Dámská volenka

Tento milostný román je bezednou studnicí romantických příběhů, hluboké touhy a dráždivého humoru; kniha je zároveň takzvaným gamebookem, kde si čtenář sám volí, kterým směrem se vyprávění bude ubírat. Jste statečná hrdinka uprostřed společnosti 19. století, právě začíná období dvoření a vaše budoucnost je ve vašich rukách – budete usilovat o lásku jízlivého baroneta, sira Benedicta Granvillea? Dáte přednost pravé lásce a pracovitému, pohlednému milovníkovi koní ze skotské vrchoviny, kapitánu Angusi McTaggartovi? Nebo si snad zvolíte cestu po boku kdysi spořádaného muže, jehož nyní provázejí šílenství a skandál, lorda Garrawaye Cravena? Stanete se společnicí oduševnělé a dobrodružné lady Evangeliny cestující po Evropě? Anebo vás čeká úplně jiný osud plný šermířských potyček, egyptských artefaktů a zaměněných totožností? Připravte se otevřít své srdce i mysl a pusťte se do čtení románu, který vám vyrazí dech!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427816/big_damska-volenka-0TJ-427816.jpg 2.843

Vydáno: , Omega

My Lady's Choosing: An Interactive Romance Novel, 2018

Kniha Dámská volenka

goergina

A mě to bavilo! Půjdu proti proudu a knihu tu pochválím. Já se opravdu začetla. Prošla jsem si několik variant a nezklamalo mě to. Bylo to erotické, záhadné, detektivní, romantické, strašidelné. Příběhy nejsou žádná veledíla, ale nejsme na univerzitě. Pokud jste zapšklí, tak si přečtěte encyklopedii hub a zahradničení. Kniha má pobavit a to dělá. Já doporučuji.

grizlinka

Kniha mě zabavila, myslím ze na oddychové čtení ideál. Nic hlubšího jsem nečekala, takže mě nezklamala. Prošla jsem si i více konců ;)

Pechule

Co k této knize napsat? Knihu jsem měla půjčenou a po přečtení jednoho opravdu jednoduchého příběhu o vztahu moderní lady s krasavcem ze Skotska ji opět s lehkým srdcem vracím majitelce... Na další vztahy a konce zvědavá nejsem, natolik mě kniha nezaujala.

_Joker_
19.05.2021

Jediná věc, která mě na téhle knize odradila byl primitivní styl psaní, kvůli kterému nedokážu pokračovat ve čtení. To, že si můžete vybrat svůj děj je sice dobrý nápad, ale autorka se měla zaměřit jen na 4 hlavní příběhy a nevymýšlet x variant jejich zakončení, které byly naprosto zbytečné.

lenka7348
16.02.2021

Jednalo se o můj první gamebook, který mě jako takový bavil. Líbilo se mi, že svým rozhodnutím ovlivním to, kam se bude příběh ubírat.
Bohužel styl, jakým byla kniha napsána, je dle mého názoru příšerný. Vypadá to, jako by autorky vytáhly sešity plné slohovek ze základky, k jejichž pročítání si každá dala minimálně litr stáčeného. Aby toho nebylo málo, tak si vedle sebe ještě otevřely 50 odstínů šedi, ze kterých poslepu vybíraly náhodné pasáže. A tohle je výsledek...

cérka
22.01.2021

Větší knižní úlet jsem snad ještě nezažila :). Nejsem si jistá, zda takovou knihu lze seriózně zhodnotit. Já jsem totiž přečetla jen jeden příběh a brečela jsem smíchy od začátku až do konce. Některá slovní spojení a popisy byly tak „oplzlé“, že jsem rozesílala fotografie celých stránek svým kamarádkám, aby se nás červenalo víc :).

Má první interaktivní romance a zřejmě i poslední.

nicitelkasnu
21.01.2021

nooo jak to rict... chtela jsem vyzkouset neco noveho a koupila jsem si tuhle knizku. doted nevim jestli jsem ji precetla celou nebo ne. v pulce jsem se zacala ztracet ve strankach ale nakonec jsem ji docetla (asi). celkove knizka nepusobi spatne takze asi doporucuju.

Ivuska97
16.01.2021

Na tuhle knihu jsem se tak moc těšila :) hrozně se mi líbilo, že to bude něco jiného a budu si děj tvořit sama :)
Ale to byla taková nuda, že jsem přečetla jen jeden příběh a s klidem knihu odložila. Vůbec nemám výčitky jako u jiných knih, když je nedočtu :)