᴜšᴇ ᴊɪsᴛᴇ̌ ᴘᴏᴛᴇ̌šɪ́.

Stella Tack
německá, 1995